Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ukraina… Ktoś to przewidział

Ilość postów: 1867 | Odsłon: 117959 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                          Brawo panie Miller!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Usykowi pomyliły się pasy z medalami i zrzekł się wszystkich pasów.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Gdzie te polskie firmy do odbudowy Ukrainy he he he he he? Ukraina po raz kolejny pokazała że ma w dupie Polskę i Polaków za okazanie pomocy. Zagraniczne państwa będą budować Ukrainę nie Polska! A rząd scieme wali i dalej oszukuje Polaków.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            A my teraz w dupie ukraińców,tylko trochę za późno.Nie mogą wejść do Unii.

                            Miller uprzedzał przed tymi ....

                            Duduniek na prezydenta ukraińców.Wywalic wszystkich facetów na wojnę.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Tych co nie chcą wracać aby bronić Ukrainy trzeba wysłać do Moskwy. Może kacapów chcą bronic.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Czy w Ostrowcu dalej mieszkają za darmo w stosunkowo nowych blokach i dobrym standardzie osoby z zaprzyjaźnionego miasta Biała Cerkiew?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Zagrożenie po zakończeniu wojny na Ukrainie i demobilizacji:

                            1. Szef BBN Bartosz Grodecki postawił twardą tezę, że powrót straumatyzowanych i obytych z bronią weteranów z Ukrainy będzie bezprecedensowym testem dla naszych służb porządkowych.

                            2. Wzrost odsetka przestępczości: Według szefa BBN gwałtowny napływ cudzoziemców w naturalny sposób zwiększa kryminalny komponent na polskich ulicach, ze szczególnym uwzględnieniem grup zza wschodniej granicy oraz Kaukazu.

                            3. Pilna potrzeba umowy z Kijowem: Grodecki zauważył, że Ukraina unika twardych rozmów o powojennych regulacjach migracyjnych, zasłaniając się brakiem sił w trakcie konfliktu.

                            4. Koniec tymczasowej ochrony: W programie padła stanowcza zapowiedź konieczności odejścia od "protezy", jaką jest przedłużający się status UKR, oraz wdrożenia ścisłej weryfikacji ukraińskich firm w Polsce.

                            https://wiadomosci.wp.pl/tykajaca-bomba-po-wojnie-gigantyczne-wyzwanie-dla-policji-7301091822539329v

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Do siebie.Tylko 20 %Ukrainy to wojna,a reszta sobie żyje lepiej od nas i oszukuje jacy biedni.Biedni zostali,a bogaci pouciekali ,a tu oszukują?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2129

                            Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Gościu z 09:46, przed którymi „Miller uprzedzał”?

                            Bo sądząc po wpisie z Gościa z 25-go z godz. 22:52, niezły z Lesia, bo wredny politycznie i mentalnie, lewak jest.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Info sprzed 25 minut:

                            Zielonogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na jednym z kanałów internetowych miał grozić prezydentowi Karolowi Nawrockiemu. 36-letni Ukrainiec ma dziś zostać doprowadzony do prokuratury.

                            https://wpolityce.pl/polityka/763632-grozil-smiercia-prezydentowi-policja-zatrzymala-ukrainca

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            MINĄŁ TYDZIEŃ: ukraińska piąta kolumna

                            https://www.youtube.com/watch?v=LpSKob2qF8M

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Obecny rząd daję wszystko Ukrainie za darmo bo się boją ujawnienia przez Ukrainę taśm podkarpackich i tyle w temacie.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            NA ŻYWO: Szef MSZ Ukrainy grozi Polsce

                            https://www.youtube.com/watch?v=5jaoJpbTfYk

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            W odbudowie ukrainy będą brać udział nasze pieniądze przekazane przez unie. Jaki jest nasz udział w tych 10 miliardach ?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Co i czyje na Ukrainie będzie odbudowywane lub budowane?

                            Bo coś mi się wydaje, że np. zniszczoną infrastrukturę mieszkaniową to raczej śladowo.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Płatni mordercy po 1989 roku pochodzili głownie z Ukrainy, więc dziś banderowcy chętnie uśmierciliby Pana Prezydenta Nawrockiego, na co wskazują groźby zatrzymanego ukrainca.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            To s....to myśli że jest u siebie i Polska jest już ich .Sp.....

                            Jeszcze mordercy będą grozić prezydentowi?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Ukraina… Ktoś to przewidział

                            Zniszczenia wojenne znajdują się glównie na trenach , które przejmie Rosja. Gdyby więc polskie firmy chciały coś odbudowywać , powinny się dogadać z Putinem.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 100101103104
    Przejdź do strony nr
    274 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 3 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    "Ilando" Grzegorz Drogosz
    Branża: Komputery
    Dodaj firmę