Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
      • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        A ty ciągle wierzysz w cuda!?

        Robin
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

          Ja wierzę w ludzi i bezinteresowność :) Wiem że to nie jest w modzie ale nie tracę wiary że istnieją tacy ludzie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

            dokładnie. Szkoda tylko że tak mało wiary w ludzi. To chyba takie czasy że w każdej wypowiedzi, propozycji ludzie szukają drugiego dna.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

            Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

            Nie ma ludzi bezinteresownych. Nawet papież robi interesy. Wiara w ludzką bezinteresowność to zwykła naiwność. Jeszcze się o tym przekonacie w życiu, jeśli do tej pory się nie przekonaliście

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

              Ja się przekonałam, że tacy ludzie są. Przykro mi że Ty takich ludzi nie spotkałeś w życiu ale to nie znaczy że nie istnieją :)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

        Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        bardziej jakbys na portaler towarzyskie uderzyl, tu to tak ci wsyzlo ze znajdziesz blachare

        antyNwo
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

          Tak mi "wsyzlo" ze twojego jazyka nie kumam. Blachare ? Tak mi wsyzlo, ze chciałem komuś sprawić radość,głównie dziecku, którego rodzic w tym roku na wakacje nie zabierze nad morze, tylko do fontanny na Rynku, głównie dzięki takim komentarzom.Posłużyłem się postem na forum, tylko z uwagi na termin wyjazdu (już pojutrze). Na ogłoszenia, plakaty, radio i tv nie ma czasu. Stać mnie na pokój w pensjonacie.... bo już zapłaciłem, oraz na darmowy przejazd bo i tak jadę. I tylko tyle. Reklamy mojego gestu w telewizji nie będzie, bo reklamy nie potrzebuję,(i na to mnie nie stać) gdyż nigdzie nie kandyduję....;) Jestem apolityczny. Pozostało 24 godz... Ma być cieplutko.... ;) . Pozdrawiam wszystkich "gości".... nawet "tych" ;(

          Gość_Ojciec
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

            Witam, jestem "stara" (36l.), więc nie dopatrzyłam się w Twoim poście podtekstów. Gratuluję gestu, odwagi i życzę wyjazdu z sympatyczną mamą lub tatą i maluchami. My też jedziemy nad morze, okolice Łeby ale Hel kilka lat temu też wspominam dobrze. Jeszcze raz wszystkiego dobrego, pogody, pogody ducha i dziękuję za jeden z lepszych postów na forum (hejterom współczuję, dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna). Pozdrawiam

            Gość_trzeźwomyśląca
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

              Trzeźwo myślących nigdy za dużo :) Niestety pojadę na Hel tylko z synkiem. Myślę , że foki się nie obrażą na Ostrowieckich hejterów... Zgłosiła się tylko jedna Pani Gosia(brawo) ale z dwójką dzieci, a 3 foteliki w moim aucie (+2 dorosłych) niestety nie pomieszczę. Pani Gosiu , pozdrawiam i żałuję. Pani "trzeżwomyślącej" życzę miłych wrażeń w Łebie.... Tam się dzieje :) Pogoda "jak zawsze"....będzie ;)

              Gość_Ojciec
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

                No szkoda że dopiero teraz odczytałam

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

                Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

                Nie wierzę w Ostrowcu są normalni ludzie ....jak miło. Brawo dla założyciela wątku

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

                  Brawo to za ofertę jaką złożył... Bezinteresowną, interesującą. Chyba chłopaki są już na Helu. Życzę Wam atrakcyjnego wypoczynku i cudownych wspomnień.

                  Gość_:)
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

                Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

                Za darmo, ale... szukam, ale jak jest chętna to mi nie pasuje bo...Ojciec coś dziwny jesteś. Wielki darczyńca ale jak siē znajdzie chętna i zapłaci to super.A jak jest chętna to pan wymyśla- a przecież dwa foteliki spokojnie zmieszczą się do auta bo synek pana jest starszy i już nie potrzebuje. Tylko pan sam nie wie czego chce. Tzn udaje świętego a szuka wrażeń. Normalny facet jedzie gdzie ma jechać i nie robi wokół tego rozgłosu, nie komentuje i nie szuka zastępstwa za przyjaciółkę. Ten pan pod płaszczykiem dobroduszności sieje wokół siebie ferment. Tysiąc zł za pobyt za 10 dni toż to jakiś podrzędny pensjonacik nie powiem że nora, a pan robi taki rozgłos jakby to był super hotel pięciogwiazdkowy! Trochę to żenujące i śmieszne. I jeszcze chce żeby robić mu śniadanka w cenie i niańczyć mu synka. Dobre! Tylko? Czemu to służy? Po co pisze? Lubi udawać lepszego niż jest, lubi forum, lubi wyrywać laski przez sponsoring? A może chce ukarać przyjaciółkę która nie pojechała z panem? Ale mądrzy ludzie nie dali się zbajerować super ojcu i chyba nie znalazł ofiary. Zostaje samemu robienie kanapeczek, ganianie za synkiem i nici z fiku-miku. Miłych wakacji Ojciec.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

        Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        Bardzo żałuję że wcześniej nie przeczytałam może bym się zdecydowała ponieważ też jadę sama nad morze z synkiem ☺ pozdrawiam założyciela wątku :) fajny z Ciebie facet / nie dlatego że wyjazd za darmo / bo pewnie pojawią się takie zarzuty ☺

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

          Fajny facet, ale nie dlatego, że sponsor... I oceniłaś to dzięki komentarzom na forum... Gratuluję poczucia humoru...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

            Fajny nie fajny nie ważne . Gest i pomysł się liczy . A to było fajne

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

        Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        A może któraś mama jedzie sama nad morze, Chcę jechać w sierpniu z córką i fajnie by było jeszcze kogoś zabrać.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -