Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Witam,

                          W najbliższą niedzielę tj. 02.10 organizujemy chyba ostatnią w tym sezonie dużą wycieczkę motocyklową. Jest nas już około 10 uczestników, którzy potwierdzili swój udział. Nie znamy jeszcze celu wycieczki, który jest do ustalenia. Można tu wpisywać swoje sugestie to coś wybierzemy.

                          Pierwsza sugestia:

                          http://prm.riders.pl/cutenews//data/upimages/zaproszenie_ZO16duże.jpg

                          Jest to około 180 km od Ostrowca.

                          Jak coś jeszcze znajdę to napiszę.

                          Tel. kontaktowy do mnie 509 163 880 Grzesiek.

                          Pozdrawiam serdecznie.

                          Gość_Bandit
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          tyle moto lata po mieście i okolicach a jak chcemy coś zorganizować to zero odzewu a potem na forach się czyta że nic się nie dzieje .My w tym sezonie już zrobiliśmy naprawdę kilka fajnych eskapad ,a motocykle naprawdę bardzo różne od 125 po1250 i zawsze było fajnie bo łączy nas wspólna pasja a nie lansik . Zapraszamy naprawde wszystkich którzy ,mają pasję i chcą poczuć WIATR WE WŁOSACH;)

                          Gregor71
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          A dla mnie najdziwniejsze jest to, że jeździłem dużym sportem i miałem jednego, powtarzam jednego kompana do jazdy i to jeszcze zza Ożarowa. Ciężko było kogokolwiek znaleźć, namówić do wspólnych podróży. Mam teraz chińską 150, jest nas spora grupa na takich małych sprzętach, jeździmy po 10-15 osób, Kraków, Roztocze, chłopaki ostatnio polecieli na Chorwację, praktycznie co niedziela gdzieś latamy. Wychodzi na to, że wraz ze spadkiem pojemności wzrasta stosunek pasji do lansu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Część,

                          Jest dokładnie tak jak mówisz. Ja kilkanaście lat jeździłem na enduro po lasach górach i błotach. Nigdy nie było problemu z ekipą, zawsze znalazło się kilku chłopaków do jazdy. Niestety lata lecą i zdrowie już nie pozwala mi śmigać w terenie i przesiadłem się na szosę. I tu zonk. Jak Ci się chce poczytaj ten wątek od początku. Chciałem parę razy coś zorganizować i nie przyjechał nikt na spotkanie. Na szczęście poznałem Gregora i jego kolegów i w przyszłym sezonie będzie sporo wspólnych wyjazdów.

                          Pozdrawiam serdecznie.

                          Gość_Bandit
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Czytam czytam od początku, nawet w tym poprzednim wątku pisałem o naszych wyjazdach i zapraszałem chętnych. Zorganizowałem nawet taki mini zlocik na 20 motocykli ostatnio:

                          https://www.youtube.com/watch?v=6hZM4ZOv5TM

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Cześć chłopaki myślę że trzeba by się spotkać i połączyć grupy w coś większego . A w pszyszłym sezonie zmontować ekipę na jakieś większe wyjazdy ,naprawde nie trzeba mieć ,,LITRA'' żeby sie spotkać z fajnymi ludzmi takimi jak Bandit i wielu innych .Ja zaczynałem w 80-tych latach swoją przygode z motocyklami i do tej pory mnie to się nie znudziło ,zaraziłem też swoją pasją syna który smiga razem z nami i mimo że studiuje prawie zawsze stara się uczestniczyć w większych eskapadach i zawsze je mile wspomina .Myślę że chcieć to móc;) LWG dla wszystkich miłośników dwóch kółek

                          Gregor71
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Witam.

                          Startujemy jutro o 10.00 z parkingu Leclerc'a. Trasa: Zwoleń, Janowiec, Kazimierz, Solec nad Wisłą, Bałtów.

                          Gość_Bandit
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Witam,

                          I kolejną super wycieczkę mamy zaliczoną. Pogoda dopisała ekipa też, kto nie był niech żałuje.

                          Pozdrawiam

                          Gość_Bandit
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wycieczki motocyklowe w sezonie 2016

                          Tytuł jw A.D.2017 ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę