MINĄŁ TYDZIEŃ: ukraińska piąta kolumna
Polacy nie mają się czego wstydzić
23.21 jedź do Puław i wygoń Romów, działaj!
Skoro Zełeński odesłał a kilku decydentów zrzekło się orderu, to powinni pójść za ciosem i odesłać sprzęt i pieniądze za dotychczasową pomoc.
Tak jest,czołgi,samoloty,wszystko mają zwrócić,i to co dostali u nas za darmo
Co do tematu wątku tak ja to przewidziałem wszystko co do ukrainy.
Cham odesłał Order kurierem, zamiast pocztą dyplomatyczną. Taki z niego dyplomatołek.
Własnie w TV wpolsce24 jakiś ukrainiec mówi, że Polacy sa debilami.
Ukraińcy nie tylko nie przeprosili Polaków za Wołyń, ale tez ciagle utrudniają szukanie grobów Polaków pomordowanych. Kiedy odkryli groby z pomordowanymi Polakami w tym małymi dziećmi, a w szczególności w jaki sposób byli pomordowani panicznie boją się i zrobią wszystko, aby świat nie dowiedział się o bestialstwie na Wołyniu i Galicji.
Własnie Sybicha grozi Polsce, bo twierdzi, że Ukraińcy mieszkający w Polsce są napadani. Jakoś nic nie mówi o dziwnych pożarach w Polsce. Dziś koło Ustki.
Firma Roszen byłego prezydenta Poroszenki zjawiła się na polskim rynku cukierniczym. On wspiera budowę muzeum bandyty z UPA Szuchewicza.
NIE KUPUJEMY WYROBÓW TEJ FIRMY!
Ukraińska firma Roshen produkuje czekoladki, lody itp
ŁAcki z KO dziś straszy Pana Prezydenta, że jak nie będziemy grzeczni wobec Ukrainy to za rok, dwa będziemy mieli przeciwko sobie Rosję ukrainę i Białoruś. Nie dodał Niemcy.
Badźmy grzeczni. O taki gest Kozakiewicza.
Dzięki decyzji Karola Nawrockiego cały Świat dziś mówi o tym co stało się na Wołyniu, bo do tej pory nic, albo prawie nic nie wiedzieli. Dlatego histeria w Kijowie rozpędza się.
Były szef MSZ Ukrainy Dmytro Kułeba, odnosząc się do decyzji prezydenta Karola Nawrockiego powiedział: " Nawrocki po prostu nienawidzi Ukraińców jako zjawiska. Należy do tej grupy polskich polityków, dla których idealny Ukrainiec to ktoś, kto stoi w przedpokoju i nieustannie przeprasza oraz dziękuje”. Yrzeba dodać, że Kułeba uciekł w zeszłym roku z Ukrainy is Schronienie znalazł w Polsce…
Polska "klasa" polityczna podzielona w sprawie odebrania Orderu. Na Ukrainie wszyscy razem za Zełeńskim. Dlaczego Polska przeszła III rozbiory? Odpowiedź jest prosta, choc bardzo smutna.