Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

- Reklama -

Logowanie

- Reklama -

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Jak oceniasz Salę Weselną u Dula?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Wypadek na Radwana

Ilość postów: 25 | Odsłon: 3815 | Najnowszy post
  • Wypadek na Radwana

Co się stało dziś po godz.15 na Radwana, wyglądało jakby samochód potrącił dziecko.Dziecko było na rolkach. Ktoś widział?

Gość_kama
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Wypadek na Radwana

A wypadek był na pasach dla pieszych?

Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

Odp.: Wypadek na Radwana

Jeżdżą jak sieroty na dwupasmowych drogach to potrącenia się zdarzają. Jedno auto się zatrzyma żeby puścić pieszego przez pasy, a auto na drugim pasie nie i efekty są.

Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

Wli pewnie napiszecie albo Top... Ja zawsze patrzę na drugie auto czy planuje się zatrzymać i uważam, bo już raz się zatrzymałam i dzięki mojej uprzejmości pan na drugim pasie pewnie zrobiłby miazgę z przechodzącej kobiety. Na szczęście kobiecina była uważna.

Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

Dlatego czasem strach sie zatrzymac pieszemu,zeby go drugi nie walnal.

Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

Dlatego powinien byc zakaz zatrzymywania sie przed przejsciami na jezdniach wielopasmowych. Pieszy powienien czekac bezwzglednie na to, ze nic nie jedzie. /uprzejmosci sie zle koncza, bo nikt nie czyta tego co siedzi w glowie kierowcy z drugiego samochodu

Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

Ostrowiec to nie miasto na drogi dwupasmowe

Po pierwsze ludzie nie przyzwyczajeni i się rzucają i jadą prędkością jaką jadą

Dwa zbyt dużo przejść dla pieszych jak na takie drogi

Żeby to miało sens to należało by zrobić ograniczenie do 30-40 na takich drogach i w tedy w naszym mieście może i by nie było takich wypadków

Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

Jasne. Powinien być bezwzględny zakaz dawania prawa jazdy takim jak ty. Jak są pasy to czy to jest jednopasmowy czy dwupasmowa zwalniasz. Radwana to droga pomiędzy dwoma gestozaludnionymi osiedlami. A przede wszystkim nie jedziesz więcej niż te 50 na godzinę czy mniej (zależy ile na danej drodze jest). Jakoś na zachodzie i w większych niż Ostrowiec miastach to działa. Miasto to miasto i tutaj pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo na pasach. I nie będzie czekał aż jaśnie państwo w samochodach sprowadzonych ze szrotów w Niemczech przejedzie swoimi rumakami.

Gość_As
              Zgłoś
              Odpowiedz

W innych miastach jest kultura a tu idioci nie kierowcy jedzie toto do tesco czy na targ nachapac sie i nawet nie patrzy na przejsciu ze nalezy sie zatrzymac bo moga isc piesi

Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz

Znowu kobieta

Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

8:15 zatrzymywać się na przejściu, bo mogą iść piesi? Zatrzymuje się jak stoją piesi! Kolejny mądry, pewnie taki co na lewoskręcie (bezkolizyjnym) się zatrzymuje przed przejściem, gdy ludzie stoją i robi niepotrzebny korek, bo światło się zaraz zmieni i ci za nim, kończą skrzyżowanie na czerwonym.

Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

9:53 wlasnie przez postawe taka jak ty mamy takich " kierowcow ". Rozumiem ze uzywasz tylko auta ? Nigdy nie jestes pieszym przechodzacym przez przejscie ? Nie irytuje cie to ze jeden ci sie zatrzymuje a zza niego na drugim pasie jedzie idiota ktory ledwo co wyhamuje ? Co za miasto . Czemu jestescie tacy zgnusnieni zgorzkniali ze ja jade i koniec nic mnie nie interesuje. Szok.

Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz

Irytuje gościu 11:20 ale nie idę jak ślepa kura, tylko się rozglądam co się wokół mnie dzieje, bo już nie raz mądry by mnie potrącił na pasach na strzałce warunkowej dla kierowcy! Dlatego teraz zawsze patrze w lewo czy nic nie nadjeżdża. A o jaką postawę Ci chodzi? Możesz jaśniej? Bo chyba nie rozumiesz co ja pisze. Pieszym się zatrzymuje, więc o co Ci chodzi?

Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

Oj tak, bezkolizyjny skręt to mistrzostwo w wykonaniu niektórych kierowców, łatwo takiemu skasować tył auta i potem pretensje że nie jego wina.

Gość_s&m
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
Losowe zdjęcie

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
Restauracja Retro
Branża: restauracja
Dodaj firmę