Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

żłobek miejski na 120 miejsc

Ilość postów: 6 | Odsłon: 3697 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „żłobek miejski na 120 miejsc”.
  • żłobek miejski na 120 miejsc

    W Ostrowcu są już żłobki, powstaje duży żłobek miejski.

    Czy byla analiza jakie jest zapotrzebowanie, czy faktycznie brakuje miejsc dla dzieci?

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

      Pytanie jest nie na miejscu, bo zawsze jest dogłębna, precyzyjna i bezstronna analiza zapotrzebowania przed wydawaniem każdych publicznych pieniędzy - niezależnie od szczebla władzy.

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

        Nie da się edytować posta - zamiast "pieniędzy" miało być "środków".

        Gość
        Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

      Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

      No bardzo logiczne, zamknąć przedszkole, otworzyć żłobek.

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

        Można też dać pod opiekę nowym parom

        Gość
        Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

      Odp.: żłobek miejski na 120 miejsc

      Na pewno fanie, że wszystko tu będzie nowe, ale kilka rzeczy jest co najmniej dziwna. Szczególnie gigantyczne ekrany w każdej sali. Już teraz odchodzi się od ekranów w szkołach, przedszkolach, a co dopiero w żłobku. Dla mnie to całkowicie niezrozumiała decyzja. Plac zabaw nowy z bezpieczną nawierzchnią, też spoko, szkoda tylko że nie zadbano o choćby kilka drzewek albo kawałek trawki, bez tego latem to niestety będzie patelnia. No i miało być za darmo, a za żywienie będzie opłata, czyli różnica w cenie w stosunku do prywatnych placówek praktycznie żadna. Może w przyszłości gminny żłobek rozpozna te problemy i coś poprawi. Powodzenia życzę:)

      Gość
      Zgłoś
W tym wątku znajdują się 8 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę