Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Zakaz palenia

Ilość postów: 14 | Odsłon: 994 | Najnowszy post
  • Zakaz palenia

    i co od kiedy niby wszedł ten zakaz załapał ktoś mandat?zapłaciliście za najdroższego papierosa?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Zakaz palenia

      no tak, jest powód do uciechy...

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Zakaz palenia

        a kto tu mówi o radości.autor tylko pyta powiedziałabym z ironią

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Zakaz palenia

          no tak , ironicznie sie podśmiewa, że i tak nikt palaczom nic nie zrobi...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Zakaz palenia

            I DORZE WCZEŚNIEJ NIKOMU 0PALENIE NIE PRZESZKADZAŁO TERAZ WIELCE WSZYSCY ANT SIĘ ZROBILI HIPOKRYCI A SAMI POPALACIE UNI WAM SIĘ ZACHCIAŁO I SIE NAMNIOŻYŁO EKOLOGÓW ITD....DLA MNIE CHORE

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Zakaz palenia

              ale to jest tak samo jak z kupami wcześniej tez nikomu nie przeszkadzały a teraz wielce przeszkadzają... sami kreujecie takie zachowania ...(co po niektórzy )

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Zakaz palenia

                To że ktoś lubi smród petów i psich gówien- jego sprawa, ale niech nie zmusza innych do takiego samego masochizmu!

                To, że palacz nie czuje od siebie smrodu, nie znaczy,że od niego nie jedzie!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Zakaz palenia

                  może od Ciebie jedzie!!!a co ty to może nie robisz kupy?nie śmierdzi jak się załatwiasz?spływa to potem do ścieków a z tamtąd to może nie śmierdzi?!tak ludzie pozabijajcie psom tyłki kołkami

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Zakaz palenia

                    Od palaczy śmierdzi, macie b rudne zęby i cuchnące włosy i ubrania. Jesteście obrzydliwi.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Zakaz palenia

                      jak przemawiasz do mnie palaczu, zamykaj twarz albo mów z odległości 2 m, bo śmierdzi.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Zakaz palenia

                        Kazdy palacz powinien palić u siebie wdomu ,anie na klatce schodowej lub balkonie.śmierdziuchy

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Zakaz palenia

                          powiem tak ze nie zgadzam sie z tym ze osoby palace papierosy maja jakies braki higieny jamy ustnej ja sam moge dac wam przyklad sam pale a mam pije kawe a mam biale zabki wiec to palenie nie ma tu nic do tego czesciej sie zdazy ze osoby nie palace maja bardziej zaniedbana jame ustna od nas palaczy.z reszta sie zgodze ze jedyny minus jaki jets to to ze czuc od nas papierochu na odleglosc.ale pozwolcie ze to bedzie nasz wybor czy chcemy palic ja nie mowie nikomu kto co ma rbic niech kazdy zyje wlasnym zyciem.w pl zakaz palenia obowiazujeod niedawna ja juz sie nauczylem tego kilka lat temu i nawet kiedy bylem w pl zanim wprowadzono zakaz nie palilem w miejscach publicznych takich jak knajpki restauracje przystanki itp.zalezy wszytsko od czlowieka wiec nie kreslcie nas wsyztskich jedna linia bo nie wszyscy sa tacy sami

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zakaz palenia

                          tak czy inaczej odoru papierosów niczym sie nie "zakamufluje" , fuj...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zakaz palenia

                          Może i taki jestes super, ale spośród osób palkacych nie znam ani jednej, która ma tak białe i czyściutkie zęby jak ja. Wyczyścisz u dentysty i po miesiącu znów dramat. Rzuć chłopie ten nałóg.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę