Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2451

              Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

              Wspaniałomyślnie??? Mirek rękami, nogami i wszelkimi dostępnymi środkami (podpisami, kuratorem, ponownymi podpisami, związkiem rewizyjnym, prokuratorem(?)) walczył, by nie była to data wrześniowa!!! Wystarczy poczytać kilkadziesiąt stron wstecz. Tak sprawę podsumował:

              "No cóż dobre i dwa miesiące przy korycie. Znajomy powiedział ,że aby świnie odciągnąć od koryta skutecznie trzeba najpierw "obuchem" w łeb uderzyć. Nie wiem co miał na myśli może ktoś wie to niech napisze o co mu chodziło."

              To jest wg Ciebie wspaniałomyślność? To jest sztuka szukania kompromisów????

              Gość_...
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2457

              Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

              Profesor kontra Mieczysław. Profesor jak powiedział tak zrobił. Wyręczył uzurpatora i w swoim imieniu zaskarżył uchwały w sądzie. Jak Mieczysława (nie daj Boże) wybiorą do rady, stanie się reprezentantem Spółdzielni, której uchwały zaskarżył Profesor.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                Jeśli jest Pan wierzący, to miłościwy Pan Bóg, może Pana wysłucha, jeśli nie, trudno, będziemy się męczyć. Na pewno będzie lepiej, czy wybiorą czy nie. Jeśli nie - nowa RN będzie bogatsza o nasze doświadczenia, nie żałuję tej wymiany zdań, będzie mieć odzew. Nie lękajcie się Mieczysława

                Gość_Profesor
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2462

                Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                Siedzę i czytam... Może Mirek poda te nazwiska pretendentów do RN? Do dnia wyborów będzie to tajemnica?

                Gość_gość-Anna
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                  Siedzę i czytam... . Mam nadzieję że nie poda nazwisk abyście nie mogli "dyskutować"o kandydatach jako anonimowi rozmówcy.Podpisujcie się imieniem i nazwiskiem i wtedy będzie miało to sens.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                    Boicie się tylko jednej osoby? Przecież startuje z tej grupy 11 kandydatów próbujcie ich przekonać że Zarząd działa dobrze i nie trzeba go odwoływać. To takie proste po co zajmować się jednym kandydatem? Żenada siegajaca dna.))!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2473

                    Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                    A ja myślę, że powinni przedstawić się ci, którzy chcą te 600zł diety. W końcu trzeba wiedzieć komu zapłacić, nieprawdaż? Reszta to internauci, którzy z założenia są anonimowi (i będą). A jak przestaną to zniknie internet i nastanie Syberia.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                      Szanowny Pani(e). Nie czyta Pan(i), wszystkich postów. Kiedyś już napisałem, że kilka lat temu proponowałem Przewodniczącemu RN, aby zrzekł się WYGÓROWANEJ diety. I co powiedział, że..............) Tutaj odwołuje się do pamięci jednego z obecnych wtedy na WZ i aktywnie piszącego teraz, może to pracownik SM, bo tylko oni uczestniczyli do końca WZ aby zacytował dokładnie jego wypowiedź. To było wtedy, kiedy proponowałem Ratusz na Rosochach i to zapamiętał, myślę, że odpowiedź też. Ja wtedy nie miałem zamiaru udzielać się w RN, byłem w Radzie Osiedla (bezpłatnie i to mi wystarczyło, parę moich pomysłów zrealizowano). Drugi raz Mirek też proponował, aby RN nie pobierała diet, było to niedawno i co? Proponowałem też, aby w statucie zmienić, wykreślić § 34 (indeks1). Nie ma tego w zmianach do statutu. Kandydowanie do RN to nie chęć pobierania 600 zł., lecz zajęcie się sprawami SM na poważnie. Z przecieków jednego z pracowników SM, usłyszałem wiele ciekawych rzeczy. Ci co odeszli też zaczynają mówić, warto by to zweryfikować. "A ja myślę, że powinni przedstawić się ci, którzy chcą te 600zł diety. W końcu trzeba wiedzieć komu zapłacić, nieprawdaż? " Co do przedstawiania się to już wcześniej podałem imię i nazwisko, przedstawiałem różne pomysły, które były różnie odbierane. Co do chęci pobierania diety to zadeklarowałem, że bez względu na to czy zostanę wybrany do RN to przeznaczę równowartość diety za całą kadencję ( z góry), aby zainicjować powstanie Spółdzielni Socjalnej, wykonującej różne prace w tym składając oferty w przetargach SM, czekam na chętnych. Pomysł z przedstawianiem bardzo dobry. Dwóch kandydatów już znacie, ich programy i zapatrywanie też. Ruch teraz innych kandydatów. To co napiszą w zgłoszeniu i zaprezentują w ciągu 3 minut to nie odzwierciedla ich doświadczenia, predyspozycji czy pomysłów na działanie RN i pośrednio na Zarząd, oraz na rzecz członków, zarówno uczciwych jak i pozostałych. Wiadomo, że nawet najlepsze chęci nie wystarczą. Podam przykład: Głosowałem za kandydatami, którzy mnie o to prosili, obiecałem, dotrzymałem. A później w sprawozdaniu RN za xxxx rok str 63 napisali: "W najbliższych 2-3 latach Rada planuje sukcesywne zmiany reorganizacyjne, poprzez dalsze zmniejszenie etatów.........) W czasie przedstawiania siebie, żaden z nich nie deklarował zmniejszenie zatrudnienia w SM, na pewno by nie dostał poparcia mojego, ani żadnego z pracowników SM. Zresztą to nie leży w zakresie RN. Strzeżcie się więc fałszywych proroków, obiecują a czynią co innego. Ja deklaruję, że każdy pomysł na pozbawianie pracowników SM pracy i pozostawiania bez zabezpieczenia finansowego, będę oceniał negatywnie. Każdy ma już przekonanie, że bronię najsłabszych. W starciu z silniejszym jesteście na przegranej. Nadal proponuję, załóżcie Związki Zawodowe, pomogę, zakładałem kiedyś w latach 80-tych. Mam przecieki, że warto. Zgadzam się, że pisanie jako anonim to nie odwaga, lecz brak umiejętności zachowania się w obliczu w starciu z rzeczywistością.

                      Gość_Mieczysław.
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                        Punkty proponowane przez m24 też wychodzą poza kompetencje RN. W jaki sposób i w których miejscach było wskazywane wielokrotnie. To już panu nie przeszkadza.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2475

                    Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                    Co do kandydatów to każdy sam decyduje ,jeżeli chce się ujawnić na forum to to robi jeżeli nie to promuje się u mieszkańców rozmawiając z nimi bezpośrednio bo wybierać będą mieszkańcy "Krzemionek" a nie jakiś "wykluczony" któremu w życiu nie wyszło i nie jest nawet mieszkańcem naszej SM. Mamy ofertę dla mieszkańców niech decydują czy warto zaufać nam czy nie. Ale trzeba iść na WZ i zagłosować za ludźmi którzy będą kandydować do RN i wybrać najlepszych.

                    mirek24
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                      W ubiegłym roku "jakiś "wykluczony" któremu w życiu nie wyszło" był twoim kumplem i spijaliście sobie nawzajem słowa z dziobków. Wspierał cie w sprawach sądowych, ale zainwestowałeś w prawnika to kolega ci nie potrzebny i można rzucić w kat. To samo będzie z wyborcami? Posadzą cię na stołku to też nie będzie trzeba o nich zabiegać.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2479

                      Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                      Ja idę na wybory, a na kogo zagłosuję?,na tych ludzi którzy przedstawią najlepszą ofertę mieszkańcom jeżeli zostaną wybrani.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                        1. Skąd będziesz wiedział czy obietnice są realne do zrealizowania (jedne nierealne już krążą w tym wątku).

                        2. Każdy może obiecać gruszki na wierzbie byle się dostać do RN więc "oferty" mogą być wręcz piękne.

                        3. Nie interesuje Cię kim będzie kandydat i co sobą reprezentuje?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                          Dostaliśmy możliwość zmian w naszej spółdzielni na lepsze przez mieszkańców którzy swoim zaangażowaniem i czynami udowodnili ze najważniejsza jest spółdzielnia i jej mieszkańcy. Gwarantem jest ta właśnie grupa niezależnych mieszkańców nie bojących się wyzwań. Dajmy im szansę na naprawę tego co złe .

                          Gość_spółdzielca
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                          Ta wirtualna grupa kandydatów? Co oznacza "na lepsze", bo chyba nie masz na myśli realizacji punktów mirka24?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2490

                          Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                          "Skąd będziesz wiedział czy obietnice są realne do zrealizowania (jedne nierealne już krążą w tym wątku)." A te realne, gdzie krążą? To nie są obietnice, to są propozycje. Resztę dopiszcie Państwo.

                          Gość_Mieczysław
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne zgromadzenie i wyrok - są nowe wybory do Rady Nadzorczej w „Krzemionkach”

                          Czyli propozycje już nie muszą być realne. Mogą kompletnie mijać się z rzeczywistością bo ktoś inny przyjdzie i poprawi?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 118119121123124 ... 172173174175
Przejdź do strony nr
559 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -