Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Urolog Grzegorz Zarzycki

Ilość postów: 13 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Urolog Grzegorz Zarzycki”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

    605 091 828 ja mam taki w telefonie. Byłam z synem prywatnie,operację przeprowadził.Po kłopocie...Polecam z całego serca dr Zarzyckiego.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

      Obecnie w Ostrowcu urolodzy mogą przeprowadzać zabiegi u pacjentów powyżej 18 roku życia.Młodsi w Kielcach.

      Gość_sz.a.
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

    Witam czy doktor Zarzycki wykonuje u siebie w gabinecie zabieg frenuloplastyki?

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

      Ja mialem wczoraj calkowicie usuniete wedzidelko. Niestety musialem isc do szpitala na jeden dzien. Usuwane mialem laserem w krotkim znieczuleniu ogolnym. Bardzo polecam doktora.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    • Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

      Po tej wypowiedzi ogłoszono przerwę, podczas niej zastanawiali się w kuluarach, jakie filmy chciałby wyświetlać dyrektor. Okazało się, że odpowiedź na to pytanie sprawiła szefowi sporo trudności. - Nieprzypadkowe - powiedział nam filozoficznie. Po chwili dodał, że filmy powinny być historyczne.

      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post będący odpowiedzią na post wyłączony z wyświetlania, jest także wyłączany z wyświetlania. Nie oznacza to, że post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Jeżeli jesteś autorem tego posta - prosimy, zwracaj uwagę, na jakie posty odpowiadasz i odpowiadaj na posty, które są zgodne z Zasadami Forum. Prosimy Cię o to dlatego, że chcemy wraz z Tobą i innymi Forumowiczami utrzymywać pozytywną atmosferę na Forum.
      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 62

    Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

    Waryńskiego 53 ja byłem z przerostem prostaty na NFZ.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

      Prostata rośnie bez udziału NFZ.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 80

    Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

    Naprawde jeżęli macie poważne problemy urologiczne to leczcie się Lublin.Piaseczno

    Gość_goscj
    Zgłoś
    • Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

      Dlaczego

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 106

    Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

    nie wiem po co on na gabinecie pisze ze ma uprawnienia FEBU. Chlopie skoro masz FEBU to wyjezdzaj do UE do pracy. Bo tyle to znaczy. Czym sie chwalic?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 115

    Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

    FEBU, to taki znak, że jak go wkurzycie, to pojedzie sobie w świat i tyle go zobaczycie.

    Jeszcze ogarnie języki i jesień życia spędzi na riwierze.

    Szanujcie co macie

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Urolog Grzegorz Zarzycki

      Tyle się mówi o lekarzach a jednak można być skromnym i fachowcem. Jak ktoś chce to potrafi szanować ludzi i publiczne pieniądze. Brawo

      Gość
      Zgłoś
W tym wątku znajdują się 26 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę