Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

Ilość postów: 35 | Odsłon: 4050 | Najnowszy post
  • Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

    Jeśli jesteś matką samotnie wychowującą dziecko ( 7-12 lat) i chcesz pojechać za darmo na Hel , dostać ..(za darmo) osobny pokój 2-osobowy w prywatnym pensjonacie tuż nad morzem.... zadzwoń lub lepiej wyślij smsa, gdyż mam słaby zasięg. Wyjazd 28 czerwca we wtorek. Już wyjaśniam. Jestem ojcem 9 -cio letniego synka , zarezerwowałem już w lutym 2 pokoje (2+3) w pensjonacie który odwiedzam z synkiem co rok. Jednak moja przyjaciółka z synkiem pojechać (nagle) nie może. Jest za późno na odwołanie rezerwacji . Dlatego podjąłem taką decyzję. Czy są jakieś warunki ? Tak : miłe towarzystwo, czyli : dzieciak niezbyt "rozbrykany" :) ale wesoły , o miłym usposobieniu, skory do zabawy , mama sympatyczna kulturalna zadbana, i wolna, aby jakiś "nieobliczalny partner" nie zepsuł nam wspólnego wyjazdu :). Wiek mamy bez znaczenia.Chodzi tylko o mile spędzony czas i wzajemną współpracę w opiece nad dzieciakami. Jeśli znajdzie się ktoś bardzo ambitny, i będzie chciał za pokój zapłacić, ok.. cena za 10 dni , 1200 zł. Transport wygodnym autem w obie strony gratis, bo i tak jadę :). Tel 605 175 153. Ps. Ostatecznie, gdyby mamy się nie zgłosiły, może być ojciec (bez nałogów), byleby potrafił robić kanapki ;)

    Gość_Ojciec
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

      przyjaciółka nie może pojechać więc liczę że sobie zaliczę coś na boku...genialne

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        No szkoda, że nie jestem mamą z dzieckiem w tym przedziale wiekowym.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        Widzisz ???? Nie wpadłeś na to,,, Głupich nie sieją , sami się rodzą ... i piszą na forum.... byleby pisać. Genialny Gościu z 19:42

        Gość_Ojciec
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

      Nawet nie napisałeś kiedy ten wyjazd, szukasz samotnej mamuśki, która "za darmo" pojedzie i jeszcze bredzisz, że za późno na odwołanie rezerwacji... Weź ty się może zastanów czy to jest forum czy portal towarzyski. Chociaż tutaj akurat nie jedna mamuśka szuka męża.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        Przeczytalas/es w ogole ten post? Chyba troszke bez zrozumienia jesli tak...sprobuj jeszcze raz.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

        Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        Chyba czytać nie umiesz. Nie jestem autorką postu, ale wyraźnie jest napisane "wyjazd 28 czerwca wtorek" a chwilę później "na 10 dni". Trzeba się wrócić do podstawówki, gdzie uczą czytania ze zrozumieniem, a dopiero pouczać innych.

        Gość_PP
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

      Ja dziecka nie mam ale mogę zabrać kolegę, który nie jest zbytnio rozbrykany, zwłaszcza jak się upije w trupa...

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        Jeśli w trupa...... odpada. Trzeba się myć , jeść, chodzić na plażę... No i kolega musi zapłacić. Przeraża mnie , że normalny ludzki odruch, BEZINTERESOWNY, w Ostrowcu Św. odbierany jest ( przez tzw Gości) jak propozycja współżycia seksualnego. Małomiasteczkowa żenada. Ta rezerwacja jest zapłacona, dlatego napisałem co napisałem. Wpisy forumowiczów są tak idiotyczne, że już tutaj mnie nie ma. "Goście" mają lepsze propozycje... nie mając nic do zaoferowania. Byle bluznąć .. Jak to "za darmo"... ? Ano za darmo. Nie masz dziecka, masz inne plany, lecisz na Majorkę.... Więc nie pisz. Ta oferta nie dotyczy Ciebie.

        Gość_Ojciec
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

          Niech Cię nie zraża. Przede wszystkim nie czytaj wpisów użytkownika Gość, on tu chyba najwięcej pisuje głupot. Fajna propozycja. Dla umiejących czytać nie ma tu żadnych podtekstów. Wszystko jasno i wyraźnie powiedziane.

          Internet trafił nie tylko pod strzechy, ale z tego wynika, że do zakładów specjalnych też.

          SCZ
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

        Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Przecież facet napisał, że może również zamiast kobiety zabrać ojca z dzieckiem.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

      Ja jestem mamą samotnie wychowującą dwójki dzieciaków 4 i 7 lat....

      Gość_Gosia
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

        Do Ojca

        Jesteś wspaniałym człowiekiem. Hel cudowny i oferta wspaniała. Szkoda, że nie wpisuję się w ten przedział wiekowy.

        Pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku.

        Gość_:)
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

          Dziękuję Gościowi z 13:45 za dobre słowo.., Cieszę się, że wreszcie napisał ktoś "normalny", nie szukający sensacji.Wiek mamy czy taty nie ma znaczenia, może być babcia :) Chodzi aby mój 9-latek miał fajnego kumpla(kumpelę)do zabawy na plaży. Czekał na to cały rok. GOSIU, dwoje dzieciaków, to dwa foteliki, zmieścisz się między nimi??? Chyba nie, to 650 km ;(

          Gość_Ojciec
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

            Ja i bez dzieci i bez urlopu;) więc na wyjazd się piszę, ale chciałabym bardzo mocno pogratulować założycielowi wątku - za fajny ludzki odruch. Bardzo to miłe i budujące w tym naszym grajdole.

            A tym, którzy węszą spisek - nie oceniajcie innych swoją miarą...

            Gość_ona
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

            Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

            Pewnie ze sie zmiesci. Fotelik dajesz na środek i załatwione.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

          Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

          Gość Ojciec nie przejmuj się - na tym pseudo forum każdego zaraz by zjedli. A sam gest z Twojej strony bardzo fajny. Pozdrawiam

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: Wakacje za darmo na Helu - 10 dni

      Bardzo miły i pozytywny wątek :) Dlatego większość czytelników tego forum jest w szoku i trudno im uwierzyć. Ostrowiecka mentalność niestety nie uznaje bezinteresowności i miłych gestów stąd takie odpowiedzi jak widać. Udanego wypoczynku życzę założycielowi wątku i miłego towarzystwa na wakacjach :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę