Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

Ilość postów: 23 | Odsłon: 2372 | Najnowszy post
  • W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

    w którym banku w Ostrowcu najlepiej wsiąść kredyt? ( ok. 10 tyś.)

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

      Spółdzielczym koło PZU

      Gość_Ania
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        SKOK Wspólnota :) :) :)

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

        Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        jakie jest oprocentowanie kredytu na rok ?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

          BGŻ

          niska rata, dogodny termin spłaty, miła obsługa, niskie oprocentowanie rzeczywiste.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

      Chciałem wziąć 15 tys, to najtaniej było w biurze kredytowym na rogu alei i okólnej, pomimo posiadania kont w WBK i Banku spółdzielczym

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

      polecam AILOR BANK w pawilonach na stawkach

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        a Santander brał ktoś tam?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

        Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        ALIOR absolutnie- wymagają niesamowitej ilości dokumentów

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

        Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        a jakie oprocentowanie? i ilu żyrantów potrzeba?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

        Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        Gościu z 18:14 czy to nie reklama biura kredytowego? Zazwyczaj w biurach kredytowych do kosztów jakie naliczają Banki dochodzi prowizja biura, bo przecież z czegoś muszą się utrzymać: zapłacić czynsz za wynajem lokalu, wynagrodzenie dla pracowników, podatki, ZUS-y, energia, ogrzewanie, materiały biurowe i jeszcze coś na tym interesie zarobić i mimo wszystko wychodzi taniej?. Może faktycznie tak jest, no cóż mogę się mylić.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

      Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

      Niegdyś sama zadawałam znajomym to samo pytanie i ktoś poradził mi, abym odwiedziła kilka banków i poprosiła o papierowy wydruk propozycji kredytu np. w wysokości 10 tys. i dokonała porównania. Otrzymałam kilka takich ofert i kierowałam się nie wysokością raty ale całkowitym kosztem kredytu (wraz z odsetkami). Najniższy był w Paribas na Rynku i z usług tego banku skorzystałam. Ale to moje doświadczenie, a Tobie może uda znaleźć się jeszcze lepszy bank. Najlepiej byłoby, gdybyś sam/a odwiedziła te placówki i zapytała jaką kwotę możesz otrzymać i ile później musisz oddać. Jeśli chcesz porównywać oprocentowanie to zwracaj uwagę na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (ważne tu jest słowo "roczną) - RRSO bo tylko ona oznacza całkowity koszt kredytu ponoszony przez Ciebie. Powodzenia:)

      Gość_Klara
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

      Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

      Weźmy na przykład reklamę Eurobanku w telewizji - 10 tys. kredytu na 84 raty od 179zł każda. Jeśli przeliczysz ilość rat, otrzymasz ponad 15 tys. i tyle kosztuje Cię kredyt. Ale zwróć uwagę, że w reklamie jest "od 179", a to oznacza, że taka rata może nie być dla Ciebie. Aby ją otrzymać, musisz spełniać odpowiednie warunki. Warto dopytać, czy w powyższą kwotę wliczone jest ubezpieczenie i czy bank będzie takiego od Ciebie wymagał.

      Gość_Klara
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        Brałam w Skoku mam tam konto i wyszło tanio.porównywałam i najgorzej wypadło nasze kochane PKO

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

          Pekao, mają dobrą ofertę i super podejście do klienta :)

          Gość_matka
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

          Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

          Chciałem wziąść ale oprocentowanie 15% ,ogólnie z 7 tys pozyczki musiałbym oddać grubo ponad (połowę)ponad 3 tys na 36 miesięcy,więc dziękuję za taki kredyt:) lepiej niebrać

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

      Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

      Ja brałam 20 tys i najlepiej mi wyszło w takim małym oddziale w wąskiej uliczce na schodkach to takie coś mało popularne Meritum Bank się nazywa. Tylko bierz na standardowych warunkach oprocentowania bo mają niby promocje ze oprocentowanie 0 ale wtedy jest duża prowizja i więcej do oddania wychodzi.

      Gość_ilonka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: W którym banku w Ostrowcu najlepiej wziąć kredyt? (Ok. 10 tys. zł)

        ten oddział meritum banku to placówka franczyzowa, po ierają sobie dodatkową prowizję, najtaiej jest w WBK ZACHODNI

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -