Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Zasady
  1. Celem działu Zdjęcia jest zainteresowanie nim jak największej liczby ostrowieckich fotografów-internautów, ponieważ wtedy będzie można zyskać istotny zbiór zdjęć związanych z Ostrowcem Świętokrzyskim i nie tylko.
  2. Szczególnie ważne są zdjęcia, które zostały wykonane w ciekawym miejscu i czasie. Kolejnym ważnym elementem zdjęcia jest jego jakość techniczna.
  3. Zdjęcia mogą pokazywać wydarzenia i miejsca w każdym zakątku świata, ale najważniejsze są zdjęcia związane z Ostrowcem Świętokrzyskim.
  4. Dział Zdjęcia podzielony jest na ogólnodostępne albumy.
  5. Nowy album może założyć każdy zalogowany użytkownik.
  6. Nowe zdjęcie dodaje się do wybranego albumu. Dodawane zdjęcie musi być związane tematycznie z tytułem i opisem albumu, do którego jest dodawane, ponieważ zwiększa to wartość albumu i jest dobrze postrzegane przez wszystkich oglądających album.
  7. Zdjęcia powinny mieć dobrze dobrane tytuły i opisy.
  8. Jeśli jesteś zalogowany i któreś zdjęcie jest dla Ciebie wartościowe, możesz dodać to zdjęcie do Twojej listy wartościowych zdjęć. Dodatkowo możesz sprawdzić, które z Twoich zdjęć są najczęściej uznawane za wartościowe przez innych użytkowników portalu - dzięki temu odkryjesz, które z Twoich zdjęć są średnie, a które doskonałe!
  9. Jeżeli jesteś zalogowany, możesz ustalić w swoich ustawieniach, kto może komentować Twoje zdjęcia (wszyscy lub tylko zalogowani lub nikt).
  10. Inne zasady są zawarte w poniższych pytaniach i odpowiedziach dotyczących działu Zdjęcia.
Jakiego rodzaju zdjęcia dodawać?
Portal jest bezpośrednio związany z Ostrowcem, ale mimo to zdjęcia nie muszą dotyczyć tylko Ostrowca. Jeśli posiadasz wartościowe zdjęcia miasta, stare lub nowe, jeśli chcesz pokazać zdjęcia z ważnego wydarzenia, to znajdujesz się we właściwym miejscu i czasie! Tu zawsze można łatwo i przyjemnie prezentować swoje zdjęcia ostrowieckim (i nie tylko) internautom w zakładanych przez siebie albumach.
Jak założyć album?
Album może założyć zalogowany użytkownik poprzez formularz zakładania albumu.
Dlaczego nie można zmieniać tytułu i opisu albumu?
Albumy są ogólnodostępne, a dodawane do nich zdjęcia są związane tematycznie z opisem i tytułem albumu. Zmiana tytułu i/lub opisu spowodowałaby, że zdjęcia przestałyby do nich pasować. Zamiast zmieniać tytuł i/lub opis albumu zakłada się nowy album i ewentualnie przenosi do niego wybrane zdjęcia.
Jak dodać zdjęcie?
Zdjęcie można dodać poprzez formularz dodawania zdjęcia. Dodawanie składa się z dwóch kroków. W pierwszym wybiera się zdjęcie do dodania ze swojego komputera, natomiast w drugim wybiera się album dla zdjęcia, tytuł, opis, autora, datę wykonania itp.
Dlaczego mogę usuwać zdjęcia tylko co pewien czas?
Zdjęcia można usuwać co pewien czas, ponieważ częste dodawanie i usuwanie zdjęć powoduje obciążenie serwerów. Chcielibyśmy także, aby dodanie zdjęcia było poprzedzone chwilą zastanowienia - wówczas można skupić się jedynie na dodawaniu zdjęć.
Zdjęcie zostało przeniesione do innego albumu. Czy to oznacza, że zdjęcie nie pasowało do tytułu i/lub opisu albumu?
Tak. Stało się tak po otrzymaniu przez nas zgłoszenia, że zdjęcie nie pasuje do tytułu i/lub opisu albumu.
Jak przenieść zdjęcie, które dodałem, do innego albumu?
Przeniesienie do innego albumu jest dostępne dla zdjęć dodanych przez zalogowanych użytkowików.
Najpierw przejdź na stronę zdjęcia, które chcesz przenieść. Następnie kliknij "Edytuj" przy tym zdjęciu, po czym pojawi się strona z formularzem - tu wybierz inny album i kliknij "Zapisz".
Czym jest promowany album lub promowane zdjęcie?
Promowany album to taki, który zawiera dużo promowanych zdjęć, natomiast promowane zdjęcie to takie, które posiada większą wartość niż inne zdjęcia. Innymi słowy promujemy głównie wartościowe albumy i zdjęcia, dzięki czemu z przyjemnością realizujemy cele działania tego portalu.


Powyższe zasady i pytania zostały ostatnio zaktualizowane w grudniu 2008 roku i mogą ulec kolejnej aktualizacji. Portal zastrzega sobie prawo do niezamieszczania zdjęć, które są niezgodne z powyższymi zasadami.
Losowy wątek na Forum

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -