Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          Popieram 21:45. Jak ktoś wychodzi z ludzką twarzą to inni się dziwią że tak w ogóle można...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          To zawody co oni robili dla dzieci to coś pięknego, każde wyszło pełne nagród i szczęśliwe że ktoś o nim pamiętał mimo że odległe miejsce zajęło. Syna kiedyś nie mogłem nad wodę wyciągnąć, po zawodach dla dzieci z czerwca co były to wakacje sam mnie ciągnął żebyśmy gdzieś pojechali. Cieszy mnie że ktoś młody w końcu w jakimś Ostrowcieckim kole się pojawił, mówię o tym takim chłopaku co ma ze 21 lat, z moim starszym synem do jednej szkoły chodził

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          ktoś powie że małolat a ja powiem że ten chłopak to przyszłość naszego ostrowieckiego wędkarstwa. tylko czy wróci po studiach czy nie jak te wszystkie młode

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          wie ktoś kiedy będzie walne zebranie w kole kamienna ? bo inne koła już podały a oni jeszcze nie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          Podbijam temat.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          ja mimo wszystko rezygnuje z opłat w Ostrowcu Nie mogę na to już patrzeć nic się nie robi dla wędkarzy Brak koszy na śmieci na jakimikolwiek zbiorniki.Zero przygotowania terenu i miejsc dla wędkarzy.Na hucie sam byłem świadkiem jak koło emerytów czyli huta przycinalo trawa bez wcześniejszego ustalenia i wywieszenia komunikatu ze mają zamiar coś takiego robić A jak ich zapytałem dlaczego nie ma nic o danej akcji na tablicach to mi odpowiedział jeden z nich ze mieli kosic w środę ale padał deszcz a w piątek kosza bo mają zawody.Blazenada od lat tylko obserwuję co się dzieję w tych związkach Oni tylko patrzą aby swoje kieszenie zasilić Żałosne że miasto ma takie liche koła co nic nie robią na odnowę zbiorników ani ich wizerunku.

                          Gość_mprd
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          Jak się Wam podobało spotkanie sprawozdawcze w kole kamienna ? Słyszałem że było ostro ale ile w tym prawdy ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          byłem widziałem, spotkanie klasa. jeden z zaproszonych prezesów innego koła z naszego miasta wyszedł purpurowy ze spotkania bo prawda w oczy kole

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          Moim zdaniem purpurowych wyszło 3. Prezesi kół i prezes okręgu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          Do 21:41 byłeś na spotkaniu? Bo nie wiem czy Twoja opinia jest z któreś ręki czy sam to widziałeś :/ jak widziałeś to opisz spotkanie jak możesz

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          No ja byłem i powiem jedno. Jeszcze nie byłem na takim zebraniu. Wszyscy siedzieli do końca i nikt nie mówił, że rosół pyrka i trzeba szybko iść do domu. Zostało poruszone wiele ciekawych tematów. Prezes pogroził Kołu palcem, ale Krzychu wspomniał, że to jest szantaż i Prezes chyba wtedy zrozumiał, że nie tędy droga :-) Zbychu trochę się zamotał, ale wspomniał o złym zarybianiu Wiór i złej pracy strażników. Jak widzę w gazecie i na stronie koła chyba Pawłów, coś powinien ugrać. Tematów jeszcze było sporo ale wreszcie odwiedził na ktoś z Kielc. A i dostaliśmy odpowiedzi na pytania sprzed roku. Chyba coś takiego zdarzyło się po raz pierwszy? Jak coś sobie przypomnę dołożę

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 99

                          Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          A może sam byś się wziął i przyszedł wykośić?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          Łososie sie na kamiennej trafiaja kolo Bałtowa znajomy juz kilka razy złowił na podrywkę

                          Gość_skarbcok
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                          Drugi rok chłopaki działają i tyle narodu przychodzi do nich na zawody że jestem w szoku. Teraz super akcje robią na tych zawodach, znajomy był w niedzielę i nie za bardzo połapał ale miał szczęście i wylosował wędkę, pierwsze co powiedział to dobrze że zmienił koło bo w innym kole to przyjeżdżają ludzie z innych miast i wygrywają nagrody w losowaniu, które fundują im Ostrowieccy wędkarze, napewno są zadowoleni ze ich pieniądze zabierają ludzie że Starachowic i okolic....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -