Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -


Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy brałeś udział w Wyborach Samorządowych 2018?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Ostateczna moja wersja plakatu zatwierdzona przez Centrum Promocji Kultury

Zdjęcie znajduje się w albumie "AA" Poezja sprzed lat i jej autor - inż. Stanisław Kawiński. Zdjęcie dodał i wykonał januszko321.
Zdjęcie. Ostrowiec Świętokrzyski. Tytuł: "Ostateczna moja wersja plakatu zatwierdzona przez Centrum Promocji Kultury". Opis: "...".
Dodaj do wartościowych
Opis: Oto moja ostateczna wersja plakatu, którą zaakceptowali w Centrum Promocji Kultury i będzie oficjalnie promować w Warszawie to nasze spotkanie z poezją Dziadka Kawińskiego. Uznałem, że ta poprzednia wersja nie jest najlepsza i organizatorzy przystali, bym poprawił ją.
Oprócz samego spotkania i prezentacji twórczości Stanisława Kawińskiego mamy przygotować wystawę towarzyszącą poświęconą osobie naszego Dziadka. Będą powiększone zdjęcia, artykuły o Dziadku, albumy i wydruki fragmentów ostrowieckiego FORUM.
Obiecane mam z Urzędu Miasta wypożyczenie na to spotkanie w Warszawie 2 plansze, które uświetniały tu w Ostrowcu wystawę poświęconą 80-leciu Centralnego Okręgu Przemysłowego. Wystawa ta po uroczystościach w naszym mieście pojechała do Stalowej Woli na centralne obchody 80-lecia COP.
Do warszawskiego naszego spotkania pozostało już tylko 3 tygodnie. Przygotowania idą pełna parą.
Zrozumiałe, że z Ostrowca pewnie mało osób wybierze się, ale tych co mogliby i mieli ochotę pojechać, serdecznie zapraszamy. Wszystkie informacje zamieszczone są na zamieszczonym plakacie.
Data zrobienia: 10.10/2017
Odsłon: 290
Komentarze
Wpisz swój komentarz:
Podpis:  (Gość)
Usuń
Zamiast skrótu od imienia Stanisława (St.) Wdał się automatycznie błąd i pojawiło się Strona. Kawińskiego. Przepraszam, ale tego już nie poprawię :(
januszko321, 2017-10-17, 09:40
Usuń
Ta ciągla praca ma sens, bo jest nadal zainteresowanie poezją Dziadka Kalwińskiego oraz Jego osobą i Jego dokoaniami dla Huty i dla Ostrowca. Ta przygotowywana przez nas wystawa towarzysząca będzie doskonałym uzupełnieniem tego warszawskiego spotkania z poezją Strona. Kawińskiego Muszę tu podziękować Urzedowi Miasta, za wyrażenie zgody na wypożyczenie 2 plansz z wystawy COP, a dotyczące osoby naszego Dziadka Kawińskiego, które wróciły że Stalowej Woli, gdzie też były prezentowane podczas centralnych uroczystości z okazji 80-lecia COP.
januszko321, 2017-10-17, 09:35
Usuń
Gratuluję wytrwałości Januszko321
Bosman, 2017-10-17, 08:30