Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wątek dla zwid-19

Ilość postów: 145 | Odsłon: 228130 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Wątek dla zwid-19”.
  • Wątek dla zwid-19

    Wielka prośba. Zwid-19 wrrzucaj w ten wątek swoje teorie, kopiowane jakieś artykuły czy co ty tam robisz. Nie będziesz zaśmiecał forum w innych wątkach. A amatorzy twojej twórczości będą mieć wszystko w jednym miejscu.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Wątek dla zwid-19

      Nie zaśmiecam bo wrzucam zgodbie z tematem wątków. Nie ma głupich, już się nieraz naprodukowałem a admin cyk usunal wątek, żeby ludzi uświadamiać (tych których jeszcze się da) to trzeba wrzucać w różne wątki.

      Gość_zwid-19
      Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3036
      Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    Pod ziemią to bywają mrówcze kasty...

    Gość_powidok-23
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    ... oraz krecie. A jakby tak zostawić przy wyjściu z kretowiska dużą puapkę na myszy ? Co o tym myslisz ? Czy to ma sens ?

    Gość_powidok-23
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 64

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    szkoda LAGWY MICHAL WYSZEDL NA SWOJE

    Gość_GO
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 65

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    A to ja nie jestem w temacie... Nawet nie zrozumiałem co napisałeś :) Ale już wiem.

    "Oczy schowane za okularami, fryzura na "jeżyka" i wygląd typowego informatyka - tak przez lata prezentował się Jacek Łągwa, współzałożyciel zespołu Ich Troje. To właśnie on skomponował największe przeboje słynnej grupy."

    Zazwyczaj kojarzy się dobrze frontman'a grupy, a reszte zespołu nie koniecznie, chyba że było się lub jest fanem zespołu. Wygląd typowego informatyka ? Są i bez okularów, i z długimi włosami, ale może nie są typowi :)

    Kim jest typowy Janusz? Z tym pytaniem musi zmierzyć się wiele osób

    Bo każdy Janusz ma swoją Grażynę W imię zasady, że miłość jest ślepa, musisz znaleźć swoją podporę życiową, która towarzyszyć ci będzie do końca twych dni. Nie jest to proste zadanie, gdyż ta jedyna, wyśniona, wymarzona Grażynka musi wyróżniać się pewnymi walorami wizualnymi i estetycznymi spośród tych wszystkich wychudzonych szkap bez wyrazu.

    Więcej na: https://kobieta.wp.pl/kim-jest-typowy-janusz-z-tym-pytaniem-musi-zmierzyc-sie-wiele-osob-6320300461266561a

    Znowu stereotypy. A czym tak naprawdę jest stereotypia ?

    Stereotypia – ciągłe powtarzanie bezcelowych lub rytualnych ruchów, postaw ciała, wypowiedzi występujące u osób z niepełnosprawnością intelektualną, z zaburzeniami ze spektrum autystycznego, dyskinezami późnymi, stereotypowym zaburzeniem ruchowym, a także z innymi zaburzeniami. Stereotypią może być wykonywanie prostych ruchów, takich jak kołysanie ciałem, a także złożonych, jak na przykład naprzemienne krzyżowanie nóg, a także wykonywanie ruchów marszowych w miejscu. Stereotypie słowne to perseweracje.

    Stereotypia występuje także u zwierząt przebywających długo w zamknięciu w sztucznym środowisku, np. w ogrodach zoologicznych, hodowlach przemysłowych, fermach zwierząt futerkowych. Wzbogacanie otoczenia, dostarczanie zwierzętom różnych dodatkowych bodźców i powiększanie wybiegów opóźnia lub zmniejsza intensywność stereotypii.

    Perseweracja (łac. perseveratio – obstawanie przy czymś) – objaw niektórych zaburzeń psychicznych, polegający na uporczywym powtarzaniu tej samej czynności (mogą być to słowa, zdania, skojarzenia, ale również fragmenty melodii lub omyłki), mimo zaniku wywołującej ją przyczyny.

    Występuje w schizofrenii, katatonii, otępieniu, upośledzeniu umysłowym, osobowości anankastycznej.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Wątek dla zwid-19

      Gościu z 22;45 plus dla Ciebie za Łąg wę Niestety zbankrutował min.przez swojego,

      Gość_G
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 107

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    Sygnalista WHO został ocenzurowany na konferencji w Sztokholmie podczas prezentowania swoich badań na temat agendy "strachu przed wirusem do kontroli cyfrowej"

    Organizatorzy międzynarodowej konferencji w Sztokholmie, Szwecja, odcięli mikrofon dr Astrid Stuckelberger w dwóch trzecich jej prezentacji. To właśnie w momencie, gdy dr Stuckelberger przeszła do omawiania tlenku grafenu znajdującego się w fiolkach do wstrzykiwania Covid, powiedziała, że jej mikrofon został odcięty.

    https://expose-news.com/2023/02/15/who-whistle-blower-shut-down-at-stockholm/

    Gość_zwid-19
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 122

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    Bierzesz mnie pod włos ? :] Ja jestem nie OK, bardzo nie OK.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Wątek dla zwid-19

      Wziąć/brać kogoś pod włos - starać się uzyskać coś u kogoś przez umiejętne granie na jego ambicji. Przykład użycia: Wzięta pod włos odłożyłam ścierkę i usiadłam wygodnie na fotelu.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 147

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    Żabie udka, karaluchy pod poduchy

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Wątek dla zwid-19

      Żabie udka, karaluchy, wiersze, świerszcze, Pokemony,

      Jestem już zmęczony, wracam dziś do żony

      Motyli w brzuchu, Koników polnych, Cukrowej pajęczyny, Z piernika dziewczyny.

      To już koniec baby, kłamiesz dla pieniędzy

      Kolorowych jarmarków, Nowaka zegarków, Pierzastej kury, Balonowej dziury

      Jestem już zmęczony, skończyło się love story

      Harry Potter, Quake, Diabolo Techno albo metal

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 153

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    6. Osoby, które nie przyłączą się do akcji muszą liczyć się z możliwością pójścia do kozy.

    To rodziców powinni wsadzać do kozy, a nie dzieci z podstawówki szantarzować.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Wątek dla zwid-19

      Pressing, mobing, zastraszanie.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 226

    Odp.: Wątek dla zwid-19

    Tak w celu przypomnienia (bo to już stary film) do wątku z godziny 06:03.

    https://www.youtube.com/watch?v=s5xjdxM2ZNg&ab_channel=Superstacja

    Gość_dziadzia
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 320 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę