Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Który z pomysłów na zagospodarowanie terenu po bazie MPK najlepiej Ci odpowiada
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

USrael

Ilość postów: 321 | Odsłon: 14508 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: USrael

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Pan Darek jak zwykle w punkt.

             WIELKI GŁÓD. WOJNA O SŁODKĄ WODĘ.

             Czy istnieje związek pomiędzy coraz większym deficytem SŁODKIEJ wody na planecie, a jej komercjalizacją, zapoczątkowaną uchwaleniem w 1992 roku, przez ponadnarodową elitę, deklaracji Dublińskiej "The Dublin statement on water and sustainable developmen" ? To był kamień milowy w komercjalizacji wody. Uznano wodę za dobro ekonomiczne, którego dystrybucja powinna odbywać się według zasad gry rynkowej.

             Z zadziwiającą precyzją od 1992 roku ubywa zasobów słodkiej wody na Ziemi. Od uchwalenia deklaracji Dublińskiej, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, coraz to nowe obszary Ziemi dotykają susze, a akcje spółek ponadnarodowej finansjery, dysponującej zasobami wody i systemami jej oczyszczania, idą pełną parą do góry. To jest ten kapitalizm o jakim tak słodko , w ekstazie, opowiadała członkini rodziny Rotschild, rodzina pławiąca się w luksusach, żywiąca się od wieków śmiercią, krwią i cierpieniem milionów ludzi.

             W 2012 Goldman Sachs wykupił francuskiego potentata wody korporację Veolia, dostarczającego wodę 3,5 milionom użytkowników w południowo-wschodniej części Anglii. Wcześniej, w 2003, razem z grupą Blackstone ( Rotszyld ) i z Apollo Management ( Rockeffeler ) , nabył Ondeo Nalco, przedsiębiorstwo - leader w oczyszczaniu wody, zatrudniające 10.000 osób w 130 krajach świata.

             Wcześniej, bo w 2008, Goldman Sachs zainwestował (razem z dodatkowymi funduszami) wielkie pieniądze w China Water & Drinks, spółkę leadera w produkcji i dystrybucji wody w butelkach w Chinach. Chiński sektor produkcji wody w butelkach jest najszybciej rosnącym na świecie i dostarczającym ogromne zyski. Morgan Stanleydo Carlyle Group przeznaczyły ponad 250 miliardów dolarów na inwestycje w infrastrukturach kluczowych wody i odzysku wody. Rodzina Bush, w roku 2005 i 2006 kupiła 1200 km kwadratowych ziemi w Ameryce Południowej. Tereny te są położone na największej na świecie warstwie wodonośnej, o objętości około 40 000 km sześciennych. Ocenia się, że tylko ta rezerwa jest w stanie zaopatrzyć w wodę pitną cały świat przez 200 lat.

             To oczywiste , że ponadnarodowa elita nie wymorduje ludzkiej populacji, pełzającego po Ziemi robactwa, w sposób bezpośredni, podpisując się, w świetle kamer, pod tym potwornym dziełem. Pisałem o tym wiele razy, że ONI zatrudniają do tego tysiące kanalii, psychopatów, polityków, urzędników międzynarodowych organizacji, bankierów, naukowców, lekarzy, oficerów wojska, służb, inżynierów, sędziów , prokuratorów, ludzi nikczemnych i podłych każdej profesji. Dysponując drukarką do pieniądza obsypują ich papierkami z cyferkami w zamian za wynalazki, projekty, plany ludobójstwa, seryjnego, cichego zabijania, i za ich skuteczne, konsekwentne wdrażanie. Wykorzystują oplatający Ziemię system inwigilacji śledząc i podsłuchując wszystkich ludzi na Ziemi. Utrzymują wojsko i służby , by skrytobójczo mordowały i niewoliły ludzi prawych, szlachetnych, służących ludzkości i dobru. Każdy kto choćby raz sprzeda swoją duszę tej szatańskiej sprawie, razem ze swoją rodziną staje się dożywotnim żołnierzem MORDORU.

             Pisałem wielokrotnie o procederze umieszczania w ludzkich ciałach bomb biologicznych, składających się z substancji przemycanych do organizmu wraz z żywnością , wodą, powietrzem. Oddzielnie każda z tych substancji jest neutralna , podawana w niezbędnych do życia substratach poniżej dopuszczalnych norm. Kiedy te substancje się w organizmie połączą wywołują zaburzenia metabolizmu, procesów fizyko-chemicznych, wywołują ciężkie choroby, raka, choroby autoimmunologiczne, przełamują barierę krwiobieg- mózg, by przenikały do niego metale ciężkie wywołując parkinsonizm, czy alzheimera.

             By wzmocnić te procesy napromieniowują społeczeństwa falami o odpowiedniej częstotliwości, aktywując setki, a może nawet tysiące razy podprogowe ilości substancji przemycanych do organizmu wraz z żywnością, wodą i powietrzem, by przyspieszyć rujnujące zdrowie procesy. Całkiem niedawno zamieściłem na mojej osi czasu list dr Diany Wojtkowiak do Prezydenta RP Dudy w sprawie pól torsyjnych, warto go jeszcze raz przeczytać.

             Codziennie tysiące doktorów Mengele , brutalnych naukowców, dziedziców kapo z Obozów Koncentracyjnych poświęca całą swoją energię i umiejętności by doskonalić masowa sztukę zabijania rodzaju ludzkiego. Monitorują globalny poziom śmierci, traktując ją jak towar, przemieszczając ją po krajach i kontynentach, sterując światowymi mediami ogłupiającymi rzesze ludzi. Ich mentorzy, elita, zaciera ręce, syci wzrok widząc tysiące umierających w potwornych bólach i konwulsjach ludzi. W 2018 roku na raka na Ziemi zachorowało 18,1 mln ludzi. Korporacje farmaceutyczne wyceniają średni zysk z jednego pacjenta na 150 000 USD. Ten pacjent i tak umrze, bo chemia jaką podają mu korporacje wieńczy dzieło. Nie mogłem kiedyś sobie wyobrazić kim są ci którzy najpierw wywołują śmiertelną chorobę, a potem zmuszają chorego do tego by sprzedał dorobek życia , by kupić od nich truciznę, gwóźdź do trumny. Niestety, dziś widzę ich coraz więcej obok siebie, zwykłych ludzi zarażonych, opętanych przez pieniądz . Jak sami widzicie to fantastyczny interes, dwa w jednym, obok depopulacji ludzkość podtrzymuje kapitalistyczną gospodarkę kupując sobie śmierć od oligarchii na raty i kredyt. Przykład żydowskiej rodziny ludobójców Sackler jest aż nazbyt wymowny. Ich lek Oxycontin zabija w USA średnio 130 ludzi dziennie, więcej niż wszystkie narkotyki razem wzięte.

             To oczywiste , że światowy Oświęcim nie jest w stanie wyeliminować w szybki sposób setek milionów ludzi. Elita z resztą tego nie chce. Dynamiczny wzrost zachorowań na raka, choroby autoimmunologiczne, choroby przewlekłe dróg oddechowych i układu pokarmowego, coraz groźniejsze wirusy i bakterie, wyrównują straty ponoszone przez elitę w innych sektorach gospodarki z powodu nasycenia koniunktury.

             Jednym ze sztandarowych projektów elity jest wyludnienie Ziemi przez zagłodzenie rzesz populacji , przez drastyczny spadek plonów z powodu suszy i braku opadów, co ma doprowadzić do wywołania światowej wojny o słodką wodę, stosowanego od wieków regulatora populacji . Znaczna część populacji jest już przygotowana do walki wszystkich ze wszystkimi. Zaznali odrobiny luksusu , stabilizacji i za wiadro wody gotowi będą wyrżnąć sąsiadów, dom, a nawet ulicę.

             Na pewno zwróciliście uwagę na to, że mniej więcej od 1992 roku, a więc kiedy skomercjalizowano wodę, oligarchia zaczęła na potęgę budować schrony głęboko pod Ziemią. Nic nie dzieje się przypadkiem. Istnieje oczywisty związek pomiędzy wywoływaniem susz ,a wojnami. Przed przeprowadzeniem wiosny arabskiej wszystkie afrykańskie państwa basenu Morza Śródziemnego dotknął uciążliwy brak opadów. Tak było w Libii, Syrii i Iraku. Przed planowanym napadem na Iran w tym państwie przez blisko cztery lata nie spadła ani jedna kropla deszczu. Netanjahu szydził z Irańczyków proponując im system do pozyskiwania wody z odsolenia wody morskiej i przetwórstwa ścieków.

             Od lat 50-tych prowadzono bardzo intensywne badania nad technologiami zmieniającymi pogodę. Kluczowe były wspólne badania USA i ZSSR prowadzone przez 10 lat, od 1977 roku, przy użyciu wielkiego magnesu podłączonego do elektrowni w Czernobylu. Ten eksperyment przeszedł potem do następnej fazy , kontrolowanego skażenia promieniotwórczego. Wszystkim polecam osobę znanego naukowca Rolanda Zinurowicza Sagdiejewa, wybitnego fizyka plazmowego, jednego z naukowców prowadzących eksperyment z magnesem, a potem budowniczego systemów HAARP zarówno w USA, jak i w Rosji, obecnie Profesora, Wykładowcę na Uniwersytecie w Maryland.

             Elita wykorzystując te technologie zaczęła podgrzewać temperaturę na Ziemi, a potem , przy pomocy zmasowanej propagandy wcisnęła ludzkości kit o ociepleniu klimatu. ONZ na usługach tej elity, o czym pisał już Pułkownik House w broszurce "Philip Dru Administrator : A Story Of Tomorrow 1920-1935", uchwalił liczne agendy. Rządy państw zgodziły się na program walki z ociepleniem za pomocą Chemtrails. Wszystko zostało zaprogramowane, od początku do końca. Związki chemiczne w Chemtrails nie tylko skażają żywność, glebę, wywołują choroby napędzające korporacjom rzesze pacjentów , ale przede wszystkim odsysają wodę kumulując ją w zwartych pasach chmur burzowych , co wywołuje na wydzielonych obszarach, na zmianę susze i podtopienia. To także nie jest przypadek. Pisałem o ekonomii kataklizmów jaka ma podtrzymać zacinające się koło zamachowe, na wysysaniu z budżetów , z podatków wielkich kapitałów na walkę ze skutkami tych kataklizmów.

             Jak sami widzicie program jest już bardzo zaawansowany, a elity powoli zaopatrują swoje schrony w niezbędne do przeżycia zasoby wykupując abonamenety na transmisję na żywo walki wszystkich ze wszystkimi. jaka będzie się toczyć nad ich głowami.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Hitler ojciec chrzestny Izraela - To nie teoria spiskowa to zwykły fakt historyczny - dlaczego goje są głupie ? Bo odporne na wiedze są.

             30 styczeń 1933, Adolf Hitler zostaje kanclerzem Niemieckiej Rzeszy. Kiedy obejmował władzę otoczony był przez czterech kluczowych doradców i sponsorów finansowych.

             Stał za nim Henry Ford, Hjalmar Schacht, rabin Leo Baeck oraz Franz von Papen.

             Rabbi Leo Baeck (Maj 23, 1873 – Listopad 2, 1956) mason szkockiego rytu, 33 stopień, promotor agendy Syjonizmu. Gerd Schmalbrock pisał: „Dr. Leo Baeck był masonem 33 stopnia, liderem niemieckiej konferencji rabinów i naczelnikiem niemieckiego oddziału żydowskiej loży B’nai B’rith. W celu propagowania głębszych mądrości narodowych socjalistów, sam Hitler uczynił go prezydentem Deputacji Rzeszy (Reichsdeputation) niemieckich Żydów.”

             Komendant Hagany, urodzony w Polsce, Feivel Polkes spotkał się z hauptscharfuehrerm SS Adolfem Eichmannem po raz pierwszy w lutym 1937 roku. Obaj Żydzi zawarli porozumienie i wypili bruderszaft w winiarni "Traube " niedaleko Zoo. Eichmann wręczył Polkesowi pisemne oświadczenie: "Wywierany będzie nacisk na ogólnokrajowe przedstawicielstwo Żydów w Niemczech, aby zobowiązywało emigrujących Żydów do wyjazdu do Palestyny, a nie do jakiegokolwiek innego kraju. Leży to całkowicie w interesie Niemiec i gestapo przedsięwzięto już odpowiednie kroki." Feivel Polkes zaprosił swojego nowego przyjaciela Eichmanna do starej ojczyzny. 2 października 1937 roku w Haifie redaktor gazety "Berliner Tageblatt" nazwiskiem Eichmann zszedł na ląd z pokładu "Romanii". Pan redaktor pragnął rozejrzeć się nieco po kraju. Zobaczył wiele ciekawych rzeczy, porozmawiał z wieloma ludźmi i po powrocie zameldował: "Narodowe kręgi żydowskie są bardzo zadowolone z radykalnej polityki niemieckiej w stosunku do Żydów, gdyż dzięki niej liczba ludności żydowskiej w Palestynie wzrosła do tego stopnia, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie tu więcej Żydów niż Arabów".

             Bogiem żydów jest tylko złoto do niego się żydzi modlą i to tylko ciąg do jego zdobycia ich trzyma razem przy życiu - nie ma dla nich żadnej moralności i zahamowań w celu jego zdobycia - dlatego też zaplanowali ideologię tzw. holokaustu którą knuli już od czasów Rzymskich ale dopiero na początku XX wieku zrealizowali przez złożenie pewnej liczby żydów (około 2 miliony można szacować- spisy ludności, zatajanie pochodzenia) w ofierze (przy okazji wymordowali wspólnie ze Stalinem i Hitlerem dziesiątki milionów chrześcijan w tym minimum 11,5 milionów Polaków) i na tej bazie wyprodukowali przemysł do grabieży, terroru, wymuszeń i oskarżeń niewinnych Chrześcijan jednocześnie siejąc mord, terror i ludobójstwo niosąc przed tym tarczę z zawołaniem "antysemityzm" i tym gównem propagandowym całkowicie ogłuszyli instynkty samoobronne u chrześcijan.

             Na bazie całokształtu wiedzy o żydach można zasadnie postawić tezę, że Żydzi sami zaplanowali i w zasadniczej części wykonali redukcję swojej populacji o czym wspominał na długo przed redukcją żydowskiej populacji profesor Sombart („Die Zukunft der Juden" (Leipzig 1912. Verlag Duncker und Humblot str. 26)

             Wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA profesor Hannah Arendt napisała książkę pod tytułem „Eichmann in Jeruzalem”. Oto, jak ona opisuje i ocenia postępowanie swych pobratymców żydowskich: „To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda. Pisze dalej Hannah Arendt, że autonomia żydowska w Teresienstad była tak duża, że nawet kat był Żydem.”

             Bez udziału Żydów jako oprawców sami Niemcy nie byli by w stanie zrealizować planu jaki powstał w chorych głowach syjonistycznych żydów.

             Żydzi nie tylko współpracowali z Hitlerem w zagładzie Polaków, Rosjan i wyselekcjonowanych przez siebie żydów ale jak wskazuje polityka Izraela są z tego przynajmniej zadowoleni, ponieważ pozwoliło to na sformułowanie swoistego zaklęcia pt. kontrowersyjnego pojęcia „holokaust” swoistego WYTRYCHA – nie klucza do powstanie państwa Izrael.

             Bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemów.

             Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali do naciskania syjonistycznych prac do drugorzędnego znaczenia. Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, bardziej rozlewająca się krew Żydów wzmacniała ich wymaganie od narodów dla utworzenia swego państwa. Ich mottem było Rak B’Dam (tylko przez krew dostaniemy ziemię). American Neturei Karta Przyjaciele Jeruzalem,

             nie można pominąć książki pt. „Zanim przyszedł Hitler" (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje: "żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer". Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael. (...)

             Podczas procesu Adolfa Eichmanna Ben-Gurion stwierdził, że Holocaust nastąpił tylko dlatego, że Żydzi nie mieszkali we własnym kraju (Segev, Tom, Siódmy Milion: Izraelczycy i Holocaust, Nowy Jork: Hill i Wang, s. 82 185, 330). To stwierdzenie zostało potwierdzone przez żydowskiego historyka Toma Segeva: "Izrael różni się od innych krajów tym, że musi uzasadnić - zarówno dla reszty świata, jak i dla siebie - swoje prawo do istnienia. Większość krajów nie potrzebuje takich ideologicznych uzasadnień. Ale Izrael robi tak, ponieważ większość jego arabskich sąsiadów nie uznała tego, a i większość żydów na świecie woli mieszkać w innych krajach. Dopóki te czynniki pozostaną prawdziwe, syjonizm się obroni. Jako usprawiedliwienie dla państwa Izrael Holokaust jest porównywalny tylko z Boską obietnicą zawartą w Biblii: wydaje się być ostatecznym dowodem syjonistycznego argumentu, że Żydzi mogą żyć w bezpieczeństwie i przy pełnym równouprawnieniu tylko w swoim kraju, i że dlatego muszą mieć autonomiczne i suwerenne państwo wystarczająco silne, aby chronić ich istnienie. (...) Demonizacja nazizmu i jego mitologizacja jako całość były również konieczne, ponieważ Holocaust służył jako główne usprawiedliwienie dla stworzenia i istnienia państwa Izrael."

             3 lipca 1940r. Adolf Eichmann przedstawił w Berlinie plan deportacji 4 milionów Żydów europejskich na wyspę Madagaskar. W ten sposób Europa Środkowo-Wschodnia zostałaby "oczyszczona" z Żydów. I to jasno dodatkowo z powyższym dowodzi, że celem Żydów za pośrednictwem Hitlera był wielki plan budowy Izraela a nie eksterminacja Żydów. "Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać" - premier Izraela, Benjamin Netanjahu, te słowa padły na 37 Światowym Kongresie Syjonistycznym w Jerozolimie w 2015 roku.

             Żydowscy syjoniści odgrywający zasadniczą rolę w populacji żydów i światowym biznesie korupcyjnym upiekli trzy pieczenie na jednym ogniu to znaczy wykuli mordem i terrorem państwo Izrael a także przynajmniej obłudnie wypełnili proroctwo odnoszące się do złożenia ofiary z żydów Bogu. Ofiary te miały w istocie uświęcić i uzasadnić odrodzenie Izraela ale co znamienne przekształcili te ofiary w miecz terroru w celu pozyskania złota – Boga żydów

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             I niemiecki żyd niejaki gen. Anders we współpracy z "rządem na uchodźctwie" - dostarczył do Palestyny kilka tysięcy uzbrojonych żydowskich terrorystów, którzy potem tworzyli bandy niszczące Palestyńczyków i zagrabiające terytoria.... A w Polsce już kilka lat przed wojną agent zdrajca Piłsudski szkolił żydowskich terrorystów do działań w Palestynie....

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Proszę obejrzeć sami żydzi opowiadają jak to było przygotowywane

             https://youtu.be/eOnP3JvJhAk

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Chciwość jest dobra.

             Milton Friedman

             Podpalanie lasów Amazonii to celowe działanie, tak jak celowym działaniem była awaria w Fukushimie, wybuch Platformy Wiertniczej Deepwater Horizon koncernu BP, czy podpalanie lasów i torfowisk Syberii. Zwracam szczególną uwagę na podpalenie torfowisk Wysychające, płonące torfowiska emitują do atmosfery dziesiątki razy więcej dwutlenku węgla, a dodatkowo ogromne ilości toksycznych związków takich jak benzopireny i dioksyny.

             Do tego by podpalić dziś jakąkolwiek część świata nie trzeba wcale człowieka i zapałek. Płoną miejsca raczej rzadko odwiedzane przez człowieka, i trudno dostępne. Są jednak technologie, dzięki którym pożar można wywołać w dowolnym miejscu na świecie, szybko i bez udziału człowieka.

             Bolsonaro to przedstawiciel City Of London i Nowojorskiej Wall Street. Brutalność koncernów elity jest w Amazonii niebywała. Co sekundę wycina się 4047m2 tych lasów, czyli boisko do gry w football amerykański. 56 milionów hektarów lasów deszczowych już przeznaczono już pod hodowlę bydła ( 91% wyciętych ) i zapotrzebowanie na nowe tereny pod pastwiska dla bydła i pod zasiewy upraw na paszę dla zwierząt hodowlanych jest ogromne. Ceny wołowiny z tej części świata biją na giełdach towarowych kolejne rekordy. Korporacje seryjnie mordują tych którzy staną im na drodze. Tylko w 2016 roku zabito w Brazylii 66 działaczy i aktywistów broniących natury przed ekspansją kapitału. Korporacje wynajmują do tego zawodowych morderców, byłych żołnierzy jednostek specjalnych, członków zorganizowanej przestępczości.

             Emisja papierowego pieniądza ożywiła stosunki społeczne już w XVII wieku. Kwitła gospodarka która potrzebowała mas. Masy gwarantowały elicie fortuny i nowe technologie. W tym celu uruchomiono mechanizm konkurencji, wyścig szczurów. Populacja zaczęła gwałtowanie rosnąć , a wraz z nią zapotrzebowanie na jedzenie. W Europie liczba ludności skoczyła z 203 mln w 1800 roku do 750 mln w 2016, w Afryce ze 107 mln w 1800 do 1,2 mld w 2016 , w Azji z 635 mln w 1800 do 4,5 mld, Ameryki Północnej z 7 mln w 1800 do 370 mln, w Ameryce Łacińskiej z 24 mln do 630 mln i w Oceanii z 2 mln do 40 mln. 10 000 lat temu ludzie stanowili w ich środowisku życia 1% biomasy, a dzikie zwierzęta 99%. Dziś ludzie i ich zwierzęta domowe to 98% biomasy, a 2% to dzikie zwierzęta.

             Mamy 70 000 000 0000 zwierząt domowych, z czego 1,5 mld to krowy. Krowy zużywają dziennie 170 mld litrów wody i jedzą 61 mld kilogramów żywności. Z kolei 7 mld ludzi zużywa 19,7 mld litrów wody dziennie i je 9,5 mld kilogramów żywności. By wyżywić te 7mld ludzi pod hodowlę przeznaczono 1/3 powierzchni Ziemi. Bydło zużywa 55% wody pitnej na Ziemi. Dla porównania ludzie 5%. Aż 9500 litrów wody potrzeba na wyprodukowanie 450 gr wołowiny. By wytworzyć jednego hamburgera ( 110g ) potrzeba 2500 l wody ( dwa miesiące kąpieli pod prysznicem ), jajka -1800 litrów, sera - 3400 litrów. Codziennie rodzi się 216 000 ludzi dla wyżywianie których potrzeba kolejnych 14 000 hektarów ziemi.

             Ludzkość dziennie emituje do atmosfery 39 626 000 litrów metanu. Bydło 130 razy więcej !! Aż 51% gazów cieplarnianych na Ziemi pochodzi z hodowli bydła. Dla porównania cały światowy transport emituje "tylko" 13% tych gazów. Warto przy tym podkreślić , że 82% głodujących dzieci żyje w państwach gdzie żywność z pól przeznacza się na dokarmienie bydła , by mięso pochodzące z tej hodowli kupili ludzie zamożni. Elity bezczelnie okłamały ludzkość. Degradację środowiska naturalnego oraz zmiany klimatu zawdzięczamy chciwości.

             Nadmiar populacji elita stara się wykończyć za pomocą trucizn , które przemyca do organizmów wraz z powietrzem, wodą i jedzenie, lekarstwami, terapiami rzekomo ratującymi zdrowie i życie, tworząc systemy masowego zabijania tak, by oliwiły gospodarkę, utrzymywały koło zamachowe rynków w ruchu, jakie w 92%w posiadaniu elity Doskonałym przykładem jest system masowego zabijania opracowany przez rodzinę żydowskich ludobójców Sackler, właścicieli korporacji farmaceutycznej , jacy dorobili się fortuny sprzedając masowo lek przeciwbólowy Oxycontin oparty na opiatach. Przez lata ten lek uzależniał miliony ludzi. Sacklerowie korumpowali urzędników i agencje fałszując raporty na temat szkodliwości Oxycontinu. Dziś w USA umiera dziennie 130 osób z powodu uzależnienia wywołanego prze Oxycontin, więcej niż z powodu wszystkich narkotyków razem wziętych. W ostatnich latach, by podwoić swoje zyski Sacklerowie zaczęli tworzyć system klinik w których mieli być leczeni , zapewne dożywotnio, ci których Sacklerowie podstępnie uzależnili. To jeden z dziesiątków systemów masowego zabijania populacji, opracowanych przez "elitę". Oczywiście żaden z Sacklerów nie siedzi za kratami, bo właściciele i zarządzający systemami redukcji populacji są poza prawem, tak jak Stalin, Hitler, Franco, Bokassa, Mobutu Sese Seko, Lenin, Mao, Pinochet, Pol Pot, czy Yahya Khan ( i wielu innych ).

             Korporacje produkujące żywność stworzyły agencje i organizacje ochrony środowiska , z GREENPEACE na czele, które przekierowały ludzi na fałszywe tory, przekonując, że to spaliny są odpowiedzialne za stan środowiska.

             Efekt cieplarniany wywołany przez emisję metanu doprowadzi do wzrostu temperatury Mórz i Oceanów. Na ich dnie zalegają potężne hydraty metanu ( na szelfach ). To nic innego jak wielkie pola uwięzionego w lodzie metanu. Wzrost temperatury doprowadzi do ich roztopienia się i jego uwolnienia do atmosfery. Dojdzie do gigantycznego kataklizmu jaki zmiecie obecną cywilizację.

             To nie jest odległa perspektywa. Wobec wycinania lasów efekt cieplarniany się dubluje. Armagedon może zacząć się zatem w ciągu najbliższych 10 -15 lat , bo tyle trzeba by wyciąć wszystkie lasy deszczowe. By sobie uzmysłowić skalę problemu przeczytajcie książkę Franka Schatzinga „Odwet Oceanu”.

             Lawinowy wzrost powierzchni terenów przeznaczonych na hodowlę i uprawy powoduje , że do Mórz i Oceanów, wraz ze zlewiskiem wodnym, wlewa się gigantyczna ilość związków chemicznych z nawozów, odchodów, środków ochrony roślin. Tak powstają martwe strefy , w których zanika w wodzie wszelkie życie.

             Sam byłem świadkiem przerażającej zmiany. W piątek, 23.08.2019 roku byłem nad Morzem, woda po 14 zrobiła się stosunkowo ciepła, wiał zachodni wiatr przesuwający ciepłe wody do brzegu. Dno było czyste, w gumowym kółku zażywałem kąpieli, raczkując od brzegu na głębsza wodę i z powrotem, szorując nogami po aksamitnym , morskim dnie. W to samo miejsce przyjechałem wczoraj . Byłem w szoku, dno w ciągu JEDNEGO DNIA, pokryło się gruba warstwą glonów na znacznej powierzchni do 20 metrów od brzegu, tak grubą miejscami jak futro z norek.

             Mój umysł tego nie jest w stanie zrozumieć, że przez 36 godzin może dojść do tak drastycznej, szokującej zmiany ekosystemu, że czyste dno może nagle pokryć się tak dużą ilością glonów. Wydaje mi się , że ogromna rzesza ludzi jaka dotarła nad Morze w sezonie letnim wyprodukowała gigantyczne ilości związków , jakie z wodami zlewiska dotarły do Morza. Przy wysokiej temperaturze zakwit glonów jest niezwykle szybki.Nie bez znaczenia są kąpiele setek małych dzieci, jakich pęcherze naturalnie reagują na kontakt z zimną wodą. Niestety, nie ma dalej WC na plażach, a te które znajdują się przed pasem wydm są tak daleko, że żadne dziecko nie jest w stanie dotrzeć do toalety na czas. Uciekłem z plaży , bo fetor glonów był nie do zniesienia , a kąpiel nieprzyjemna.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Zaczyna się... Po przejęciu wodociągów przez żydostwo wkrótce ruszyła ogromna intensywna kampania i nagonka w celu przekonania mieszkańców do picia kranówki. O ile rozsądnych doświadczonych dorosłych nie przekonają do porzucenia podstawowych nawyków sanitarnych decydujących o życiu i zdrowiu, o tyle dzieci i dorosłych ignorantów podatnych na propagandę bez problemu... - dzieciom wręcz na chama była wciskana kranówka, np. w pałacu młodzieży gdzie ponad 1000 dzieciaków uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne, zliwidowali dystrybutory z wodą źródlaną i wciskali im kranówkę w workach, przekonując w ten sposób do picia z kranów łazienkowych. To samo w szkołach... O awarii wiedziano już wczoraj na szczeblu centralnym, a zostało to ukryte przed obywatelami ❗ Cholera wie od kiedy na prawdę ściek idzie prosto do Wisły, a sprawa jest upubliczniona dopiero od ok. 2 godzin ❗❗❗

             "(...) Minister środowiska podczas konferencji prasowej przyznał, że jego zdaniem wyciek ścieków, do którego doszło to katastrofa ekologiczna. Podkreślił także, że o sytuacji wiedział już wczoraj. Prezydent Trzaskowski dopiero dziś zwołał sztab kryzysowy i poinformował o sytuacji.

             - Jest to niezwykle groźne zjawisko, katastrofa ekologiczna, ale też wielkie niebezpieczeństwo jeżeli chodzi o zdrowie i życie mieszkańców, nie mówiąc już o potężnych szkodach środowiskowych - mówi Henryk Kowalczyk, minister środowiska. (...)"

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             CO ROBIŁ MONSANTO?

             ‼️‼️‼️"Przez ponad dekadę koncern Monsanto zajmował się układaniem listy dziennikarzy, prawodawców i organów kontroli przeznaczonych „do odstrzału” w przypadku przeciwstawiania się złowrogiemu GMO i toksycznemu zabójcy roślin glifosatowi (RoundUp), które zatruwają obecnie żywność na świecie. Każda wpływowa osoba sprzeciwiająca się planom Monsanto padała ofiarą następujących praktyk:

             • próba łapownictwa;

             • grożenie śmiercią i zastraszanie;

             • śmierć cywilna poprzez finansowanie negatywnych kampanii w mediach;

             • zniesławianie przez pracowników Monsanto za pośrednictwem skoordynowanych ataków w Wikipedii;

             • niszczenie kariery, na przykład poprzez umieszczanie naukowców na czarnej liście i niepublikowanie ich prac w czasopismach naukowych;

             • ujawnianie prywatnych danych w Internecie, w tym adresów zamieszkania, oraz grożenie ich rodzinom i współpracownikom."

             https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bayer-odkryl-oddzial-monsanto-do-zadan-specjalnych-i-po-jego-zamknieciu-wszczal-miedzynarodowe-sledztwo-w-jego-sprawie-2019-08

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             TO NA CO POZWOLISZ DZISIAJ, JUTRO BĘDZIESZ MIAŁ

             Czy Nas o tym uczono na lekcjach historii? - Nie

             Wmawiano Nam że Hitler Nas tak urządził.

             Wmawiano nam i nadal wmawia że o obozach koncentracyjnych nic zachód nie wiedział.

             No jak nie wiedzieli skoro pieniądze banki na wyrzynkę ludzkości dały.

             Dzisiaj też się banki rządzą Naszymi pieniędzmi i mamy kryzys wieli.

             Przypomnę że przed wybuchem wojny Niemcy byli w potężnym kryzysie gospodarczym i nie mogli mieć dużej armii, sprzęt bojowy bardzo ograniczony.

             Kto zezwolił zatem aby Niemcy się dźwignęły?

             Kto wypuścił Hitlera z paki, a by porządek na początku w Rzeszy zrobił?

             Te fakty to zbieg okoliczności?

             Zatem mamy zabiegi starannie przygotowane jeszcze przed wybuchem.

             Dzisiaj jak podobny wariat się pojawi to czy nie będzie jak z LGBT że nagle z pod ziemi siła wyrośnie, aby zalać rozum ludzki - a wszystko finansowane.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             W Biblii człowiek ostnieje w czasach kiedy po ziemi chodzą Nephilims ktorych szkielety znajdowane sa do dzis, upadłe anioły. Wg. tabliczek sumeryjskich Annunaki stworzyli człowieka dokunując genetycznych modyfikacji, bo był im do czegoś potrzebny.

             https://youtu.be/vD5VwcIxcfE

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Koncern wydobywczy Genie Oil dostał pozwolenie na poszukiwanie ropy w Syrii nie przez rząd syryjski, lecz od Izraela. A to dlatego że ropa będzie poszukiwana w obszarze znanym jako Wzgórza Golan, które obecnie są okupowane przez Izrael. Sama ta okupacja narusza prawo międzynarodowe. Poszukiwanie ropy narusza szczególnie aneks do 4. Konwencji Genewskiej. Więc izraelskie prawo do poszukiwania ropy jest mocno podważane.

             Wśród akcjonariuszy koncernu znajdują się najbardziej wpływowi ludzie tego świata:

             Dick Cheney – były Sekretarz Obrony USA,

             Rupert Murdoch – magnat prasowy,

             Lord Jacob Rothschild – właściciel bankowego konsorcjum z London City,

             James Woolsey – były dyrektor CIA ,

             Larry Summers – były Sekretarz Skarbu,

             Bill Richardson – były gubernator Nowego Meksyku.

             Pełna lista członków rady nadzorczej Genie Energy:

             https://genieoilgas.com/about-us/strategic-advisory-board/

             Genie już skończył etap flow testing i obecnie analizuje próbki na miejscu poszukiwania. Więc zamiast inwestowania w żywność i pomoc Syrii, ci zachodni miliarderzy i ich polityczni wspólnicy wyciągają ropę i pieniądze z Syrii.

             https://en.wikipedia.org/wiki/Genie_Energy

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Film “I, Pet Goat II” jest znany głównie z ukrytego w nim przekazu apokaliptycznych wizji. Pełen okultystycznej, masońskiej symboliki film krótkometrażowy z wytwórni Heliofant doczekał się już wielu interpretacji. Poniżej link do oryginalnej 7 minutowej wersji filmu oraz wideo z najlepszą analizą w j.polskim.

             https://killuminati.pl/pet-goat-ii-analiza-polsku-illuminati-masoneria/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Już idę się zabić, kurde

             Gość_Ferdek
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: USrael

             Kto i w jakim celu sprowadził nam wirusa?

             Chrolenko uważa, że wirus ASF pojawia się tam, gdzie powstały laboratoria amerykańskie. Jego zdaniem, Stany Zjednoczone opracowują i badają wpływ najnowszych typów wirusów na ludzi w różnych regionach.

             http://superfakty.info/…/amerykanskie-testy-broni-biologicz…

             https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=PkroeSPPwTI

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
123578 ... 15161718
Przejdź do strony nr

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
PHU STALKAY Kaja Jankowska-Wojteczek
Branża: Akumulatory - sprzedaż, skup
Dodaj firmę