Gościu z 15:51,
Jako, że nikt przy władzy nie popełnia, często nieuniknionych, błędów, a inni przy władzy to wbrew pozorom, ale też wobec jawnych faktów, totalna masakra, należy rozważyć to, co dobrego dla ogółu mieszkańców zrobiła dana władza, i wybrać rozsądnie.
Ani toto ani toto.Nie ma na kogo.
A co załatwił pis i po?Prezydent chociaż miał jaja i się postawił komikowi
13.41 a kto jeszcze cos na tasmy nagrywa