Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

- Reklama -

Logowanie

- Reklama -

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy wyjeżdżasz na ferie zimowe z rodziną?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Treść ogłoszenia:

Praca w Niemczech - Koordynator grupy - Inwentaryzacja

HR QUALITY POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do
Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej
pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

KOORDYNATOR GRUPY
Inwentaryzacji w Niemczech

Obowiązki:
-przygotowywanie sklepów do inwentaryzacji
-nadzór zespołów liczących
-zakończenie inwentaryzacji
-prace inwentaryzacyjne

Wymagane kwalifikacje:
-umiejętność sprawnego liczenia
-doświadczenie na podobnym stanowisku – zarządzanie zespołem
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
-możliwość wyjazdu od zaraz, możliwość podjęcia współpracy na kolejnej edycji od stycznia
-precyzja i dokładność wykonywanych zadań

Naszym Pracownikom oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, zapewnione 150h miesięcznie
-pełne ubezpieczenie I odprowadzone składki na terenie Polski
-sprawdzone i pewne miejsca pracy
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
-atrakcyjne wynagrodzenie - 11,50 EUR/h brutto
-darmowe zakwaterowanie
-możliwość wyjazdu od zaraz

Zainteresowanych zapraszam do wysyłania swojego CV na adres e-mail: izabela.ratowska@hrquality.pl
tel: +48 662 446 881

Administratorem danych osobowych jest HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30686) przy ul. Podedworze 33. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.
Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane - w oparciu o przepisy prawa - upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy daneosobowe@hrquality.pl lub do najbliższego biura HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Zdjęcia/pliki:
Zdjęcie nr 1 powiązane z ogłoszeniem „Praca w Niemczech - Koordynator grupy - Inwentaryzacja”.
Kontakt:izabela.ratowska@hrquality.pl
662 446 881
Nawiązując kontakt zacznij od: "Dzień dobry! Przeczytałem/am Państwa/Pana/Pani ogłoszenie na www.ostrowiecnr1.pl...".
Data zamieszczenia:2018-11-29, 15:44
Wygasa dnia:2019-03-29
Wyświetleń:86
Losowe zdjęcie
Losowy wątek na Forum

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
Auto Handel Artur Pasiek
Branża: Samochody - sprzedaż
Dodaj firmę