Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Użytkownik
Hasło
Pogoda dla Ostrowca
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Gen. Jaruzelski był:
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Uwaga: to ogłoszenie może być już nieaktualne.
Treść ogłoszenia:

Praca - Serwis Kadr poszukuje osób

do dystrybucji bardzo atrakcyjnego wydawnictwa dla dzieci i młodzieży.
Praca w soboty i niedziele.
Praca na terenie Jurajskiego Parku w Bałtowie.
Dystrybutora Wydawnictw

Wymagania:
Solidność
Otwartość na ludzi
Umiejętność zareklamowania produktu

Mile widziane:
Status ucznia lub studenta

Zadania:
Dystrybucja bardzo atrakcyjnego wydawnictwa dla dzieci na terenie Jurajskiego Parku w Bałtowie.

Firma oferuje:
Prowizyjny system wynagrodzenia (20% od sprzedanego egzemplarza)
Dzienna sprzedaż na poziomie 50 egz.
Praca w sobotę i niedzielę
Praca od zaraz
Wynagrodzenie po każdym dniu pracy
Sprzyjający klimat ze strony pracowników i dyrekcji Jura Parku
Duże możliwości zarobku - w sezonie 2009 300 tyś. turystów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem) z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, na adres: praca@serwiskadr.pl.
W temacie aplikacji prosimy o wpisanie nazwy stanowiska lub numeru referencyjnego oferty oraz nazwy firmy.
Lub o kontakt telefoniczny:
Tel kom.: 510 440 559
Tel stacjonarny: 41 389 49 00

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Kontakt:Tel kom.: 510 440 559
Nawiązując kontakt zacznij od: "Dzień dobry! Przeczytałem/am Państwa/Pana/Pani ogłoszenie na www.ostrowiecnr1.pl...".
Data zamieszczenia:2010-07-05, 17:43
Wygasa dnia:2010-08-04
Wyświetleń:217
Losowe zdjęcie
Losowy
wątek na Forum:
Gość_f...a
2011-03-11, 10:59

1997-2014 © www.ostrowiecnr1.pl | Cele i Zasady Portalu | Dla Webmasterów | Blog o ostrowiecnr1.pl | Kontakt