Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

Ilość postów: 104 | Odsłon: 6329 | Najnowszy post
  • Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

    Słyszałem od kumpla że takie powstaje lub powstało i że ma tam być szkółka spinningowa. Jesli ktoś coś wie proszę pisać.

    Gość_nowy
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

      Koło jak najbardziej powstało jest i działa, ludzie spoko, również słyszałem o szkolce i 18 lutego wybieram się na zebranie do tego koła aby dowiedzieć się wiecej

      Gość_Pazdzioch
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

      Wielka ściema... Nie ma żadnego zbiornika, wszystko na zasadzie porozumień z Huta i Miasto.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

        To się jeszcze okaże a faktycznie Huta przełapana przez dziadków miesiaży a czestocice bezrybie i z wymogami. To ja niewiem do czego oczekujesz od nowego koła?

        Gość_Pazdzioch
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

        Jakie porozumienia z huta i miasto? Czy ty wiesz kolego co piszesz? Co ma zbiornik do koła? Przecież jeśli ktoś opłaci w tym nowym ma wszystko to co inni. Więc po co wyjeżdżasz z jakimś zbiornikiem?

        Jak masz pytania to pisz a nie gadaj głupot

        Gość_znajomy prezesa:-)
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

          Dokładnie wszystko to samo jeżeli chodzi o porozumienia więc można łapać wszędzie tam gdzie pozostałe koła maja zezwolenie tylko nietrzeba się chodzić i prosić wielkiego Pana prezesa tut.... i jest szansa że jak zrobią zawody to się odbędą lub wcześniej poinformuja o odwołaniu nich

          Gość_Gnida
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

          Zgadza się powstało. Byłem tam opłacić już w zeszłym tygodniu i mam jakieś przeczucie ze nie będę tego żałował. Znajomy mi mówił że to koło założyli Ci co w zeszłym roku zrobili takie super zawody w parku dla dzieciaków.Pewny nie jestem bo na zawodach im się wtedy za bardzo nie przeglądałem. Byłem z dzieciakiem i naprawdę było grubo z nagrodami, widać ze się chłopaki starali. A co do siedziby to jest na Sienkiewicza 70 w mojej starej szkole, bar czwórka tam teraz jest a koło na drugim piętrze po lewej chyba pokój 21, zresztą mają na drzwiach logo i napis to jakoś trafiłem . Mają fejsa jak coś

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

            Ja razem z synem należę i jestem bardzo zadowolony, na wiosnę szkółka dla dzieciaków na Gutwinie, super sprawa.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

        Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

        Jak to nie ma zbiornika?Jest nawet w internecie.Wpisz w wyszukiwarkę Zbiornik i znajdziesz.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

      Mają siedzibę w starej szkole nr. 4 czyli nad barem czwórka. Na Facebook bezproblemowo powinno się ich znaleźć wpisując PZW Ostrowiec kamienna

      Gość_Lolo
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

        Ktoś coś jeszcze wie o tym kole ? podbijam

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

          Niedawno powstała grupa spiningowa tego koła na Facebook jeżeli ktoś się zapisał do koła i jest fanem metody spinningowe to polecam

          Gość_Lolo
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

            kiedy i o której są konsultacje w ramach koła?

            Gość_anita
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

              Wtorek 10:00 13:30 czwartek 14:30-18:30 nad barem czwórka

              Gość_Lolo
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                Jak powstało, jak powstało?! a karasie jedzo gunwo.

                Gość_stary_anona
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                  Pojechales chłopie równo. Masz jeszcze jakieś swoje przemyślenia? Tylko swoje a nie z filmu

                  Gość_Fanatyk
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

                Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                Wybiera się ktoś na walne zebranie do nowego koła?

                Gość_Leszczyk
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wędkarze podobno w Ostrowcu jest 3 koło wedkarskie. Gdzie się mieści?

                  Ja jako członek, pewnie będę :-)

                  zbyszu
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę