Hej mam do was pytanie :) w moje oko wpadł opiłek metalkowy, czy u lekarza w szpitalu mogee spytac o zwolnienie do konca tygodnia??
jasne ze tak,a jesli nie w szpitalu to w przychodni gdzie jestes zapisany
Może 2 dni to niedużo ale potem nie dziw się ,że jesteś za bramą .Zazwyczaj to wina osoby której coś wpadło a oko na drugi dzień zazwyczaj jest w porządku o ile to nie jest poważniejsze dziabnięcie .
własnie powaznijsze bo jutrro ide na szpital takze zwolnienie to pikus, wolałbym juz w tej robocie siedzec niz okiem w szpitalu;/ masakra
Jest okulista na Śliskiej np,jak nie daję rady kieruję na szpital a Ty co robisz z bolącym okiem przed kompem ? z opiłkiem metalowym w nim choć jak znam życie raczej z odrobiną tarczy .
Do jutra to może być niezły stan zapalny mam nadzieję ,że przygotowałeś się na noc, bo raczej będziesz ją długo wspominał i odliczał czas do rana .
Czeka chyba aż mu zardzewieje. Jak masz coś w oku to jedź na szpital, na dyżurze okulista od ręki ci wyjmie- sam często mam wyciągane opiłki i na drugi dzień do roboty. Oko się szybko goi. W takich przypadkach skierowanie nie jest potrzebne.