Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Woda z Udzicowa

Ilość postów: 3 | Odsłon: 3389 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Woda z Udzicowa”.
  • Woda z Udzicowa

    Czy ktoś się orientuje czy woda ze żródełka w Udzicowie nie została dopuszczona do spożycia przez sanepid? Takie pogłoski do mnie doszły ale nie wiem czy prawdziwe

    Gość_asa
    Zgłoś
    • Odp.: Woda z Udzicowa

      Piłem. Nie było żadnej różnicy w porównaniu z kranówką. Teraz nie piję . Po co ryzykować. Zastanówcie skąd bierze się tam woda i co może zawierać po opryskach na polach itp. Czy te parę metrów ziemi to przefiltruje. Ale decyzja należy do każdego indywidualnie dopóki sanepid nie zamknie. Raczej polecam piękne widoki i terany wokół drogi z Chmielowa do Kunowa. Róbta co chceta! ;-)

      Gość_jak1
      Zgłoś
      • Odp.: Woda z Udzicowa

        Woda jest dobra na potencję, dlatego biora głównie kobiety dla swoich mężów.

        Gość
        Zgłoś
W tym wątku znajdują się 2 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę