Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Grant - ogłoszenie upadłości.

Ilość postów: 393 | Odsłon: 39189 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          W języku polskim wulgaryzm oznaczający męski narząd płciowy zapisuje się standardowo jako „chuj”.

                          Forma „huj” jest bardzo często spotykana w internecie i w nieformalnym pisaniu, ale według norm ortograficznych jest uznawana za błąd.

                          Jeśli chodzi o wulgaryzmy w języku polskim:

                          * Najbardziej znanym wulgarnym określeniem żeńskich narządów płciowych jest „cipa”. Istnieją też inne, mniej lub bardziej obraźliwe określenia.

                          * Dla męskich narządów płciowych często używa się słów takich jak „chuj”, „kutas” itp.

                          Natomiast osoby, które nie identyfikują się jako kobiety ani mężczyźni (osoby niebinarne), nie mają osobnego rodzaju narządów płciowych. Pod względem biologicznym człowiek może mieć różne cechy anatomiczne:

                          * typowo żeńskie,

                          * typowo męskie,

                          * albo cechy mieszane lub nietypowe (np. u części osób interpłciowych).

                          Tożsamość płciowa (czy ktoś jest kobietą, mężczyzną, osobą niebinarną itd.) i budowa anatomiczna to dwie różne kwestie. Dlatego nie istnieje osobny narząd płciowy „dla osób niebinarnych”.

                          ---

                          06.06.2025 > Artur Konrad Łakomiec Prezydent Ostrowca Św.: - (...) wokół stadionu będą ustawione namioty i prezentacja spółek właśnie z tej branży (...) także tu też będzie można zobaczyć i usłyszeć pewne niespodzianki, czyli tak jak już powiedziałem: od 13-tej prezentacja spółek hutniczych. Oczywiście prym będą wiodły zakłady Celsa, WOST, Metalowiec, BCLDS, Grant, Hutnik. Także to są znane nam zakłady i wbrew temu, co często się mówi w mediach społecznościowych, że Ostrowiec Świętokrzyski - ci malkontenci, którzy mówią, że to jest miasto kebabów, fryzjerów i ewentualnie usług tanich - przemysł ma się, hutniczy ma się bardzo dobrze. Przemysł w ogóle w Ostrowcu się rozwija - chcę powiedzieć. Sam od 2 dni Jestem wśród naszych przedsiębiorców - czasami przecieram oczy ze zdumienia, jak mocno rozwijają się tu nasze firmy działające w Ostrowcu świętokrzyskim. Kilka firm za chwilkę kapitał wprowadzić do Ostrowca Świętokrzyskiego. To jest bardzo ważne. Przypomnę tylko drodzy państwo, że sam proces inwestycyjny to nie jest proces kilku miesięcy, tylko często to jest rok, 1,5 - bo to decyzje środowiskowe, różnego rodzaju dokumenty, wiec wszystko przed nami. Będziemy z nadzieją czekać właśnie na rozwój tych przedsiębiorstw (...) https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/ostrowiec-swietokrzyski/tegoroczne-swieto-miasta-bedzie-mocno-osadzone-w-hutniczych-tradycjach-ostrowca-swietokrzyskiego/82805

                          ---

                          Czwarta scena: Trudna decyzja Łakomczucha (...)

                          Dwunasta scena: Rdzawy zostaje na imprezie

                          „No dobrze,” powiedział Rdzawy, ściągając kapelusz i kładąc go obok kolumn. „Wygląda na to, że znalazłem swoje miejsce. Guliwer & Liliput Sound System z nowym przyjacielem — kowbojem od burocorza!”

                          I tak rozpoczęła się nowa era muzyki i smaków — na ciemnej stronie Księżyca, pod rozbłyskiem gwiazd, gdzie stroboskopy i zapach buraków mieszały się z dźwiękami dzikiego zachodu. http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/zjechaly-buroki/s2/#post-28

                          ---

                          LokalnaTV: 18 maja 2017 Misje gospodarcze, czyli... Street Food Festival na ostrowieckim Rynku https://www.youtube.com/watch?v=fMaT7WnuASk

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Prezydenciok doi pieniądze z budżetu miejskiego i jeszcze jakieś tajemnice robi. Jakie konkretnie firmy wprowadzą kapitał i jaki kapitał? Jakie niespodzianki na Dzień Hutnika? Orkiestrę sprowadzili z ochotniczej straży pożarnej z Pińczowa i taka to niespodzianka.

                          Dzieci się uczy postaw przedsiębiorczych, a taki Marek Cichosz z MCKu w ogóle nie jest przedsiębiorczy, tylko doi co miesiąc z budżetu i nie wiadomo za co mu płacą. Sprywatyzować ten MCK i niech na siebie zarabiają z biletów itp., a jak nie to wypad z baru koryciarze budżetowe. Chodzi po mediach i opowiada o dmuchańcach festynowych. A kto jest właścicielem tych dmuchańców? Gaja jako dmuchańce festynowe http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/gola-czerwona-baba/

                          Jarmark Młodych Przedsiębiorczych - LokalnaTV 27 maja 2026 W Ostrowcu Świętokrzyskim rusza inicjatywa skierowana do przedsiębiorczej młodzieży. Organizatorzy zachęcają młodych mieszkańców do tworzenia własnych stoisk i prezentowania pomysłów podczas jarmarku zaplanowanego na 31 maja. Dyrektor-politolog opowiada o tym, że można z wełnianych niteczek (muliny) zrobić bransoletki na ręce (i może też na nogi) i handlować tym. A jakbym chciał 2000 sztuk bransoletek z muliny zamówić, to są takie moce przerobowe, by tyle wyprodukować czy trzeba maszynę produkcyjną mieć by sprostać takiemu wyzwaniu albo sweterek wełniainy zrobiony na drutach... https://www.youtube.com/watch?v=y2zNoYTTrIA

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 377

                          Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          To są zwykłe zabawki i nie mają nic wspólnego z programowaniem profesjonalnych robotów.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 392

                          Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Radni Rady Miasta powinni zapytać, o jakie konkretnie minerały z Marsa chodzi i w jaki sposób te minerały przyczynią się do rozwoju lokalnego Ostrowca.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          To może być kontynuacja polityki prezydenta Jarosława Górczyńskiego... Wypowiadał się kiedyś w Sejmie RP o pierwiastkach ziem rzadkich czy coś w ten deseń.

                          Pierwiastki ziem rzadkich (REE, Rare Earth Elements) to grupa 17 metali, m.in. neodym, prazeodym, dysproz, terb, lantan i cer. Mimo nazwy nie są bardzo rzadkie, ale rzadko występują w złożach na tyle bogatych, by opłacało się je wydobywać.

                          Są kluczowe dla:

                          * magnesów w silnikach elektrycznych,

                          * turbin wiatrowych,

                          * smartfonów,

                          * laserów,

                          * elektroniki wojskowej,

                          * satelitów.

                          Największe złoża i wydobycie są dziś w:

                          * Chiny,

                          * Australia,

                          * Stany Zjednoczone,

                          * Kanada,

                          * Brazylia,

                          * Grenlandia.

                          ### A Mars?

                          Bardzo prawdopodobne, że na Mars również występują pierwiastki ziem rzadkich. Analizy meteorytów marsjańskich i danych z orbiterów wskazują na obecność wielu metali strategicznych, ale:

                          * nie znamy jeszcze bogatych złóż,

                          * wydobycie byłoby dziś astronomicznie drogie,

                          * obecnie bardziej opłaca się wydobywać je na Ziemi.

                          W dalszej przyszłości bardziej realne może być pozyskiwanie metali z asteroid, np. z obiektów bogatych w nikiel, żelazo, platynowce i inne surowce.

                          W skrócie: pierwiastki ziem rzadkich są paliwem nowoczesnej technologii, a Mars prawdopodobnie je posiada, ale na razie nie jest ekonomicznym źródłem ich pozyskiwania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Bardzo proszę dyrektora CRL, pana politologa-fantastę, aby zszedł na Ziemię i wspólni z dziećmi i młodzieżą zastanowił się jak przeprowadzić dekarbonizację MECu i jak wygrzebać się z długów i kar finansowych...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          To jest lemoniada, wujku Bułat...

                          Odp.: Baśń o Królestwie Złotej Doliny i Letnim Kinie

                          „Bułat Okudżawa to znany radziecki mleczarz, który przerzucił się na lemoniadę”

                          W małej radzieckiej wiosce pod nazwą Mleczyno Górne, znanej z tego, że nawet koty tam piły mleko prosto z wiadra, żył sobie Bułat Okudżawa – nie ten od gitar i poezji, tylko jego mniej znany kuzyn – Bułat mleczarz. Człowiek z sumiastym wąsem, rękami pachnącymi śmietaną i sercem pełnym... laktozy. (...) http://www.ostrowiecnr1.pl/forum/watek/basn-o-krolestwie-zlotej-doliny-i-letnim-kinie/s2/

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          .wiadomo już kiedy można się spodziewać odszkodowań i odpraw z funduszu.

                          Gość_Hgggggggh
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 397

                          Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          .wiadomo już kiedy można się spodziewać odszkodowań i odpraw z funduszu.

                          Gość_Hggggggghj
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Byliśmy u prawniczki i prawniczka mówiła żeby przenosić odpowiedzialność na członka zarządu który ogłosił upadłość i robić skargę pauliańska bo zaległości jest sporo. Ogólnie mówiła żeby nie odpuszczać i że te sprawy są bez opłat w sądzie i sąd jest bardzo przychylne pracownikowi i to szybko powinno iść . Jedynie ze skarga pauliańska jak by była potrzebna to dość długo schodzi ale na to jest 5 lat ale wszystko porobi . Jej wynagrodzenie będzie od zarządu ściągnięte .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 399

                          Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Klasycznie jak objęli firmy to dwa lata i upadli .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Niedługo wszystko upadnie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Od kiedy przyszli to nie były płacone zusy . Za to się siedzi

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Łakomiszcze - budy z kebabami - ogłoszenie upadłości.

                          Wokół stadionu staną namioty, ale nie byle jakie - kebabowe i fast-foodowe królestwo. Będzie słychać skwierczenie mięsa, szelest papierków i odwieczne pytanie: "jaki sos"?. Już od 13-tej rusza wielka prezentacja mistrzów kebaba i burgera.

                          Prym będą wiodły największe legendy:

                          Kebab u Szefa, Turbo Burger, Frytki Level 100, Hot Dog z Charakterem oraz Pizza "Na Grubo". To są znane i szanowane zakłady, a nie jakieś tam randomowe budki.

                          I teraz UWAGA, bo w internecie mówią, że Ostrowiec Świętokrzyski to miasto hutników, stali i wielkich pieców?

                          X FAŁSZ

                          To jest miasto kebaba, burgera i frytek. A stal? Co najwyżej w rożnie 8-)

                          Rynek kebabowy w Ostrowcu MA SIĘ DOBRZE. Bardzo dobrze. Wręcz sos się wylewa. Sam od dwóch dni chodzę między lokalami i przecieram oczy ze zdumienia: tu nowy kebab, tam nowy fast-food, a obok jeszcze jeden kebab. Tempo rozwoju? Szybsze niż dostawa na dowóz.

                          Kilka firm już szykuje inwestycje:

                          - większe porcje

                          - więcej sosów

                          - jeszcze więcej frytek

                          I pamiętajcie: otwarcie kebaba to nie jest prosta sprawa. To nie są żarty. Trzeba podjąć trudne decyzje:

                          - tortilla czy bułka

                          - ostry czy bardzo ostry

                          - frytki w środku czy obok (najważniejsze pytanie życia)

                          Dlatego z nadzieją patrzymy w przyszłość i czekamy na rozwój tych jakże ważnych przedsiębiorstw.

                          Niech sos będzie z Wami.

                          ---

                          Wokół stadionu będą ustawione namioty i prezentacje spółek właśnie z branży kebabowej i fast-foodowej. Będzie pachniało frytkami, burgerami i sosem czosnkowym! Także tu też będzie można zobaczyć i usłyszeć pewne niespodzianki - czyli tak jak już powiedziałem:

                          od 13-tej prezentacja najlepszych barów szybkiej obsługi.

                          Oczywiście prym będą wiodły zakłady: Kebab King, U Turka, Mega Burger, Frytomania, Hot Dog Express oraz Pizza Hutnik (ale tylko z nazwy). Także to są znane nam lokale i wbrew temu, co często się mówi w mediach społecznościowych, że Ostrowiec Świętokrzyski to miasto hutników, stali i wielkich pieców ? ci malkontenci nie mają racji! Rynek kebabowy i fast-foodowy ma się bardzo dobrze.

                          Gastronomia w Ostrowcu się rozwija - chcę powiedzieć. Sam od dwóch dni jestem wśród naszych przedsiębiorców i czasami przecieram oczy ze zdumienia, jak szybko rosną budki z kebabem i burgerownie. Kilka firm już za chwilkę wprowadzi nowy kapitał do Ostrowca Świętokrzyskiego - nowe grille, nowe menu i jeszcze więcej sosów!

                          To jest bardzo ważne. Przypomnę tylko, drodzy państwo, że sam proces otwarcia kebaba to nie jest sprawa jednego dnia - czasem to tydzień, dwa, bo trzeba wybrać bułkę z mrożonki, mięso, sos i zdecydować: frytki w środku czy obok. Więc wszystko przed nami. Będziemy z nadzieją czekać na dalszy rozwój tych pysznych przedsiębiorstw xD

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 406

                          Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Chuj to kogo obchodzi - ta hiszpańska Celsa, Granty i inne takie takie firmy. Jak Grant upadł to lament na całe miasto, jak są przyjęcia do pracy, to nikt nic nie wie - nawet Urząd Pracy, więc się pierdolcie i wypierdalać z tym wątkiem z forum! Płaczcie sobie we własnym prywatnym gronie i nie epatujcie tym na zewnątrz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 408

                          Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          I niech upadnie. Może się w końcu skończy ta patologia na ostrowieckim rynku pracy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Same mądrale i pracusie. A przy kierownictwie to największa wazelina. Jak jesteś jeden z drugi taki mądry to podpisz się nazwiskiem, a najlepiej załóż własną firmę i zobaczysz jaki jest dobrobyt.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Grant - ogłoszenie upadłości.

                          Jest dawno nie widziany i słyszany doradca od zakładania własnego biznesu :D Ile już ich założyłeś?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 17182022
Przejdź do strony nr
45 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -