Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Zbigniew Duda na prezydenta

Ilość postów: 1297 | Odsłon: 99378 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
     • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

      Już mieliśmy jednego prezydenta elektryka.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

       brawo panie Zbyszku ale krety sa kolo pana trzeba jak naszybciej ich wyeleminowac pozdrawiam

       Gość_robaczek
       Zgłoś
       Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

    Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

    "władzą" blondynka??

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

     Pamiętam jak 12-15 lat temu Pan Duda był pomagierem od mieszania zaprawy i noszenia cegiel... A teraz chłop od zaprawy na prezydenta startuje...

     Gość
     Zgłoś
     Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 134

    Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

    po pierwsze niech sie dobitnie rozliczy to co ma na sumieniu a gadac to nie jeden bez szkoly potrafi

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

   Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

   Dlaczego prezydentem miasta Ostrowca powinien byc Zbigniew wyjasniam przepraszam ze sie powtarzam ale byc moze cenzura forum bedzie w tym watku mniej restrykcyjna.Byl młodym czlowiekiem jak razem pracowalismy w kotlowni La Montea.Razem z Maciejem Zychem namascilismy go jako działacza "Soldarnosci" byly to jeszcze czasy komunizmu i nie wiadomo było co wyniknie z okragłego stołu -dlaczego jemu własnie zaproponowalismy zycie zwiazkowca.Bo miał juz wtedy cos w sobie charyzmatycznego,działacza społecznego.Mało tego z Maciejem wychodzilismy z załozenia ze swiat, przyszłosc powinna nalezec dla ludzi bez bagazu walki z komunizmem dla ówczesnych 20latków.Nie mylilismy sie co do niego stal sie on człowiekiem wykształconym,walczacym o dobro ludzi.Nasze spotkanie to demonstracja 20.marca 2013r,gdzie z przymusu zostałem prelegentem watku dotyczacego Starosty Ostrowieckiego Z.Kałamagi.Dzis moje drogi rozeszły sie z dzisiejsza Solidarnoscia ale miło powspominac czasy zniewolenia walki z byla nomenklatura komunistyczna.Nadmieniam,ze kariere człowieka wywadzocego sie z Solidarnosci zaczał od stanowiska zwykego robola+konserwatora urzadzen grzewczych.Dzis nadal ma moje poparcie,choc jestem zagorzałym socjalista.Ma moje poparcie i gdy tylko bedzie taka mozliwosc bede go popierał publicznie. Były wspołpracownik robol T.S.

   Wykluczony
   Zgłoś
   Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

   Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

   Dlaczego Zbyszek Duda musi zwyciezyc w wyborach na prezydenta miasta Ostrowca,bo jest swoim człowiekiem z ta ziemia zwiazany.Jego przeciwnicy do tronu Ostrowieckiego to szemrany pan Z.Kałamaga,doktor nauk moskiewskich slynny gracz polityczny,lawirant wykorzystujacy wszystkich aby byc na topie ,przypodobac sie społeczenstwu-ostatnio zbeszczał posła Górczynskiego za przeszkadzanie mu osiagniecia celu jakim sa drogi.To on jest staroscina odpowiedzialny za budowe dróg.nawet nie umie sie znalezc swojego miejsca w szeregu.Szemrany kacyk pan Z.Kałamaga mysli ze społeczenstwa jest na tyle łatwowierne ze da sie nadal oszukiwac.Zarobiłes dzieki nam legalnie ponad 10mln a masz zaoszczedzone 58 tys-logiki doktorku.Panie Kałamagaczłowiekiem bez honoru,lamiacym dane słowo(a takie pan złamał w stosunku ,do obiecanek mojej osobie w 1995roku jak był pan prezydentem miasta mam to na pismie),kłamał pan w sprawie porcelany z piwnicy ze zbiorów muzealnych,łamal prawo w sprawie odwołanych radnych powiatowych,którzy jakby mieli honor,wyszli by za stołu prezydialnego posiedzenia Rady powiatu ,bo takimi radnymi nie byli po odwołaniu. Jak ten czyn radnych odnosi sie do społeczenstwa,kraść gwalcić nam wszystko można jesteśmy ponad prawem.Taki odbiór przekazano społeczenstwu.Dlatego dziś wszystko co robi pan Starosta powinno być cenzurowane.Kałamaga to wybitny gracz przeszkolony w Moskwie celem utrzymania nomenklatury komunistycznej w Ostrowcu-dla tego dzis w naszym miescie panuje tak szeroki nepotyzm dla ludzi wywądzocych sie z PZPR.Staram się nie używać słow wulgarnych,ani nie prawdziwych sformułowan typu oczerniania nie mowienia prawdy.Powód jest jeden blokowanie wpisów.Z.Duda na prezydenta Ostrowca -dlaczego bo jest gwarantem zastopowania marazmu dokonanego przez TOS,PO,SLD w naszym miescie.Mało tego licze na to że podejmie zmiany personalne dla osób z kluczowych stanowisk w miescie czyli PUP Ostrowiec,Mops ,PCPR Ostrowiec,U.M ,DPS,Szkolnictwo,tego oczekuje od przyszłego prezydenta miasta.NIech mu się sie szczęsci-tak mu dopomóz Bóg.

   Wykluczony
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

    Ten wpis utwierdza mnie, że należy głosować na p. Dudę. Dosyć już Kałamagów i "tamu padobnych" z PZPR, czy PO, SLD. Sprywatyzowali sobie Ostrowiec i doprowadzili do ruiny. Mam nadzieję, że po wyborach nastąpią zmiany. Panie Zbigniewie trzymam ma za pana kciuki.

    Gość_Mania
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

     Nie ma obecnie innego kandydata na tyle kompetentnego i bez czerwonej przeszłości, który nadawałby się lepiej na to stanowisko. Tylko pan Zbigniew Duda. Jedyna osoba, która na stanowisku prezydenta miasta może wprowadzić Nasze Miasto na właściwe tory rozwoju i oczyszczenia z post-komuny(tos,po,sld).

     Gość_młodyOstrowiec
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

      Żona, szwagier i teść w miejskich spółkach w Radomiu. Nepotyzm po PiS-owsku. Politycy PiS ostro atakują rządzącą koalicję za nepotyzm w spółkach skarbu państwa. A co robią sami? Miejskie spółki w Radomiu, czyli największym mieście rządzonym przez PiS, oplata gęsta sieć kontaktów towarzyskich i rodzinnych polityków związanych z tą partią. Prezydentem Radomia niezmiennie od 2006 roku jest z ramienia PiS Andrzej Kosztowniak. Sześć lat temu, wraz z objęciem przez niego urzędu, rozpoczęło się wymienianie członków rad nadzorczych miejskich spółek. Stanowiska dostali członkowie rodzin działaczy PiS. W radomskich radach nadzorczych zasiadły dwie płocczanki: Violetta Kulpa, krewna ówczesnego PiS-owskiego prezydenta Płocka i Anna Kubera, żona PiS-owskiego wiceprezydenta Płocka. Z kolei siostra prezydenta Radomia Aneta Kosztowniak znalazła się w radzie nadzorczej płockiego Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Labirynt rodzinnych i towarzyskich powiązań sięga jeszcze głębiej. Wiceprezydent Radomia Igor Marszałkiewicz ma dwóch szwagrów: jeden jest szefem kancelarii prezydenta miasta, drugi inspektorem w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. W Zakładzie Usług Komunalnych zatrudniono zaś teścia wiceprezydenta Marszałkiewicza."

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
     • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1005

      Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

      Witam piszących a szczególnie czytających te wszystkie wypociny. Nie znam człowieka, pierwszy raz zobaczyłem gościa w jakiejś darmowej gazecie gdzie był sondaż przedwyborczy, ładne zdjęcie Pana Dudy i jakiś krótki artykuł zacząłem czytać i co - zamiast tego co Ja tu dobrego mogę zrobić w tym mieście jest Katyń i dalej nie wiem bo o tym już czytałem. Może i gość jest OK ale nie wiem co dobrego dla miasta może zrobić. Jeszcze jeden pomnik i msza w każdą niedziele o pomyślność dla Ostrowca?

      Gość_gość forum
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

       Gościu forum 22:31 czy dokonaniem nie jest uznanie go nalepszym radnym tej kadencji.

       Patriotyzm być może dla Ciebie jest mało znaczącym epizodem,jednak są tacy ludzie którym zbrodnia katynska,problem mocarstwowej Rosji ,ktora w 1939 zaanektowała półpolski robiąc na tych ziemiach referendum w sprawie przynależności terytorialnej.

       Czy Ty nie widzisz podobieństw w referendach o aneksji Krymu do Rosji,działań w Doniecku.

       Problem to Ty masz ze swoją orientacją polityczną i wyciąganiu prawdziwych wniosków.

       Jest już zorganizowana grupa Mirka 24 ,Kazka,Pismena=administrator forum na "NIE " dla Z.Dudy masz przykłady z dyskusji na tym forum i jego obiektywności w postach wątkach przeiw naszym notablom Ostrowieckim.

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

        Najlepszy radny, pod jakim wzgledem. Chyba, ze traktujesz pana radnego jak inne najlepsze rzeczy w miescie np. lodziarnia, kebeb itp.

        pismen
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

         Pismen, dla mnie też pan Duda jest najlepszym radnym minionej kadencji. Nie musisz się ze mną zgadzać, pozwól jednak, że będę miał swoje zdanie bo mam do tego prawo, tak samo zresztą jak reszta obywateli, która uważa podobnie jak ja. Dla Ciebie być może ktoś inny był lepszy- Twoje prawo. Nie wolno Ci jednak krytykować poglądów innych, bo Twoje prawo kończy się tam, gdzie zaczyna się drugi człowiek.

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 925

    Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

    wykluczony ciągle kłamiesz, mylisz fakty jesteś żałosny.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1197

    Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

    Nie wiem przez kogo Wykluczony, może przez własną bezradność informuję cię niniejszym że pan kandydat Duda na potrzeby kampanii, na potrzeby forum i szanownego elektoratu mówi że wywróci wszystko do góry nogami. Niewiele zrobi bo słuchy dochodzą też że nie ma własnych odpowiednich ludzi. Przecież gdzieś tam wcześniej napisano że będzie wydawał polecenia wyspecjalizowanym urzędnikom. (chyba magister od politologii - sprawdzę) Niech pokaże tę swoją drużynę chociaż w części. Logiki w tym żadnej nie ma poza jedną - wyborczą.

    Tak więc spokojnie zwin sobie tę swoją obszerną laurkę iiiiii...... schowaj na pamiątkę...

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1218

    Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

    Zbigniew Duda to najlepszy kandydat na prezydenta. Myslę że zrobi Pan w końcu porządek w tym mieście kolesi i kumoterstwa. Niech się Pan mocno trzyma, ten beton trzeba wreszcie skruszyć. Powodzenia! Oddamy na Pana głosy!!!

    Gość_patriota
    Zgłoś
    Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

   Odp.: Zbigniew Duda na prezydenta

   Do wyborów jeszcze trochę czasu więc darujcie sobie te pochwały. A po tym no się tu pisze na temat tego pana to nasuwa się wniosek że to geniusz w najczystszej postaci.Tylko prawda wygląda troszkę inaczej. Ten pan dużo mówi ale nic po za tym, jakoś brak pomysłów z jego strony jak to wszystko sfinansować. A co do patriotów to już mieliśmy kilku którzy nie znali hymnu, mieli prawomocne wyroki skazujące i kombinowali na podatkach.

   Gość_kazek
   Zgłoś
   Odpowiedz
1245 ... 70717273
Przejdź do strony nr
391 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -