Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

Ilość postów: 21 | Odsłon: 356 | Najnowszy post
  • Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

    Oddajesz do automatu swoje zbiory?

    No to osiągasz przychód do opodatkowania.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

      https://www.youtube.com/shorts/bnIFUulCMuY

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

      Najpierw podatek od darowizny od prezentow na slub i komunie

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

      800+ tez opodatkowac

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

        Co ty pierdolisz? Kupujesz napój doliczają ci kaucję,wypijesz i idziesz oddać i odzyskać kaucję która doliczyli to jaki to jest przychód debilu 17:21?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

          Chodzi o osoby zbierające opakowania z napojów, których nie kupili :)

          Nie za trudne to dla ciebie?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

            A jak swoich odchodow nie kompostujesz to tez podatek. Tak samo jak ze zbieraniem deszczowki.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

              Ludzkie się kompostuje???

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

            Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

            21:57 a co tobie przeszkadza że ktoś zbiera takie opakowania . Zbierze sobie i może na na kupno chleba. Wszystko wam przeszkadza ,lepiej żeby leżały w trawie. Nie wymyślaj że to jakiś przychód i podatek.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

              Póki co to panowie żulikowie opływają w dobrobyt jak nigdy wcześniej. ;)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

                A co zazdrościsz im , dobrze że nie kradną.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

                  Tak, zazdroszczę, że mają dużo więcej na picie. Teraz JESZCZE BARDZIEJ nie muszą pracować.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

                    Jak im zazdrościsz to rzuć pracę i zacznij zbierać butelki tylko to co zarobisz to nie przepijaj.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

              Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

              Ja nie wymyślam prawa. Od tego są instytucje. I one tak to widzą wg słów prawnika. Link jest w wątku na początku.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

            Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

            Przecież jak oddajesz butelki nie musisz okazywać paragonu ,że je nabyles

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

          A kiedy podatek prywatnych wizyt u lekarza?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

            21.58 zaraz po wprowadzeniu podatku od co łaska

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Zbierasz butelki, puszki z kaucją?

      Co ty pierdolisz? Kupujesz napój doliczają ci kaucję,wypijesz i idziesz oddać i odzyskać kaucję która doliczyli to jaki to jest przychód debilu 17:21?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -