Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wypadek na Radwana

Ilość postów: 25 | Odsłon: 4477 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                  Odp.: Wypadek na Radwana

                  Jestem ostrożnym kierowca ale to fakt że nieraz pieszywchodzi na jezdnię bez zachowania podstawowej ostrożności. Pasy są to mu się należy przejść i koniec. I ostatnio taka sytuacja, jadę, ślisko strasznie, widzę panią piesza, ona mnie też jest , za mną sznur samochodów . Byłem przekonany że przed przejściem się zatrzyma a ta pani jakby istniała tylko droga i ona wchodzi mi prawie pod samochód . Żeby chociaż się zatrzymała, rozejrzała, dała sygnał że teraz to ona przechodzi. Samochód za mną zatrzymał się o centymetr . Rada dla wszystkich że kultura ruchu dotyczy obie strony. Tym bardziej że to najczęściej pieszy dotkliwie odczuwa skutki wypadku.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wypadek na Radwana

                    To prawda że wchodzą piesi na jezdnię nawet nie spojrzy czy coś jedzie tylko jak idzie tak wchodzi

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

                    Odp.: Wypadek na Radwana

                    Gość 10:11 ja w takich sytuacjach wolę się pieszemu zatrzymać, tylko najśmieszniejsze jest to, że się mu zatrzymasz a czasem on nie chce przechodzić tylko pokazuje ci ręką - "jedź" i trwa chwilę przekomarzanie a za Tobą już sznur aut. Też jestem ostrożnym kierowcą. Jak stoją przy pasach ludzie zatrzymuję się im, staram się uważać, choć bywają sytuację nieprzewidywalne. A do pieszych mam apel... uważajcie szczególnie gdy już jest ciemno, a wy w czarnych ubraniach wskakujecie na pasy, do tego pogoda butelkowa i naprawdę o nieszczęście nie trudno. Nocą w ciemnych ubraniach jesteście widoczni w ostatniej chwili, chociaż jakieś odblaski noście albo po prostu... uważajcie.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                Odp.: Wypadek na Radwana

                As, ja mam auto z Niemiec akurat, co prawda teraz jeżdżę z Polski, ale nie jeżdżę inaczej tym z De niż tym krajowym. Jaka to różnica czym jadę? Ważne, że respektuję przepisy i mam trochę kultury. Tobie wydaje mi się jej brakuje skoro tak postrzegasz ludzi i ich szufladkujesz.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wypadek na Radwana

                  Jeśli respektujesz przepisy i wykazujesz kulturę na drodze to chwała Ci za to i aby coraz więcej takich kierowców było.

                  Gość_As
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Wypadek na Radwana

                    Jak jest jjedna osoba przy przejściu to nie musisz się zatrzymywać nie ma takiego przepisu tak mnie uczyli na kursie

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Wypadek na Radwana

                      Napisz w ktorej szkole tak uczą

                      Gość_bib
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę