Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -


Logowanie

- Reklama -




Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w zbliżających się wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

27.027 - dn. 10.09.2017 r.

Zdjęcie znajduje się w albumie "AA" Poezja sprzed lat i jej autor - inż. Stanisław Kawiński. Zdjęcie dodał i wykonał januszko321.
Zdjęcie. Ostrowiec Świętokrzyski. Tytuł: "27.027 - dn. 10.09.2017 r.". Opis: "...".
Dodaj do wartościowych
Opis: Padł właśnie nowy wspaniały rekord odsłon - pękła granica 27 tysięcy wejść. Będzie się czym pochwalić już niebawem, bo 5 października o godz. 18:00 w Warszawie na Pradze w Osiedlowym Domu Kultury na ul. Podskarbińskiej, na prawdziwej scenie odbędzie się publiczna prezentacja twórczości mego Dziadka - Stanisława Kawińskiego. Wybrane fragmenty czytane będą przez aktora, lub aktorkę, ale w prezentacji weźmiemy i my (Rodzina) udział, m.in. przedstawiając notę biograficzną Stanisława Kawińskiego oraz wspominając Go, tak jak został zapamiętany przez nas. W przygotowaniu są już plakaty i ukażą się ogłoszenia w prasie.
Na tym spotkaniu, tak jak i na innych, goście i widzowie otrzymają od nas w prezencie książki. Wydrukowane właśnie zostało II wydanie tej książki w nakładzie też 600 egz. już z poprawkami dostrzeżonych błędów oraz w ładniejszej, twardej oprawie (okładce).
Data zrobienia: 10.09.2017
Odsłon: 389
Komentarze
Wpisz swój komentarz:
Podpis:  (Gość)
Usuń
Książek tych nadal nie zamierzamy sprzedawać, tzn. zarabiać na nich. Jedynym naszym celem jest propagowanie tej twórczości, ze wskazaniem na piękną poezję. Spotkania z jej miłośnikami i przy okazji dzielenie się książkami na nich jest chyba najlepszą formą promocji tej poezji sprzed lat.
januszko321, 2017-09-12, 08:15
Usuń
Sukces
Gość info, 2017-09-10, 21:47