Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Jak oceniasz Salę Weselną u Dula?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Treść ogłoszenia:

Praca w Niemczech - sortowanie ogórków

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

PRACA DLA PAR / GRUP

Poszukujemy pracowników na terenie Niemiec w miejscowości Dingolfing.

Zakres obowiązków:
- Sortowanie ogórków przy stołach sortowniczych
- Dodatkowo możliwość objęcia funkcji kierowcy

Wymagane kwalifikacje:
- Zręczność
- Dokładność
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Naszym Pracownikom oferujemy:
- Umowę zlecenie na okres od czerwca do września 2019,
- pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia,
- pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
- sprawdzone i pewne miejsce pracy,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- darmowe zakwaterowanie,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora (język niemiecki nie jest wymagany)
- pracę od 6 do 10 godzin dziennie (możliwość nadgodzin), praca na 2 zmiany
- praca na akord, stawka ok. 10,40 Euro brutto / 1 godzina

W razie pytań proszę o kontakt
tel: +48 578 600 907
Kontakt:578600907
Nawiązując kontakt zacznij od: "Dzień dobry! Przeczytałem/am Państwa/Pana/Pani ogłoszenie na www.ostrowiecnr1.pl...".
Data zamieszczenia:2019-05-13, 11:11
Wygasa dnia:2019-06-22
Wyświetleń:7
Losowe zdjęcie
Losowy wątek na Forum

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
Świat Zapiekanek - Dobry Kebab
Branża: Bary, puby, kluby
Dodaj firmę