Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

Ilość postów: 24 | Odsłon: 6712 | Najnowszy post
  • Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

    Z jakim biuro podrozy za granice z dzieckiem 3-ch letnim najtaniej?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

      Jest takie przysłowie ,,Z tanie pieniądze to psy mięso jedzą" nie polecam najtańszego bo ani zadowolenia ani przyjemności a jeszcze kupę kłopotów można wpaść, są sprawdzone biura które polecają forumowicze jest mnóstwo opisów.

      Gość_leon
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

        Pracowałem w biurze podróży i we wszystkich są te same ceny, bo korzystają wszyscy z tego samego systemu rezerwacyjnego. Jedyne to co możesz dogadać się z właścicielem na jakąś zniżkę. W internecie jej nie dostaniesz więc jak chcesz zniżkę to pozostają ci ostrowieckie biura. Być może ktoś zrezygnuje z części swojej prowizji i da ci zniżkę, ale nie wiem u kogo można dostać zniżkę, bo tam gdzie ja pracowałem to było wykluczone.

        Gość_Ostrowczanin
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

          Nigdzie nie dostaniesz zniżki. 3 letnie dziecko płaci tylko za samolot ewentualnie. Pobyt maluszka jest darmowy. Szukaj interesujących cenowo ofert last minut, jednak za tygodniowy pobyt z przelotem musisz się liczyć z wydatkiem ok. 5k na cała trójkę. Taniej może być z własnym dojazdem np. Bułgaria, Chorwacja - ale czy 3-latek zniesie taką długa podróż ?

          Lucyferus
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

            Nie wiem Lucyferus skąd czerpiesz takie bzdurne informacje, być może próbujesz napędzać to całe forum, żeby coś się działo. Niestety jesteś bardzo słabo poinformowany o temacie o którym piszesz. Nasze Biuro Podróży YES (Sienkiewicza 66 i to w Ostrowcu Św.) udziela zniżek swoim Klientom, a tygodniowy pobyt w hotelu 4 gwiazdkowym w Turcji w opcji all inclusive dla 2 osób plus dziecko 3 lata kosztuje nie 5 tysięcy tylko dokładnie 2899 zł. Więc jeśli coś plujesz na forum, to bardzo proszę sprawdź swoje informacje, bo w jednej 5 wersowej informacji napisałeś 2 nieprawdziwe informacje przez co jesteś bardzo mało wiarogodny. Pozdrawiam.

            YES
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

              Nie wierzę w to co piszesz. Wyślij mi na maila tą ofertę (lucyferusek@gmail.com) - na 100% w przyszłym roku będę Twoim klientem jeśli faktycznie masz taką cenę. Przeanalizuję ją jeszcze dzisiaj.

              Lucyferus
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                Wysłałem Ci ofertę na maila i myślę że rozwiałem Twoje wątpliwości. Takie są ceny w dobrych Biurach Podróży. Pozdrawiam i zapraszam w przyszłym roku

                YES
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                  Witam po odczytaniu wiadomości na forum tez prosze o jakas fajna oferte lato 2014 dla dwóch dorosłych osób i dzieci w wieku 3 i 5 lat bartus200907@interia.pl

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                    Witam,

                    ja też poproszę o ofertę na lato 2014 dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka w wieku 2 lat na monikawaw@tlen.pl

                    Dziękuję

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                      polecam Horyzont, moje dzieci są zadowolone z organizacji i profesjonalizmu

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

                Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                to i ja poproszę o te ofertę:) mandaxa@gmail.com

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                  również poproszę o ciekawą ofertę all inclusive z dzieckiem, hotel minimum 4 gwiazdki :) anulk_a@onet.eu

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

                  Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                  Tez poprosze oferte dla matki z 2,5 letnim dzieckiem i 2 doroslych osób wczasy allinclusive turcja Grecja lub cos co wychodzi tanio kinga.kuba@wp.pl

                  Gość_Kinga
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                    a ja mam pytanie cz dzieci musza miec dowody tymczasowe te na 5 lat cz w paszport wpisane jak to teraz jest?na przelot samolotem i oglnie wyjazd za granice kraju

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                      jeśli kraje europejskie to dowód dziecku wystarczy,jeśli dalej,to musi mieć swój własny paszport

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

                    Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                    Ja też poproszę ofertę na maila kczyz@o2.pl 2 osoby dorosłe + dziecko 3 latka, europa

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

              Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

              Jeśli biuro Yes jest tak kulturalne jak wypowiedź na tym forum to ja dziękuję

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Z jakim biurem podróży najtaniej za granicę z dzieckiem 3-letnim?

                Tak,jeździjcie na wczasy z dziećmi za pół darmo tylko żeby zdziwienia nie było jak z kilkoma biurami już było,że nie ma dla was na miejscu hotelu albo samolotu powrotnego :)

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę