Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wędkarstwo

Ilość postów: 45 | Odsłon: 7291 | Najnowszy post
  • Wędkarstwo

    Witam serdecznie wszystkich sympatyków tego pięknego hobby:) mam pytanie gdzie warto się wybrać na Ryby? Może znacie jakieś Ciekawe miejsca, zarówno na połowy z „kartą” lub za „opłata” czyli stawy prywatne.

    Gość_Marek
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: WĘDKARSTWO

      podbijam temat !!! Marek a może jesteś już wędkarzem z doświadczeniem i wprowadził byś w ten świat laika !!! :)

      Gość_laik ;)
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: WĘDKARSTWO

        staw na Topiołkach :)

        sylwia29
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: WĘDKARSTWO

          Na topiołkach nie mogą niestety łowić wędkarze z kół ostrowieckich:( Ja ruszam na Mazury, tam można poszaleć z kijem;)

          Gość_Rafcio
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: WĘDKARSTWO

      Witam

      Fajna rybka jest na prywatnym łowisku "Pstrągal" na terenie Starej Huty-opłaty ciut za duże (20 zł za łowienie) ale jak kto umie wędkować to i połowi.Karpie są ogromne,tołpyga wędki łamie i ryb bardzo dużo.

      Obok zbiornik związkowy i tam też sporo rybek -przeważnie leszczyki ale i karpie.

      Całkiem ładne liny i płocie- i nie tylko-są w wyrobisku po kopalni piachu w Kunowie (pomiędzy Kunowem a Janikiem).Tu żadne opłaty nie obowiązują-karta też nie.

      Tak jak w stawie na bielinach.Tam też coś pływa.

      sylwo77
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: WĘDKARSTWO

        Jeśli ktoś nie opłacał karty to zapraszam na zbiornik na Denkowie. Opłata za wędkę wynosi 5zł niezależnie od ilości osób więc można tam wejść całą rodziną i na przykład zrobić grilla:) Czynne od 8 do 20 w weekendy. Ostatnio jak byliśmy, to pan obok złowił w ciągu dnia 9 karpi, a łapał na kukurydze:P

        Gość_Marta
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: WĘDKARSTWO

          gdzie znajduje sie to lowisko Wielgie? A propo Kunowa jesli slowo "ladne" to dla Was 20 cm płoć i do 35cm liny to pozdrawiam, miesiarze

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: WĘDKARSTWO

            Do Gość z 14;57

            W Kunowie są płocie grubo powyżej 20 cm tylko trzeba wiedzieć co założyć na haka,zwykły kawałek glisty nie wystarczy.To samo dotyczy się linów- jak łowisz przed południem to dużego nie złowisz na pewno. TRZEBA WIEDZIEĆ NA CO I KIEDY ŁOWIĆ!

            sylwo77
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

            Odp.: WĘDKARSTWO

            Niema roboty to wszystko na patelnie dobre jest nawet lin 10-tka.Na wisle już wszystko wyłowili miejscowi na siatki malo co jest ryby,nie tak jak 30-40 lat temu jak brala to mozna bylo worek zlowić

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: WĘDKARSTWO

          Hehe jeżeli chodzi o staw w Denkowie to z rodzinką można wypocząć, a jeżeli o wędkowanie to nie ma sensu tam się wybierać. Po pierwsze staw nie zarybiany regularnie, wpuszczana ryba jest tam którą właściciele złowią na rzekach itp. Poza tym ryba niewielkich rozmiarów praktycznie wymiarowy okaz nie do złowienia. Łowiłem tam kilkanaście razy bez rewelacji. W okolicy Łowisko pstrągal godne polecenia pomimo zbyt wygórowanej opłaty ( 20zł ). Ceny ryby też wg mnie wygórowane. Polecam łowisko Cicha woda pod lublinem, miejscowość Lipowczyce ostatnio złowione dość łądne karpie (6kg, 9,5kg, 12kg ) i jak najbardziej łowisko Wielgie.

          Połamania Kija

          Gość_zarazek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: WĘDKARSTWO

            gdzie to Wielgie jest?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

            Odp.: WĘDKARSTWO

            Również polecam Pstrągala, dla kogoś kto chce Sb połowić ( i wypuśczać, no chyba, że będzie dużO płacił, bo ceny spore) . Ja kiedys byłem, złowiłem 15 karpi i to takich po 2-3 kg.

            Ana Stawie Hutniczym, słabo jak dla mnie.Gdy tylko zarybią, zaraz wszystko zostanie wyłapione, a potem cienko i ciężko.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: WĘDKARSTWO

              na fajny wyjazd z rodzinką można wybrać się również do Wólki Gonciarskiej za Iłżą. 5zł od wędki rybę złapaną można zakupić lub oddać gospodarzowi jeśli nie zabierasz, sporo pływa karpi, można trafić sporego amura, trafiają się ładne japończyki, obok stawu dobrze zaopatrzony bar piwo itp. można coś zjeść.

              Gość_zarazek
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: WĘDKARSTWO

                ja też ciekawa jestem gdzie to Wielgie jest :)

                sylwia29
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: WĘDKARSTWO

                  Czy tak ciężko wziąść mapę do ręki i poszukać Wielgie 79 gm.Ciepielów opłata 25zł/wędkę w tym można zabrać do 10kg ryby. A ryba to przewaga karpia od 0.5kg do 21kg, jest też amur, szczupak, lin, sum.

                  Gość_zarazek
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -