Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „żłobek miejski na 120 miejsc”.
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

            Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

            Jak się w Polsce dowiedzą ,że w Ostrowcu żłobek wybudowali,to będzie rozkwit miasta tylu nowych mieszkańców ,no rodzin się zjedzie do miasta z małymi obywatelami .W Ostrowcu bezrobocie jest ponad 10% ,to i żłobek potrzebny ,bo podobno jest ,tylko ,że niepoliczony przyrost naturalny

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

              https://um.ostrowiec.pl/dane-ekonomiczne.html

              Bezrobocie jest 11,6%.

              Reszta danych do porównania również ciekawa.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

              Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

              Oj cierpi konkurencja, cierpi. Trzeba będzie teraz szanować rodziców bo jest wybór

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

                  Ale rekrutacja dzieci czy rekrutacja do pracy? Bo chyba będą konkursy na stanowiska, prawda? Prawda?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

                    W czerwcu też prowadzone będzie kompletowanie kadry. Ofert pracy należy szukać w Biuletynie Informacji Publicznej UM Ostrowiec Św. oraz na stronie Powiatowego Urzędu Pracy. Będą też w lokalnych mediach. Powodzenia!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

      Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

      No bardzo logiczne, zamknąć przedszkole, otworzyć żłobek.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę