co sie dziwic ze ludzie wola isc do marketu po zakupy jak taniej niz w osiedlowym ziarnko do ziarnka a zbierze sie miarka
ja tam wolę osiedlowe sklepy.Panie tam pracujące znają znają nas czasami od małego.Jest fajna atmosfera-jak u kogoś znajomego.W markecie czuję się jak intruz którego wszyscy obserwują na kamerach.
Masz rację, ale dlaczego za ten sam jogurt mam płacić 1,40 zł, jak mogę 0,80 gr? Chleb, gazetę, warzywa i wędliny kupuję w mniejszych, ale pozostały asortyment , to gdzie tanio. Gdyby Groszek nie był taki drogi też dużo bym tam kupowała, bo fajne kobietki, sympatyczne. Ale spożywka strasznie droga. Są jednak sklepy nie markety gdzie jest tanio. To sklepy chemiczne - Radwana czy niedaleko Starostwa . Można można, myślę,że i ze spożywką też by się udało. Ale nie wolno myśleć tylko o wysokiej marży, czasem lepiej się wyjdzie na dużym obrocie.
niech go wogule nie otwierają, nic tam nie ma Tylko drożyzna dlA TYCH NASZYCH MĄDRALI Z URZĘDÓW zaorać to gówno
Prawda.Np.jogurt produkowany dla dyskontów przez znane firmy jest robiony z gorszej jakości produktów tak jak alkohol.I dlatego są tańsze.O parówkach nie wspomnę.
Dokładnie tak, czytałem wywiad z producentem słodyczy , mówił że do produkcji dla marketów sprowadzają komponenty z Indii a dla normalnych sklepów stosują te z Europy. Dlatego róznica w cenach jest taka .
prawda.Lepiej dać "złotówkę" więcej niż jeść chemię.Wspierajmy swoich niż obcy kapitał!!!!!!!!!!
Już widzę te osobne fabryki producentów gdzie w jednej robi się dla marketów a w drugiej dla "normalnych sklepów" i wszystko oczywiście w ramach jednej firmy ... Czy naprawdę trzeba być takim żałosnym...
To nie tak działa. Nie ma osobnych fabryk. Zerknij tutaj:
http://www.ipbbs.org.pl/pl/97/aktualnosci/?biuletyn_id=85&artykul_id=1507#top
A tutaj jeszcze masz bezpośrednie porównanie produktu z linii pod własną marką i tańszej - dla hipermarketu:
http://www.wykop.pl/ramka/198492/czy-producenci-i-markety-maja-nas-za-idiotow/
wyrolował kogoś z was stanisław cira na pieniadze ?
Prosty przykład co do warzyw - nasze polskie pomidory jadą za granice kupowane w hurcie po 3-4zł. Do naszych marketów trafiają warzywa z hiszpanii - i mamy pomidory po 1,50-2zł. Zjedz jednego, a następnie spróbuj drugiego - szybko Ci rozum wróci.
Przykładów jest więcej...
ta i raczysko po paru latach a te alergie to po czym?
No Ty to chyba na głupotę umrzesz.........