Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ukraina… Ktoś to przewidział

Ilość postów: 1878 | Odsłon: 118072 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „Ukraina… Ktoś to przewidział”.
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1982

                Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                16:34 a odpowiedź sobie kto ich wpuścił do Polski. Coś ci się pomyliły daty o obecni Ukraińcy nikogo nie mordowali jak coś to może ich przodkowie.A gdyby u nas była wojna to ty pewnie pierwszy byś wyjechał ale najlepiej osądzać innych. Ciesz się że są jeszcze Ukraińcy którzy walczą bo jakby nie oni to ty byś musiał walczyć.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                  Ukrainiec mieszkający w Polsce , profesor, powiedział , że nienawiść do Polaków na Ukrainie dorównuje nienawiści do Rosjan. Przyjażn polsko-ukraińska nie istnieje, a to co się nam wmawia to kłamstwa.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                    Jestem ZA wygnaniem ukraińców z Polski, parszywy ruski naród, udowodnił to prezydent ukraiński chwaląc barbarzyńców z UPA , bandzior i cygan zawsze nim pozostanie.

                    Gość_z Ostrowca
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                      Ktoś na forum broni cyganów, co cygan dobrego wniósł do naszego miasta ? widział ktokolwiek jak cygan pracował ? cygan nauczony oszustwa i kłamstwa i złodziejstwa proszę nie bronić tej nacji bo są w Ostrowcu i w kraju niepotrzebni bo tylko szkodzą żyjąc jako pasożyty. w starodawnych czasach cygan słuzył społeczeństwu bo naprawiał dziurawe garnki za pieniądze lub grał na harmonii ,skrzypkach czy innym instrumencie aby zabawić polaka lub europejczyka a współczesny cygan tylko kradnie aby żyć dostatnio i ponad stan.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                        Ukraiński rezerwat banderyzmu

                        https://www.youtube.com/watch?v=Ndp16e9pnYY

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Gonić z Polski ukraińców i cyganów bo to pasożyty narodu polskiego !

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            Przestałem żałować ukraińców, to przecież naród ruski tyle że odszczepiony od Rosji po rozpadzie ZSRR, Pan Putin chce zjednoczyć naród a Europa tego nie rozumie, pseudo -prezydent Ukrainy to marionetka pana Putina

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            Ukraina to ruski naród, który nie lubi nas - polaków. Dlaczego mamy kochać swych wrogów ? naszych dziadków przecinali piłami do drewna, mordowali, nie lubię tego narodu za krzywdy nam wyrządzone

                            Gość_obywatel GC
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            To druzja pisiorow!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            O okazanym człowieczeństwie wobec bliźnich w chwili międzynarodowego bandytyzmu, masz takie sobie pojęcie.

                            Podobnie jak Wołodymyr Zełenski - wobec ofiarnie pomocnych sąsiadów. Czas na rozliczenie jego bezczelnej niewdzięczności.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            Ukraiński rezerwat banderyzmu

                            https://www.youtube.com/watch?v=Ndp16e9pnY

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            Jeden pisiorek pan prezydent mu dał order a teraz drugi pisiorek mu będzie odbierał takie cyrki tylko w PiS

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1994

                            Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            Perspektywa konfliktu z Ukrainą

                            https://www.youtube.com/watch?v=2zrPYddfaEw

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            W czasie kiedy przyznawali order, na ukrainie hulał banderyzm pełna parą i nikomu to nie przeszkadzało ?.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            {Pamiętam tamten rok. 2023. Wojna na Ukrainie już trwała, czy jak inni wolą, „specjalna operacja wojskowa”. I nigdy nie zapomnę słów, które usłyszałem od Ukraińca.

                            To był człowiek, który jeszcze przed wojną robił w Polsce remonty. Ciężka, fizyczna robota, jak wielu z nich. Zwykła rozmowa, ale nagle, w pewnej chwili, opadły maski. Spojrzał mi w oczy i powiedział coś, co do dziś siedzi we mnie jak drzazga.

                            Bo ja znałem ich mentalność. Ona zawsze mówiła: nie ufaj, trzymaj na dystans. Tylu Polaków tego nie zauważyło. A jego słowa? One tylko potwierdziły to, co czułem od dawna, ale były jak zimny prysznic. Moment, w którym wiedza przestaje być abstrakcją, a staje się bolesnym ciosem w twarz.

                            Czujesz to? Czujesz, jak ta prawda paraliżuje?

                            Bo wielu Polaków woli tego nie słyszeć.

                            Powiedział wprost: „Polacy to frajerzy. Nie obraź się, nie do ciebie osobiście, ale ogólnie, jesteście frajerami. Trochę głupimi. Naiwnymi jak dzieci.”

                            Zapytałem: dlaczego? A on na to:

                            „Wpuściliście tych Ukraińców. Ale nie uchodźców. Nie biedaków. Nie ofiary wojny. Wpuściliście cwaniaków, którzy mogą sami się utrzymać. Złodziei. Kłamców. Ludzi, którzy w Ukrainie żyli z korupcji, kombinacji, oszustw. U nas wszystko się kupuje, papier, urząd, pracę, prokuratora. Uczciwość nie istnieje. A oni to wszystko przywieźli do was. I wy im dajecie mieszkania, pieniądze, opiekę, szkołę, szpital. Dajecie im wszystko. Na tacy. Za darmo.”

                            Zapytałem: „A ty? Ty też taki jesteś?”

                            I wtedy powiedział to, co najbardziej bolało:

                            „A wy macie ich teraz wszystkich na swoim utrzymaniu. Dlatego jesteście frajerami.”

                            Potem mówił dalej, a jego głos trząsł się ze złości i goryczy.

                            „Ja musiałem u was zapieprzać jak wół. Latami. Żebyście mi zaufali. Jeden pokój, druga łazienka, dziesiąty klient. A oni przyjechali i dostali wszystko, na co ja pracowałem pięć lat. W trzy miesiące. Czuję się oszukany. Przez własnych. Ja ich nienawidzę za to, że przyjechali tu żerować na was, na frajerach.”

                            „Najgorsze? Wy nigdy się nie nauczycie. Będziecie otwierać drzwi, serca, portfele. A oni będą brać, kłamać, oszukiwać, i wyśmiewać was za plecami. Wiecie, jak mówią o was w swoich grupkach? »Polak bez pracy to głupi, ale z pieniędzmi to jeszcze głupszy, bo nam daje«. To nie jest pomoc. To jest inwazja na waszą naiwność.”

                            „Nie wpuściliście ofiar. Wpuściliście ludzi, którzy was wykorzystają, oskubią, wyśmieją, i pojadą dalej. A wy? Wy będziecie płakać, gdy będzie za późno.”

                            I to nie mówił żaden polski prawicowiec. Żaden narodowiec. Żaden internetowy hejter.

                            To powiedział Ukrainiec o Ukraińcach.

                            ~ Czas na intuicję} - Krzysztof Szwed

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            To tylko wina dudka

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                            Pisiory i upa won!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 9394969899 ... 102103104105
    Przejdź do strony nr
    274 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:Dodaj firmę