Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Walentynki

Ilość postów: 20 | Odsłon: 2278 | Najnowszy post
  • Walentynki

    Wiadomość z ostatniej chwili 12 lutego Walentynkowa Sobota w klubie SFERA 7 na naszym Parkiecie zagoszczą sexsowne Tancerki Dance Show Girls a impreze poprowadzi rezydent klubu DJ WINNEEY, Podczas zabawy losowanie darmowych wejścówek na imprezę z Max'em Farenthide'm

    Balonowe Serduszka z Nagrodami...

    Gość_Sfera7
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Walentynki

      seksowne tancerki hehe, to chyba ostatnia rzecz jaka by chciala ogladac dziewczyna spedzajac walentynki ze swoim chlopakiem, ogarnijcie sie ludzie. Chyba ze zalezy wam glownie na meskiej publicznosci, jezeli tak to zwracam honor:)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Walentynki

        Dokładnie, ja tam mojego chłopa nie zabiorę, bo jak sie napatrzy na te seksowne tancerki, to jeszcze się okaże, że bedę musiała walentynki samotnie spędzić.

        Ale zupełnie poważnie - gdybyście naprawdę chcieli coś walentykowego dla par stworzyć w tej waszej sferze, to raczej nie w tę stronę - może jakaś zmysłowa muzyka ( wcale nie mówię o samych wolnych piosenkach, jest wiele ciekawej muzyki o takim romantycznym zabarwieniu, ktora świetnie nadaje się do tańca ), romantyczny wystrój itp. a nie erotyczne tancerki. Walenty to może się z tego ucieszy , ale jego Walentynka to pewnie średnio. To cholernie romantyczne;) - mój facet wpatrzony w półnaga tancerkę, taa....

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Walentynki

          On się popatrzy na półnagą tancerkę, a potem Ty w rewanżu razem z nim na półnagiego faceta i po sprawie. W czym problem? Lepiej żeby się za gołymi cyckami oglądał bez Twojej wiedzy i pozwolenia, czy może lepiej żeby robił to świadomie pod kontrolą?

          MACZEK83
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Walentynki

            Aj tam, o półnagich facetach nic nie pisze, wiec tylko on miałby dobrze bo by popatrzył sobie , a ja nie;). To nie jest problem w półnagich paniach, bo jesteśmy parą bardzo tolerancyjną wobec siebie i otwartą na różne doznania;):-), ale jako walentynkowa impreza to mi zdecydowanie nie pasuje. I już!:)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Walentynki

              No nie pasuje na Walentynki, zdecydowanie. Za to wspólny ciekawy "film" jak najbardziej ^_^

              MACZEK83
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Walentynki

      walentynki sa w poniedzialek 14tego

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Walentynki

      Albo coś źle przeczytałam albo w Gazecie Ostrowieckiej pisało, że koncert zespołu Orion ma być 12-tego...

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Walentynki

        Orion to ma grać 11 lutego czyli w piątek ;)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Walentynki

          Dlaczego faceta zawsze usprawiedliwia to ze on sobie tylko popatrzy?

          To jest jakies chore!!! jak chce sobie ogladadac wyluzdane panienki to wara ode mnie! nie wyobrazam sobie zeby moj facet napalal sie na jakies inne, ktorych miec nie moze i przychodzil do mnie sie wyladowac seksualnie. beznadzieja ten pomysl

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Walentynki

            dlaczego beznadzieja? wlasnie git - wiekszosc facetow tak robi w lozku ;)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Walentynki

      do17:54 jak znajdziesz fceta który nie lubi oglądać "takich panienek"to będzie cud,każdy facet lubi,chociaż większość na "filmach":)więc albo to zaakceptujesz albo Cię będzie kłamał że nie ogląda:)..a co do imprezy to na walentynki to chyba nie trafiony pomysł

      Gość_kinga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Walentynki

        nie trafiony pomysl?? ha to jest malo powiedziane. masakra jakas wogole.gole dupy sposob na wszystko i latwa kase dzieki meskiej lecacej slinie...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

      Odp.: Walentynki

      tragedia co to się dzieje w tym klubie !!! nie dość że beznadziejna muzyka to jeszcze gówniarstwo !!! Pomysł z Tancerkami jak najbardziej nie trafionym pomysłem, nie w taki dzień jak walentynki !!! Tragedia przecież nie zabiore dziewczyny w walentynki na striptiz !!! Dobrze że chociaż w tych starachowicach coś fajnego zrobili!!!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Walentynki

        To moze chociaż dajcie darmowy wjazd dla kobiet w ten dzień bo która zapłaci jeszcze po to żeby wpaść w kompleksy jak napatrzy się na te tancerki.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Walentynki

          a co to za seksizm?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Walentynki

            OSTROWIEC JESTEŚCIE STRASZNI :) NIC NIE PASUJE NAWET JAK BY BYŁO IDEALNE MIEJSCE IDEALNA IMPREZA TO BY KOLOR WNĘTRZA KLUBU NIE PASOWAŁ OGARNIJCIE SIE :)

            Gość_:)to ja
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
FHU MALPOL Halina Michalec
Branża: Nieruchomości
Dodaj firmę