Poczytałam sobie kilka wątków i zbaraniałam... Zbyt wiele sprzecznych opinii.
Zapytam więc jeszcze raz, co sądzicie o The Acords, a co o OIOM Cover Band (dawny Orion Band?)?
Może macie jeszcze inne propozycje sprawdzonych zespołów?
Najlepiej obejrzeć płyty z wesel i samemu wybrać. Ile ludzi tyle opinii będzie. Każdy lubi coś innego. Do tego dołóż posty zazdrosnej konkurencji i...Już wiesz, żeby nie sugerować się tutaj niczym. Poczta pantoflowa najlepsza, przynajmniej wiadomo kto chwali lub gani no i za co..
zespół TWIST jest najlepszy, chłopaki super grają
wejdź sobie na stronki zespołów, obejrzyj ich demo jak grają, i jak ci się podoba to ich zaangażuj, jest mnóstwo zespołów, nie sposób tu wymienić wszystkich, trochę trzeba nad tym przysiąść jak chcesz wybrać najlepiej pasujący do Ciebie zespół, na tym forum raczej nie znajdziesz rzetelnych informacji, bo tu jest bardzo dużo zawiści i zazdrosnych innych zespołów, i jeden drugiemu smaruje, że aż żal, w googlach najlepiej wpisz sobie co szukasz, czy ma być na przykład zespół muzyczny z saksofonem czy z ostrowca, czy ogólnie z woj. świętokrzyskiego, może z innego województwsa, zależy gdzie to wesele ma być, czy z wokalistką, czy dj czy co tam chcesz, wypisz sobie ze 3 Twoim zdaniem najlepsze, zobacz co proponują i w jakiej cenie, no i co tam jeszcze, Udanej zabawy !!! a to forum to omijaj szerokim łukiem :)
chłopaki ze jawora soleckiego wymiataja grali u mnie tamtego roku
nie kieruj się czyimś opiniami, zwłaszcza tu na tym całym forum, tylko czy Tobie się pododa, obejrzyj płytkę jeśli masz taką możliwość, może byłaś na jakimś weselu i było fajnie? , jeśli odpowiadają Ci warunki cenowe danego zespołu, jego skład itd. to po prostu bierz zespół i się nie zastanawiaj, powodzenia
a jaki chcesz skład? i zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy
jaki skład?
Ja polecam moim zdaniem najlepszy zespół w Ostrowcu Zespół Komfort , tu masz ich stronkę www.zespolkomfort.pl , mi polecił go mój kamerzysta, jak podpisywałem z nim umowę, zawsze będę ich polecał kogo tylko napotkam, bo są super, goście nie chcieli wyjść z wesela tak fajnie się bawili :)
ten zespół będzie u mnie grał w maju :) byłam na weselu u mojej siostry i było super , kamerzyste też mamy tego samego :) roberta ;) ech nie mogę się doczekać, tylko będziemy mieć w Panoramie wesele , nie wiem jak tam jest, też tyle opinii różnych, że można zwariować, ale jestem dobrej myśli :)
w Panoramie jest fajnie, nie stresuj się , dobre jedzonko :)
co to jest za piosenka ta 3 w tym telewizorku na ich stronie, tam zaraz po final countdown? :)
też jestem ciekawy, ta przed carlessem gość 21:48 ? :) nie wiem właśnie, nie słyszałem, jakieś góralskie coś :)
w którym to jest miejscu? gdzie ten carless? bo ja tego znaleźć nie mogę
gość 21:57 tam jest dwa telewizory, w tym dolnym pod napisem studniówka, też nie pomogę, góralska jakaś :)
a gdzie te telewizory są z tymi piosenkami, w którym miejscu? kolega 22:02