Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

- Reklama -
Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Sondy

Aktualna sonda
Jakie jest Twoje wyznanie?
Głosy w sondach mogą zostać zweryfikowane. W przypadku wykrycia nieuczciwie oddawanych głosów, wszystkie nieuczciwie oddane głosy zostaną odjęte od wyniku.
Dodaj nową sondę!
Komentarze
Wpisz swój komentarz:
Podpis:  (Gość)
Usuń
Jeśli używasz formy np. Hinduizm, Katolicyzm, to powinieneś napisać Pogaństwo, Chrześcijaństwo, Mahometanizm, tak dla spójności logicznej zdania.
SCZ, Wczoraj, 13:17
Usuń
jakim cudem mój głos został oddany skoro ja nawet palcem nie kiwnęłam - może mi ktoś odpisać. Jestem ciekawa założycielu sondy.
Gość_g info, 2018-07-17, 16:40
Usuń
Na pierwszy rzut oka brak różnic, ale ?katolik? to członek kościoła katolickiego, ?chrześcijanin? to osoba wierząca w Jezusa Chrystusa. Nie jest to zatem tożsame jak sugeruje kościół katolicki. Owszem, każdy katolik jest chrześcijaninem, ale odwrotnie już to nie działa. ?Katolik? od łacińskiego ?katcholikos? ? ?powszechny? ? jest wyznawcą religii powstałej w IV wieku naszej ery, powołanej do istnienia na Soborze Nicejskim, politycznymi decyzjami pogańskiego cesarza Konstantyna. Ta religia powstała poprzez dodanie do nauk Jezusa Chrystusa szeregu pogańskich zwyczajów i wierzeń, mających na celu zaskarbienie przychylności innych religii. Mamy szereg odmian religii katolickiej: rzymskokatolicka, grekokatolicka, polskokatolicka, starokatolicka, mariawici, syromalabarski kościół katolicki, kościoły koptyjski, egipski i wiele innych. Natomiast ?chrześcijaństwo? jest jedno. Chrześcijanin to wyznawca Jezusa Chrystusa ? objawionego w I wieku, Jezusa ? proroka żydowskiego /Mesjasza/ ? w języku polskim zwanym Pomazańcem, a po grecku Chrystusem. Nazwa nie pochodzi bynajmniej od chrztu, bo ?chrzest? to ?baptisen? ? czyli ?baptyści? ? jedna z grup religii protestanckich.
Gość info, 2018-07-17, 03:57
Losowe zdjęcie
Miniatura zdjęcia „Winnica II”Winnica II
Zdjęcie dodał/a: sfj
Losowy wątek na Forum
Logopeda w Ostrowcu prywatnie i na NFZ, Gość_Matka z problemem, 2016-12-12, 23:57

- Reklama -
Księga Ostrowiaków
ostatni wpis:
Losowa firma:
"Złoty Kłos" - Piekarnia
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę