Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś zadowolony z granitowych chodników powstających w centrum miasta?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Żydzi a Polacy.

Ilość postów: 1451 | Odsłon: 72371 | Najnowszy post
 • Żydzi a Polacy.

  Tomasz lis ma w nastepnym programie porozmawiac z grosem facetem co pisze jak to niby polacy mordowali zydów.Wartałoby tego goscia zapytac dlaczego nie napisze o potwornych pogromach na masową skale w rosji.hiszpanii.W czasie wojny francuzom płacono za kazdego złapanego zyda.Polska była jedynym krajem w europie co w sredniowieczu nie było masowych pogromów.Dlatego zydów było w Polsce tak dużo.Za to nam sie odpłacili po wojnie przesladowaniem patriotów zarówno z ak jak bch a tez z al.Maja pretensje za majatki zabrane im po wojnie .O tym miedzy innymi mówi pan gross.Tylko chyba rznie głupa nie wiedzac że wszystkie rzady powojenne składały sie w przewazajacej czesci z polaków narodowosci żydowskiej.Czy to jest zaplanowana NAGONKA?

  talar
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: Żydzi a Polacy.

   1. Każdy niech się zajmie swoim podwórkiem, 2. nie możemy wypierać się takich rzeczy, czy unikać rozmów o nich, skoro my Polacy tak walczymy o prawdę wobec nas to bądźmy też sprawiedliwi wobec innych, 3. ciekawe, że Żydów w Polsce po 1968 r. prawie nie ma (zostało och ok. 1 tys.), a co niektórzy ciągle jeszcze ich widzą u władzy:).

   rapier
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Żydzi a Polacy.

    Tylko w Polsce za pomoc zydom była kara śmierci.Kilkadziesiat tysiecy ludzi straciło zycie za pomoc udzielaną zydom .Czasem były to całe rodziny kilkuosobowe z małymi dziecmi wrzucanymi do podpalanego domu.>Żegota.jedyna organizacja w czasie 2 wojny swiatowej w europie stworzona dla pomocy żydom.dlaczego pan gross nie zapyta się amerykanów i zydowskich amerykanów -co robili by pomóc swoim rodakom mordowanym przez niemców.Na ukrainie były potworne pogromy.We lwowie.dlaczego tylko czepiaja sie nas!!Co robili alianci??by pomóc zydom??tak nam się 'Odwdzięczają'' za to że nasza Ojczyzna była dla nich Matką.

    Gość_Talar
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Żydzi a Polacy.

     Rapierku.Musisz chyba założyć okulary !!! .Dziwi mnie brak reakcji posłów!!Brak reakcji "rządu" MÓWI SAM ZA SIEBIE!!

     talar
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Żydzi a Polacy.

      no tak talarku, rząd i posłowie nie reagują bo to przecież sami żydzi, masoni i lewacy ;P, a Ty reprezentujesz tych jedynych słusznych

      rapier
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Żydzi a Polacy.

       No nareszcie przejrzałeś na oczka.

       talar
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Żydzi a Polacy.

        Czy server może się w tej kwestii wypowiedzieć:)?

        server
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Żydzi a Polacy.

         Chciałbym przypomnieć kilka nazwisk oprawców narodu polskiego w okresie stalinowskim, to ludzie odpowiedzialni za egzekucje patriotów z AK, BCh czy NSZ, tak jak przypomniał Talar. A są to Jakub Berman, Hilary Minc, Stoltzman, Bolesław Bierut - ŻYDZI! To nie jest tak, że Polacy tak od po prostu nie przepadają za Żydami.

         Tak niestety bywa, gdy się nie ma własnego kraju i ojczyzny, a wzięło się nie wiadomo skąd. Nie bądźmy drugimi Stanami Zjednoczonymi, gdzie to właśnie Żydzi mają bardzo dużo do powiedzenia w sprawach państwowych(mam głównie na myśli Partię Demokratyczną). Aj-waj!

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Żydzi a Polacy.

          wikipedia.org/wiki/Pogromy_lwowskie_(1941)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Żydzi a Polacy.

           a lwów to nie była Polska? jak najbardziej .

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: Żydzi a Polacy.

            Gomułka zona żydówka.Ochab,Spychalski,Zawadzki.sikorski zona,itd duzo by ich wymieniac od kwacha po mazowieckiego,geremka,kuronia ,rotwelda, i wielu wielu innych.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Żydzi a Polacy.

             sprawdź swoje korzenie

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Żydzi a Polacy.

             Ten żyd to Tomasz Gross , napisał paszkwil o polakach pod tytułem "Strach", w którym opisuje wiele bredni o Polakach i o zakonnikach.Grossowi chodziło o to, by przedstawić opinii amerykańskiej Polaków jako katów i oprawców. - Nie tak, jak było zgodnie z historią Polski, że byliśmy ofiarami, że tak wielu z nas zamęczono. Bo gdyby świat o tym wiedział i pamiętał, to przecież nikt by nie ośmielił się narzucać Polsce roszczeń na sumę 65 mld dolarów. Dlatego musimy się bronić przeciwko wszelkim szantażystom. Pisze on, że Polacy w czasie wojny mordowali z Niemcami Żydów i przeważająca część z nich w gruncie rzeczy to popierała, była wspólnikami zbrodni i zabijali, aby grabić. Z jego książki wyłania się obraz nas jako dzikiego, antysemickiego narodu. Po wojnie Polacy byli, według Grossa, jedynym narodem, który mordował Żydów, aby nie oddać im rzekomo zagrabionego mienia - zaznaczył. Spośród bardziej istotnych kłamstw zawartych w książce J.T. Grossa Nowak wymienił oskarżenia pod adresem Kościoła katolickiego, gdzie "polskie duchowieństwo dokonywało rytualnego mordu na żydowskich dzieciach, który miał miejsce za każdym razem, gdy dziecko żydowskie było chrzczone bez zgody jej czy jego rodziców". - Przypomnę, że tysiące żydowskich dzieci były podrzucane anonimowo pod bramy klasztorów i zakonnice czy zakonnicy, którzy brali je pod opiekę, narażali swoje życie.

             Widzę że żydzi są mocno atakowani i nawet nie potrafią się skutecznie bronić a wiem ze jest was trochę w O-c, więc zrobię to za was.

             Ale nie wszyscy żydzi na szczęście starają się nas Polaków zgnoić, niewielu jest takich, ale są, którzy piszą zgodnie z prawdą ponieważ sami byli uratowanymi przed holokaustem przez Polaków i czują wdzięczność wobec naszego narodu, z tego powodu sumienie nie pozwala im kłamać. jednym z nich jest prof. Norman Finkelstein, żydowski naukowiec ze Stanów Zjednoczonych w "Przedsiębiorstwie holokaust". Już pięć lat temu nazwał on Grossa "narzędziem przedsiębiorstwa holokaust" do wyłudzania haraczu na Polakach.

             Bierzcie z nich przykład.

             Gość_123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Żydzi a Polacy.

             Proponuję dziś ogladać program lisa.Ma być wywiad z grosem.Ciekawe jak to lis poprowadzi.

             talar
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Żydzi a Polacy.

             Znając Lisa w 10% go zgnoi dla obiektywizmu a w 90% pochwali, nie będę tego oglądał, juz samo zaproszenie do studia tego ścierwojada świadczy jak będzie to wygladało.

             Gość_123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Żydzi a Polacy.

             123 ja sie w tobie kocham, bez 2 zdań, jestes moim ideałem

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 325

             Odp.: Żydzi a Polacy.

             do gazu

             Gość_jaro
             Zgłoś
             Odpowiedz
         • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 165

          Odp.: Żydzi a Polacy.

          Stolzmann a któż to taki?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
134 ... 78798081
Przejdź do strony nr
91 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -

Losowa firma:
Wnioski Czyste Powietrze Ostrowiec
Branża: Usługi biznesowe
Dodaj firmę