Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ukraina… Ktoś to przewidział

Ilość postów: 1873 | Odsłon: 118039 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „Ukraina… Ktoś to przewidział”.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2040

                          Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Zelen powinien oddać wszystko co dostał-broń,czołgi,samoloty itp.Duda dał im wszystko za darmo.

                          Powinni za to płacić.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Ukraińce u nas się wzbogacenia i śmieją w twarz obrażając i poniżające.Do siebie tam podskakiwać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Wzbogacili

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Ukraińska skorumpowana oligarchia i wszelkiej maści mafie wzbogacają się na wojnie czyli pieniądzach, które płyną z zachodu Europy i z Polski. Skąd pochodzili i pochodzą najczęściej płatni mordercy ? Z Ukrainy, Gruzji, Rosji.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Gdyby to była prawdziwa wojna a nie wojenka,to by Zełen żadnych chłopów nie trzymał poza Ukrainą,a by walczyli.Tu cwaniakuje,a tchórze pouciekali zamiast walczyć za siebie.Dudusia trzeba było na zastępcę?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Donald Normalny zażądał od Zelena rozliczenia darowanych przez USA na pomoc wojenną ponad stu miliardów $.

                          I co? Jeden telefon z okolic środkowego Bliskiego Wschodu i cisza.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          NA ŻYWO: Wojna polsko-ukraińska

                          https://www.youtube.com/watch?v=23QnLuJ3H7o

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          10:13 bo Donald normalny a dudek rozdawał ale nie swoje a my odpokutujemy za jego czyny,teraz tusoku się ściska z zełenem ,jak nie niemcy to Ukraina musi wybierać?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Rozdawanie polskich paszportów. Trzeba sprawdzić i pozabierać. Tak jak odznaczeń , sami tego nie oddadzą.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku - mój malutki skowroneczku... https://www.fronda.pl/a/Miller-odpowiada-Ukraincom-Niech-zwroca-MiG-i-i-czolgi,256225.html

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Miller to najmądrzejszy polityk

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami. To gest demonstracyjny i niepokojący"

                          https://wiadomosci.wp.pl/wolodymyr-zelenski-odeslal-order-kurierem-ekspert-dyplomacji-to-dodatkowe-upokorzenie-7299564912830464a

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Niech zapłacą za pomoc wojenną

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          NA ŻYWO: Szef MSZ Ukrainy grozi Polsce

                          https://www.youtube.com/watch?v=5jaoJpbTfYk

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Przecież panczenko groziła podpaleniami no to je mamy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2056

                          Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Może zróbmy w Jasionce jaki długoterminowy remont?

                          Widzimy, jaki to mściwy i roszczeniowy naród. Pozwolić im odbić się mocno ekonomicznie to kręcenie bata na siebie. Ukraina w UE? -NIE!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          A pisałem że jeszcze bokiem Polsce wyjdzie ukraina i patrz jak się wszystko ładnie sprawdza.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          https://www.pap.pl/aktualnosci/prezydent-nie-wezmie-udzialu-w-konferencji-na-rzecz-odbudowy-ukrainy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 969799101102103104105
Przejdź do strony nr
274 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -