Oddajesz do automatu swoje zbiory?
No to osiągasz przychód do opodatkowania.
https://www.youtube.com/shorts/bnIFUulCMuY
Najpierw podatek od darowizny od prezentow na slub i komunie
800+ tez opodatkowac
Co ty pierdolisz? Kupujesz napój doliczają ci kaucję,wypijesz i idziesz oddać i odzyskać kaucję która doliczyli to jaki to jest przychód debilu 17:21?
Chodzi o osoby zbierające opakowania z napojów, których nie kupili :)
Nie za trudne to dla ciebie?
A jak swoich odchodow nie kompostujesz to tez podatek. Tak samo jak ze zbieraniem deszczowki.
21:57 a co tobie przeszkadza że ktoś zbiera takie opakowania . Zbierze sobie i może na na kupno chleba. Wszystko wam przeszkadza ,lepiej żeby leżały w trawie. Nie wymyślaj że to jakiś przychód i podatek.
Póki co to panowie żulikowie opływają w dobrobyt jak nigdy wcześniej. ;)
A co zazdrościsz im , dobrze że nie kradną.
Tak, zazdroszczę, że mają dużo więcej na picie. Teraz JESZCZE BARDZIEJ nie muszą pracować.
Jak im zazdrościsz to rzuć pracę i zacznij zbierać butelki tylko to co zarobisz to nie przepijaj.
Ja nie wymyślam prawa. Od tego są instytucje. I one tak to widzą wg słów prawnika. Link jest w wątku na początku.
Przecież jak oddajesz butelki nie musisz okazywać paragonu ,że je nabyles
A kiedy podatek prywatnych wizyt u lekarza?
21.58 zaraz po wprowadzeniu podatku od co łaska
Co ty pierdolisz? Kupujesz napój doliczają ci kaucję,wypijesz i idziesz oddać i odzyskać kaucję która doliczyli to jaki to jest przychód debilu 17:21?