Czy wiecie że w Ostrowcu jest ulica bez nazwy /przy castoramie i tesco /.Kogo proponujecie na patrona?
wedle planu miasta ostrowiec.nr1 nazywa się wspomniana ulica Mickiewicza
chyba chodzi o łącznik między Żeromskiego i Mickiewicza równoległy do Kuźni.
Proponuję nazwę "dróżka Jana".
Proponuję ul. Marketowa :-) i pasować będzie do miejsca i do miasta na cześć dużej ilości marketów. Myślę, że lepszej lokalizacji dla takiej nazwy - przy dwóch największych marketach w mieście - nie znajdziemy.
Ja proponuję ul. Krakowska lub ul. Warszawska. Drogowskazy już są :-)
artysty... więc może ul. Ryszarda Ridela, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Wisławy Szymborskiej lub Czesława Miłosza itp. lub może kogoś o nieco większym autorytecie np. Karola Wojtyły.
Przecież Jana Pawła już jest , a to nie artysta o ile mi wiadomo, więc może jakiegoś artysty pochodzącego z Ostrowca.
wiem, wiem że to nie artysta i nie miałem tego na myśli tylko jak napisałem osoba o wysokim autorytecie ale nie artysta :-D
Panie Michale Niewiadome, widzi Pan jacy to ludzie na forum są życzliwi,przejęzyczył się Pan,a już naskoczyli i podejrzewają brak wiedzy i musi się Pan tłumaczyć,że nie jest wielbłądem ..
a ja proponuję ul.Janosika tam każdy wjeżdża bogaty wyjeżdża uboższy