Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Zdrada

Ilość postów: 102 | Odsłon: 8192 | Najnowszy post
  • Zdrada

    czy was tez mężowie zdradzają?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Zdrada

      Gdyby mnie zdradził, już nie byłby moim mężem. Jestem mężatką ponad 30 lat. Jak raz wybaczysz, to będziesz cierpieć jeszcze nie raz. Facet, który nie umie dotrzymać danej przysięgi nie jest nic wart.

      Gość_Rozżalona
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Zdrada

        Zaraz,zaraz ale z tesciowa to wolno.!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Zdrada

        Co cię to obchodzi.swoje brudy pierz w domu,jak siedzsz tu na forum to co chłop ma robic zastanow sie dziecko.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Zdrada

          A co powie chłop jak ty go zdradzisz ? Też ci nie wybaczy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Zdrada

        Skoro taki wierny, to czemu podpisujesz się "Rozżalona"

        SCZ
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Zdrada

          Podpisuję się rozżalona, bo jak obserwuję Was młodych to serce ściska. Jestem z pokolenia, które pielęgnuje pewne wartości, które dla Was są obce. Dla nas przysięga jest święta. Oboje tak uważamy. Poza tym my kierujemy się sercem i rozumem, a wy dolnymi częściami ciała. Stąd tak wiele wątków typu: zdrada, lub szukam kochanka czy kochanki. Współczuję.

          Gość_Rozżalona
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Zdrada

            Was? A piszesz do mnie! Dziewczyno ja mam ponad pisiont lat i dorosłą córkę.

            SCZ
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

            Odp.: Zdrada

            Skoro juz temat został poruszony to ... szukam kochanki :)

            Gość_Rozżarzony
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Zdrada

              Hahahaha :D Chwalisz się czy prosisz o pomoc??

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Zdrada

        Mnie tam nie obchodzi cudze życie, ale jak czytam takie wypowiedzi, to nie mogę się powstrzymać od pytania: "a skąd wiesz czy już cię nie zdradził?"... Liczysz na to, że od razu by ci się przyznał?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Zdrada

        Rozzalona, dziwi mnie, ze jestes pewna wiernosci swego meza. Napisalabym raczej "nie przylapalam meza na zdradzie" a wtedy bedziesz wiarygodna.

        Gość_zycie
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Zdrada

          A co dziwnego w tym, że małżonkowie mają do siebie zaufanie? Czyż nie tak właśnie powinno być? Nie wszyscy zdradzają. Żal mi ludzi, którzy mają złe doświadczenia i przykłady. Nie można jednak wszystkich mierzyć jedną miarą. Udane i szczęśliwe małżeństwa naprawdę istnieją.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Zdrada

            Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Zaufanie, a pewność to dwie różne sprawy. Jest pewna różnica między "Gdyby mnie zdradził...", a "Gdybym się dowiedziała, że mnie zdradził..."

            "Udane i szczęśliwe małżeństwa naprawdę istnieją." - co do tego zgadzam się w 100%, tylko że są też takie udane i szczęśliwe małżeństwa, w których oboje się na wzajem zdradzają, a w domu wszystko jest idealne... Sam z resztą znam takie małżeństwa...

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Zdrada

              Kiedy się zdradza w tym związku chyba tak dobrze nie jest bo w końcu wybrała się kogoś innego . Z kochankiem jest się chwilę , nie ma problemów ino jeden cel . Sama rozkosz bez rozmów i problemików .

              limonkowanimfa
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

              Odp.: Zdrada

              Mylisz się. Zaufanie i pewność to jedno i to samo. Ktoś, kto nie ufa, nie ma też pewności. Jeśli w małżeństwie jest zdrada to nie jest to żadne udane i szczęśliwe małżeństwo. Bzdury opowiadasz.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

          Odp.: Zdrada

          Może ty byś napisała. A nie muszę. Nie zależy mi na tym, byś uwierzyła, że mam wspaniałego męża i jestem wspaniałą żoną.

          Gość_Rozżalona
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Zdrada

      Zdradzaja. Spojrzeniami, rozmowa, esemesem, figlarnym dotykiem, przypadkiem przez chwile albo kilka tygodni. Czasami nie wiemy, zyjemy swoim poboznym zyczeniem. Damy sobie rece I nogi uciac, ze ten nasz maz jest wierny. Taka ich natura, a kobieta ktora temu zaprzecza, nie chce spojrzec prawdzie w oczy.

      Gość_zycie
      Zgłoś
      Odpowiedz
20 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -