Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy cała ulica Siennieńska powinna być przejezdna?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 58

             Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             Za te fanaberie powinna już Cię ścigać prokuratura. Chcesz mieć czyjeś życie na sumieniu, bo wyczytałeś coś na jakiejś głupkowatej stronie tzw. amerykańskich naukowców? Będę obserwował Twoje wypowiedzi.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             21:27 spokojnie nikt normalny nie bierze pod uwage tego co tu wkleja i pisze antynwo. ponieważ są to takie brednie że aż ciężko uwierzyć że kto kolwiek może brać je pod uwage

             Gość_Anty b.
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             On też tego nie bierze na poważnie, leczy się u lekarzy, był zaszczepiony, a nawet używa samochodu

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 60

             Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             zakażenie krwi, w większości spowodowane brakiem higieny w szpitalu.. ty mojej wiedzy nie sprawdzaj sam sobie poczytaj jaka to skuteczna metoda.. prokuratura to powinna ścigać tych mengele przez których ludzie zmarli nie chcąc zastosować tej skutecznej metody, o śmierci bezpośrednio po szczepionkach nie wspomne bo za to odrazu dawał bym krzesło

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 61

             Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             i to nie są metody Zięby! on jest tylko albo aż listonoszem

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             no i widzisz antynwo nawet je wiesz co to jest na czym polega jak się objawia jak się leczy jednym słowem nie masz o tym zielonego pojęcia a chcesz nas tu wszystkich uczuć czegoś o czym sam nic nie wiesz ja nie mogę co z ciebie za dziwak. to tak jak ja bym chciał uczyć kogoś pilotażu promu kosmicznego nie siedząc nigdy w środku. zjedz na ziemię bo kolejny raz się osmieszasz i to z kretesem

             Gość_Anty b.
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             Pewien profesor poda wlew. Krzyż zasługi od Prezydenta RP. Trolle mogą mu skoczyć. Medyki powinniście brać z niego przykład. Jak narazie nikt mi nie odpowiedział dlaczego ta metoda została wycofana !

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 67

             Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             Za co??za czytanie książki która można kupić prawie każdej księgarni?

             Zreszta czytam i stosuję suplementy które poleca P Jerzy i nie choruje a kiedyś często coś mnie brało.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             Do 21:27.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             8:05 dokładnie, suplementy ma bardzo dobre jakościowo i bez polisorbatu i dwutlenku tytanu jak w aptekach, sam naturalny skład. Opisał to w książce a tu jakiś lekarz mnie straszy prokuraturą, kto jemu dał dyplom że nie zna podstawowej i ratującej życie metody leczenia w przypadku sepsy?

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             antynwo twój ignorancji sposób wypowiadania się do lekarza mówię wiele o tobie między innymi że twoja głupota jest jeszcze większa niż przewiduje ustawa .jakie Ty masz wykształcenie że negujesz wypowiedzi lekarza(czytanie bredni na bajkowych stronach nie można uznać za jakąkolwiek nauke)który uczy się niemal całe życie swojego fachu.i zapamiętaj sobie sepsy nikt nigdy nie wyleczyl i nie wyleczy Wit.c.

             to na twoich bajkowych stronach to nic innego jak wypociny kogoś takiego jak Ty co nie wie nawet jak pokarm przedostaje się z układu pokarmowego do wątroby i nerek i wielu jeszcze podstawowych informacji,o których uczą się dzieci w szkole.

             Gość_Anty b.
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             SEPSA : to że temat ucichł nie znaczy, że nie istnieje. Istnieje. Nikt z nas nie wie czy nie trafi się to mam np. jutro. Dlatego nie odpuszczajmy. Pomóżcie mi w tym i treść tego listu kopiujcie i wysyłajcie gdzie tylko się da!!

             Dochodzi do jakiegoś szaleńczego absurdu. To my, obecni jak też potencjalni pacjenci musimy walczyć o to, żebyśmy my czy nasi bliscy nie stracili życia szpitalu!!!

             Zawiadomiono mnie, że podobno TVP poinformowała, że szuka osoby, która miałaby sposób na SEPSĘ :-) . Nie wiem czy to prawda czy kpina.

             +++++++++++++++++++++++++

             Marek Posobkiewicz

             Główny Inspektorat Sanitarny

             ul. Targowa 65

             03-729 Warszawa

             Data : 27.03.2017

             Szanowny Panie,

             Piszę do Pana już po raz trzeci, kopię mojego pisma, na które nigdy nie otrzymałem odpowiedzi załączam. W związku z powtarzającymi się doniesieniami w mediach dotyczącymi zakażenia bakterią New Delhi informuję jak następuje :

             1. Ogólnoustrojowe zakażenie organizmu powszechnie określane jako SEPSA, które wielokrotnie prowadzi do śmierci pacjenta może być i wielokrotnie jest, całkowicie wyleczalne.

             2. Leczenie polega na dożylnym podaniu askorbinianu sodu (formy witaminy C) w ilości, średnio (dawkę należy dostosować do stanu pacjenta), ok. 1g/kg wagi. Poprawa stanu zdrowia pacjenta jest niemalże natychmiastowa.

             3. W przypadku prawidłowo przeprowadzonego wlewu skutki uboczne praktycznie nie występują.

             4. Koszt askorbinianu sodu potrzebnego do jednego takiego wlewu wynosi ok. 8 zł.

             5. Należy zauważyć, że chociaż mechanizm działania askorbinianu sodu jest zupełnie inny niż działania antybiotyków, działania te jednak się uzupełniają.

             6. W wielu przypadkach, kiedy dana bakteria nie reaguje już na żaden antybiotyk, podanie askorbinianu sodu przywraca jej wrażliwość na antybiotyk, na który wcześniej nie reagowała. Podanie wtedy jednocześnie antybiotyku i askorbinianu sodu prowadzi do całkowitego wyleczenia pacjenta. W ten sposób, podawana jest właśnie witamina C w Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

             7. Nie odnotowano w literaturze medycznej ani jednego UDOWODNIONEGO przypadku zgonu pacjenta spowodowanego podaniem askorbinianu sodu, pomimo podania, jak się w tej chwili ocenia, ponad 50 000 000 takich wlewów. Jedynym wyjątkiem, jest przypadek kobiety, pacjentki doktora Klennera, pioniera stosowania wlewów z witaminy C, który miał miejsce około 50 lat temu. Przypadek ten omówiłem w części 1 „Ukrytych terapii”.

             8. Wszelkie informacje dotyczące badań jakie należy wykonać przed podaniem wlewu, techniki jego podawania, zapobiegania potencjalnym, ale niegroźnym problemom, które mogą wystąpić w czasie wlewu oraz odniesienia do odpowiedniej literatury medycznej dotyczącej tego tematu opublikowałem w mojej książce : „Ukryte Terapie” cz. 1 oraz cz.2.

             Przypominam, że moje pierwsze pismo w tej sprawie wysłałem do Pana w dniu 02.05.2016. Niestety, jak do tej pory, służby medyczne jak również Główny Inspektorat Sanitarny pod Pana zarządem z tych informacji nie skorzystał, nie opracował odpowiednich procedur i nie wprowadził takiego leczenia w życie.

             Niestety, nie dysponuję wiedzą na temat ile osób w Polsce zmarło od tego czasu do dziś z powodu tzw. „nieuleczalnej” SEPSY. Byłbym wdzięczny za taką informację.

             Wiedza, którą przedstawiłem w w/w źródłach pozwoliłaby zapobiec wielu niepotrzebnym zgonom. Wiedza ta jest ogólnodostępna i nie stanowi żadnej tajemnicy. Brak użycia tej wiedzy do ratowania życia polskiego pacjenta uważam za poważne wykroczenie. W tym kontekście, brak reakcji zarządu Głównego Inspektoratu Sanitarnego, gdzie polscy pacjenci umierają w przypadkach, kiedy można ich życie byłoby uratować, uważam za niezgodne z prawem i niezgodne z postanowieniami Konstytucji RP.

             Przypominam również, że Polska jest sygnatariuszem tzw. "Deklaracji Helsińskiej", która w przypadkach, kiedy lekarz wykorzysta już wszystkie możliwości i metody terapeutyczne, daje mu możliwość skorzystania z każdej innej metody w celu ratowania życia ludzkiego. Jest to dokument chroniący każdego lekarza, który ratuje życie pacjenta.

             Wskazuję również na fakt, że ta metoda leczenia pacjentów znajdujących się w stanie SEPSY jest stosowana w Polsce przez niektórych lekarzy zawsze, w każdym przypadku, z doskonałym skutkiem terapeutycznym.

             Mówiąc wprost : pacjentowi, który był już tylko nawadniany i oczekiwał na nieuchronną śmierć, uratowano życie.

             Poprawa zdrowia zawsze następuje, najczęściej w ciągu kilku pierwszych godzin. Ile istnień ludzkich w ten sposób uratowali (i nadal ratują) ci polscy lekarze tego niestety nie wiem, ponieważ, ze względu na brak odpowiednich procedur leczenie to odbywa się w tzw. ‘’podziemiu medycznym”.

             Chciałbym tu ponownie wspomnieć o doświadczeniach w tego typu leczeniu jakie stosuje zespół lekarzy Szpitala Klinicznego w Olsztynie. W momencie pisania tego listu nie dysponuję niestety szczegółami stosowanych przez nich terapii oprócz tego, że witamina C podawana jest w procedurze odżywiania pozajelitowego łącznie z antybiotykiem.

             Rozumiem, że askorbinian sodu podawany we wlewach dożylnych nie jest na liście leków w Polsce. Powszechnie jednak stosowany jest w Niemczech. Uważam, że dla dobra zdrowia i życia polskich pacjentów, askorbinian sodu powinien być natychmiast wprowadzony do użycia w Polsce. Nie widzę żadnego uzasadnienia, żeby tego nie zrobić NATYCHMIAST skoro Niemcy i Polskaw Unii Europejskiej.

             W związku z powyższym, informowanie polskiego społeczeństwa poprzez różnego rodzaju media, że „na to nie ma lekarstwa” w sposób poważny mija się z prawdą.

             Z tego powodu, ja jako podatnik i obywatel Polskiej Rzeczypospolitej zwracam się do Pana o jak najszybsze wprowadzenie odpowiednich substancji i procedur, w szczególności odnośnie wyżej umówionego tematu. Bardzo proszę o odpowiedź, dotyczącą konkretnego terminu kiedy ww. substancja i metody lecznicze będą wprowadzane do procedur medycznych w Polsce.

             Nie interesuje mnie odpowiedź : „ to nie my (GIS) za to odpowiadamy”. Zwracam się do Pana jako kogoś, kto taki proces może zainicjować. W imieniu tysięcy polskich pacjentów, proszę po prostu to zrobić.

             W związku z tym, że wyżej wymienione metody leczenia pacjenta znajdują się w domenie publicznej od bardzo długiego już czasu, każde opóźnienie we wprowadzeniu tych metod ratujących zdrowie i życie polskim pacjentom należy uważać za bardzo poważne złamanie prawa i złamanie postanowień konstytucji RP.

             Nie chcę oceniać kto i w jaki sposób za to odpowie. Nie chciałbym, żeby doszło do pozwu zbiorowego pacjentów przeciwko Panu czy któremukolwiek urzędnikowi państwowemu. Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, żeby Polacy nie umierali w przypadkach takich, kiedy ich życie da się uratować.

             Z poważaniem,

             Jerzy Zięba

             Autor : "Ukryte Terapie - czego Ci lekarz nie powie"

             http://ukryteterapie.pl/

             http://www.polacydlapolakow.pl/

             https://web.facebook.com/ukryteterapie

             Kopia :

             a. Ministerstwo Zdrowia

             b. Media polskie

             ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

             Kopia mojego email-a z dnia 02.05.2017

             Główny Inspektor Sanitarny - Marek Posobkiewicz

             Główny Inspektorat Sanitarny

             ul. Targowa 65

             03-729 Warszawa

             Data : 02.05.2016

             Szanowni Państwo,

             W związku z ostatnim doniesieniem jakie ukazało się w mediach :

             http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,lekooporna-bakteria-w-szpitalach-bedzie-narada-epidemiologow,201187.html

             Informuję, że :

             Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo opanowania, zredukowania czy nawet całkowitego zlikwidowania tego problemu we wszystkich szpitalach w Polsce.

             Wiąże się to z podaniem dożylnym dużej ilości tzn.ok.100 do 200 g askorbinianu sodu (co w pewnym zakresie opisałem w mojej książce).

             Bezpieczeństwo tej metody, jest tak wysokie, że niniejszym oświadczam, iż zgłaszam się ochotniczo na podanie mi askorbinianu sodu w wyżej wymienionej ilości, z zachowaniem wszelkich obwarowań prawnych, jakich byście Państwo ode mnie wymagali.

             Informuję również, że metoda ta jest już w Polsce stosowana w przypadkach sepsy (niestety nielegalnie) gdzie pacjenci nie utracili życia pomimo tego, że metoda ta była zastosowana, kiedy byli oni już w stanie agonalnym.

             Rozumiem, że ta metodologia nie jest znana w Polsce, jednakże w obecnej sytuacji, jakiekolwiek zwlekanie ze zrobieniem czegoś bardzo konkretnego, spowoduje niepotrzebną śmierć wielu pacjentów zwłaszcza, że standardowe podejście się nie sprawdza.

             W przypadku zainteresowania Państwa rozwiązaniem tego niezwykle poważnego problemu, bardzo proszę o natychmiastowy kontakt.

             Z wyrazami szacunku,

             Jerzy Zięba

             Autor : "UkryteTerapie - czego Ci lekarz nie powie"

             http://ukryteterapie.pl/

             http://www.polacydlapolakow.pl/

             https://web.facebook.com/ukryteterapie

             +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 72

             Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             antyNwo
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             Wlewy ludzie robią sobie w domach by żyć. Znam takich w Ostrowcu. Pozdrawiam.

             Gość_Z.M.
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 75

             Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             Antynowo korzystałeś z wlewów w Szczecinie? Podobno są też w Lublinie?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: „Ukryte Terapie” - czego ci lekarz nie powie

             On korzysta tylko z MOPSu.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
12467 ... 66676869
Przejdź do strony nr
21 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -