Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Z ostatniej chwili: CBA w sprawie CIECH-u w siedzibie GPW

Ilość postów: 1 | Odsłon: 574
  • Z ostatniej chwili: CBA w sprawie CIECH-u w siedzibie GPW

    Prezes warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych został zatrzymany do czynności procesowych przez CBA - ustalił nasz reporter Krzysztof Berenda. Paweł Tamborski jest przesłuchiwany. Sprawa ma związek z prywatyzacją Ciechu. Agenci CBA - na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie - weszli dziś do budynków giełdy i Ministerstwa Skarbu Państwa.

    Chodzi o zbycie - przez Skarb Państwa - firmie z grupy Jana Kulczyka części akcji Ciechu za kwotę znacznie niższą, niż wynikało z wyceny rynkowej.

    To miało wyrządzić Skarbowi Państwa szkodę w wielkich rozmiarach. Badane jest, czy doszło w tej sprawie do niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień. Sprawdzany jest też wątek korupcji, a także prania brudnych pieniędzy.

    To był pakiet większościowy CIECH-u, który zakupił w 2014 roku Jan Kulczyk.

    Gość_fan III RP
    Zgłoś
    Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -