Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 181

                          Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          05:59 Łeeee słabe, przecież ty masz kaprawe oczy, to jak możesz dobrze widzieć, jak kto wygląda - spójrz na siebie w lusterku, ale patrz prosto przed siebie, nie na boki. Jak jedziesz samochodem to podobno przez rozstaw swoich oczu widzisz drzewa po obydwu stronach ulicy. Twoja znajoma opowiadała (i tobie też),że jak cię zobaczyła w ksero to się ciebie wystraszyła i czym prędzej uciekła, bo myślała, że to jakiś zwierz (tak mówiła). Bożena i Zosia też przyszły coś skserować, ale uciekły. Popatrz na siebie, a potem oceniaj innych. I nie pij tyle, bo się pocisz. Weź tabletki od ciśnienia.

                          Gość_Anna
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Ten wątek nie jest o tym, że: jest pijany w pracy, jest chłopobabą, czy babochłopem, ma gębę, japę, świdrowate oczy, garbate plecy, ma nieleczoną cukrzycę , był kier., lubi karczochy z włochatymi środkami , kapustkę, mięsko, ćfiortecki, siedział w więzieniu, w pracy gości rodzinę na koszt spółdzielców kawą za darmoszkę, że ma wyroki sądowe z wydziału karnego itp.

                          Ten wątek jest o tym, jak osobnik o zachowaniu przypuszczalnie psychopaty lub/i dewianta ( to musi ocenić lekarz psychiatra ) zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego, więc należy pisać( i ostrzegać innych) o osobniku o takim zachowaniu , a nie o bzdurkach. Ten biedny człowiek, nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest przypuszczalnie chory, stąd jego ataki, np. zaatakował kobietę i ją zgwałcił, ataki słowne na forum, jego ataki na znajomą na chodniku poprzez plucie na jej nogi oraz głośne ubliżanie jej, ataki na swoich sąsiadów, bo przeszkadzają mu kwiatki na ich balkonie, czy jak w dniu 7.10.2019 zaatakował kobietę na Sikorskiego. Kogo i kiedy ta osoba o zachowaniu przypuszczalnie psychopaty lub/i dewianta znowu zaatakuje? Sprawy nie należy bagatelizować, a wręcz nagłaśniać i może zgłosić odpowiednim instytucjom, żeby tego osobnika przebadać na okoliczność jego zdrowie psychicznego.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Szczęść Boże.

                          Niech Pan Bóg zastąpi na ten portal i zmieni oblicze portalu, tego portalu.

                          Jak się Boga nie boicie, to wstydźcie się ludzi. Czy sprawia Wam perwersyjną przyjemność tak pisać i czytać? Tego nie uczą w szkole. Plucie jadem to Nasza zabawa?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Do 11.13 udowodnisz to w Sądzie. Karaiby ci nie pomogą.

                          Gość_Mirek Kaczmarczyk
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Ludzi się nie zmienia kochajmy jakimi są? To kochajmy gwałcicieli aspołeczne jednostki. I jeszcze im współczujmy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Kochajmy wszystkich, wybaczajmy tym, którzy zbłądzili.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Do 23.52 ty to jesteś jakiś nawiedzony? Nie może być przyzwolenia społeczeństwa na to żeby kryminalista ustawiał jak mu się podoba normalnych ludzi. Jeżeli taka lokala społeczność zapomina albo nie chce widzieć a może po prostu nie wie kto to jest ten człowiek to mnie to martwi. To jestak bardzo smutne a wręcz niepojęte. Bardzo nad ubolewam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          13.58

                          Nie sądź, nie będziesz sądzony. Każdy pisze co chce, Ty zaś ferujesz wyrok. Gdyby było w tych wpisach chociaż 5% prawdy, finał byłby inny. Dlaczego nikt się nie podpisuje. Rzucać błotem każdy potrafi, zawsze coś przylgnie. W razie czego to nie ja, komputer narzedziowni, żony, otwarty dom, jestem kuratorem, nie wiem kto. Bardzo tania ta,, nasza'' odwaga.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Moje wpisy to 100 % prawdy. Podpisuję się z imienia i nazwiska. Iinformuję czytających że przedstawiane przeze mnie fakty miały miejsce. Moja osoba jest szkalowana od około roku ja wiem przez kogo a wkrótce dowiem się od policji. Wtedy Was poinformuje jak co niektórzy bez mrugnięcia okiem kłamią.

                          Gość_Pobrotyn Elżbieta
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Czy to coś zmieni w Pani życiu? Dlaczego Pani się odziera z prywatności? Dla paru osób to pewnego rodzaju satysfakcja, parę współczuję, reszta będzie obojętna. Warto?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Pani Elu ,nauczkę może i pani da temu komuś,będzie pani wiedziała na 100% kto to ,lub potwierdzi się pani wiedza ,ale czy to coś da?Fakt,nie wolno sobie dawać pozwalać na więcej przez pana,ale czy to pomoże?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Pani Elżbieto.

                          Wymiernej korzyści Pani nie osiągnie. Rozumiem zdenerwowanie, proszę podać nr konta lub wybrać sobie tygodniowy turnus wypoczynkowy opłacę Pani pobyt aby się zrelaksować i zapomnieć. Oczywiście będzie Pani sama. Proponuję Busko. Termin możliwie najbliższy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Jestem zrelaksowana od kiedy wykrzyczłam tu co mnie boli chociaż to nie wszystko. Mam ulubione miejsca do relaksu więc proszę się o mnie nie martwić. Na to mnie stać i nie potrzebuję sponsorów. Na to co mam pracowałam całe życie uczciwie. Cenię sobie niezależność. Więc Busko proszę sobie samemu zafundować.

                          Gość_Pobrotyn Elżbieta
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Co się tu dzieje, drodzy Państwo?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 195

                          Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Szkoda. Nie był to sponsoring z podtekstem. Jestem bezinteresowny. Chodzi mnie o Pani zdrowie. Dlaczego się Pani denerwuje wpisami? Proszę nie czytać i pisać na tym forum. Całkowity relaks.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Tak mi się moje żale przypomniały .spotkaliśmy się w 6 osob RN w Malwie konkretnie w sali bongo po niecałej godzinie światło zostało wyłączone. Za tydzień pan wtedy z pca prezesa Kaczmarczyk wystawił nam f rę na około 80 zł. Na telefon sprzątaczki. Miałam ochotę porwać tą frę ponieważ nie miała podpisu kto upoważniony do wystawiśnia faktur kto sporządził kto podpisał za co na jakiej podstawie? Zapłaciśmy za 1 godz. prawie 80 zł. Pytam czy pracownicy którzy z prezesem urządzają tam różne imprezy zapłacili chociaż 1 złotówkę?

                          Gość_Pobrotyn Elżbieta
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          No pani srzątaczka ważniejsza od RN. A pan prezes nawet nie zapytał co tam robilismy? A mnie wolno o każdej porze zobaczyć co się w Malwie dzieje. Jak się Wam to podoba?

                          Gość_Pobrotyn Elżbieta
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Zaatakował kobietę 7.10.2019 przy Sikorskiego

                          Pani Elżbieto.

                          Według statutu i przepisów które Pani doskonale znała, istnieją określone procedury. Obecnie Pani już nie jest członkiem RN i nie musi tego pamiętać, proszę więc się zwrócić na piśmie do Zarządu, gdzie Pani otrzyma wyjaśnienia tych zasad. Forum ogólne, nie jest miejscem właściwym do udzielania informacji, niektóre bowiem są tylko do wiadomości członków SM.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -