Szanowni rodzice uczniów PSP 14 !
Czy tak ciężko jest wjechać na teren szkoły (szkoła twierdzi, ze udostępnia wam miejsca) i zaparkować swoje "żelazo" a nie zajmować miejsca mieszkańcom bloku 48 ?
My też chcemy móc mieszkać spokojnie i parkować koło swojego domu, a nie czort wie ile bloków dalej; a dodatkowo jest kilka osób w naszym bloku, które mają problemy z poruszaniem się, a wy skazujecie je na dodatkowe "spacery".
Dodatkowo parkujecie swoimi pojazdami zajmując wielokroć 2 miejsca - nie wiem, czy odległość między bokami pojazdów musi mieć za każdym razem 1,5 metra ?
Zazdroszczę "Krzemionkom", bo potrafili wywalczyć stosowne znaki i koperty - w OTBS działa spychologia na ZUM; ZUM twierdzi, że to jest gestii OTBS i kółko się zamyka.
Jak tak dalej będziecie robić, to doprowadzicie do sytuacji kiedy ktoś zablokuje swoim autem wasze i pójdzie do domu, a wy sobie radźcie ...
wystarczy nauczyć się znaków drogowych zakaz wjazdu na teren szkoły nowe zarządzenie dyrekcji,na teren mogą wjezdzać tylko nauczyciele ,na ile zajmuje te miejsca max 20-30min jeżeli są wywiadówki ,poza tym nie ma tam wymalowanych tablic rejestracyjnych ,więcej luzu ,
No tak, mam czekać aż "książę pan gggggg" raczy odjechać ?
A szkoła twierdzi, że udostępnia wam parking na czas wywiadówek.
W porządku - złośliwie zacznę blokować nieproszonych gości - ja mam czekać 30 min ? to wy czekajcie do rana aż wam odjadę i "więcej luzu" życzę :)
gość 19:05 Kultura się kłania,że nikt tego nie wychował. Wydaje mi się,że jest to parking dla mieszkańców osiedla a nie dla rodziców dowożących swoje pociechy.Zrozumiałe jest i pewnie nikt by nie robił problemu z krótkiego postoju. Wywiadówka trwa ile?60czy 90 minut to długo czas i wielu mieszkańców nie zaparkuje w tym czasie swojego auta.Uważam,że uwaga założyciela wątku jest uzasadniona.
Niech postawią znaki, że na czas wywiadówki mozna parkować na boisku między przedszkolem a szkołą, z resztą i tak z tego boiska to nikt nie korzysta, kto dzisiaj na betonie gra... bramek nie ma, najlepiej to niech zlikwidują Je i zrobią nowe albo zrobią parking, chociaż na coś się przyda.