Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

Ilość postów: 46 | Odsłon: 4238 | Najnowszy post
  • Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

    A ten gosciu obok bloku 38 na Ogrodach to dokad bedzie zaczepial i wolalo papierosa albo 2 zl . Z tego co wiem i straz miejska i policja dobrze go zna bo ich tez prosil o papierosa i 2 zl.Panowie straznicy panowie policjanci on ma dom , on mial dobra prace .Dlaczego teraz sypia w piwnicy i nawozi i podlewa sasiednie tujei nierzadko tyl pobliskiego kiosku.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

      tak siedzi pod rybexem normalka czesc ziomal masz co zapalic a pic mi sie chce jak diabli.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

        no cóż,moim zdaniem to chłopina nie umie kraść,oszukiwać innych to żebra..dla mnie to normalne..żyje w swoim świecie

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

          Gosciu on uczciwym jest to fakt

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

          Ma żonę i dwóch synów. Ma też gdzie mieszkać. Jego wybór że tak wegetuje ale niech nie zaczepia ludzi. Nie popuści nikomu. Ktoś musi w końcu zrobić z nim porządek.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

            Gosciu , On sam musi ze soba zrobic porzadek , jezeli sam nie bedzie chcial nie ma takiej sily by zmienila jego sposob bycia.Sam piszesz ,ze ma zone i 2 synow i jezeli najblizsza rodzina nie moze go zmienic to kto moze go zmienic?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

      "...Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie..."

      A Ty założycielu wątka, jakiego jesteś wyznania?

      SCZ
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

        Co ma wyznanie do żulerki. Ten człowiek igra z paragrafem. Za wyłudzanie i zaczepianie też jest kara.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

          On wyłudza? Prosi jak już. Nie wiem czy tego samego mamy na myśli ale mi żal chłopaka bardzo. Dawałam mu czasem jakąś kasę i kanapki. Ja nie zbiednieję a ty autorze się wyprowadź jak nie pasuje ci jakiś człowiek na ulicy. Najlepiej do lasu.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

            Tu nie chodzi o zle intencje , temu czlowiekowi ktos musi pomoc w rozwiazaniu problemu z ktorym sam nie moze sobie poradzic.Jemu nie musiales dawac kanapek bo on jest byc moze lepszym fachowcem niz ty i wiecej zarabial niz Ci sie wydaje.Jezeli ktos wpadl w dolek to trzeba go z dolka wyciagnac , dac mu wdeke a nie ryby. Zrozumiales?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

              Nie znam chłopaka, mieszkam tu chwilę ale żal mi go i moja sprawa w jaki sposób pomagam. Znasz lepszy sposób to mu pomóż a nie bajdujesz na forum i krytykujesz a sam jesteś bierny.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

                jego synowie wiedza jak gadac z takimi jak ty co mu pomagaja jak to nazywasz , moze kiedys cie przylapia to wiecej tego nie zrobisz.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

                Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

                Gosciu pomogl bys mu jak bys go wyciagnal z alkoholizmu, a nie dawal na alkohol Ty go zwyczajnie dobijasz

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

            Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

            Kase twoja przyjal ale kanapek napewno nie zjadl bo polecial po wino albo piwo i co?tak pomagasz?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

            Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

            A ty nie doradzaj komus wyprowadzki bo jak by syn albo zona widzieli jak mu dajesz kase to sam bys byl moze na OIOM-e wyladowal

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

              o 2 zł dobre mnie zaczepił i od razu 5 zł pod nocnym na ogrodach bo chce se kupić piwo i szluga kiedyś było poratuj 20 gr 50 gr ciekawe kiedy zawoła 20 dychy na flaszkę.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

        Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

        "Daj człowiekowi rybę, a będzie najedzony przez jeden dzień. Daj człowiekowi wędkę, a będzie najedzony przez lata". Tyle jest teraz sezonowej pracy, że nie ma problemu. Żebractwo, a dlaczego. Taki inny zimą łaził i prosili o grosz. Koleżanka powiedziała, że da mu zarobić. Niech odśnieża u niej przed zakładem, będzie miał zawsze pieniądz. I jak myślisz SCZ, rzucił mięsem i trzasnął drzwiami.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Żebrak obok bloku 38 na Ogrodach

          Ja mu dam 2 lub 5 zeta ,a kto mnie je da ? !skończcie z tymi wywodami .

          Gość_vil
          Zgłoś
          Odpowiedz
8 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę