jutro nie idziesz do pracy i po umowie, to taka forma zatrudnienia że z dnia na dzień nie idziesz i nic Ci nie mogą zrobić podobnie to działa w drugą strone pracodawca z dnia na dzień może Ci podziękować
A jak masz zapisane w umowie? Sprawdź warunki wypowiedzenia w umowie lub w informacji do umowy. Powodzenia;-)
ja też pracowałam na umowę o dzieło. w umowie miałam określone, na jakich warunkach mogę z niej zrezygnować. Niestety nie wydaje mi się, żeby można było ot tak po prostu nie przyjść do pracy. No chyba, że masz umowę na tzw. gębę. Wtedy nie ma problemu.
jest to umowa cywilnoprawna i nie musisz jej wypowiadasz nie idziesz do pracy i kropka, za to co przepracowałeś otrzymujesz jakąś częsc wynagrodzenia a za resztę nie
tzn na ta umowe o dzielo bo ja szukam takiej przcy dorywczej
To jeszcze zależy, co było napisane w umowie. Bo dziełem może być np. wykonywanie pracy "od do" i wtedy nieprzyjście oznacza brak wynagrodzenia.