Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ukraina… Ktoś to przewidział

Ilość postów: 1871 | Odsłon: 118008 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
W aktualnym widoku dostępne są posty, które oczekują weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Przywróć zwykły widok wątku „Ukraina… Ktoś to przewidział”.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2075

                          Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          11.18 przeciez to ty kurwo ciagniesz od dawna putinowy oblechu

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Dzisiaj Unia podjęła ważne uchwały przygotowujące do wojny z Rosją. Dotyczyły przerzutu wojsk , przygotowania infrastruktury drogowej i kolejowej do 2029 r. Polska ma być gospodarzem tej wojny. Podobno dostaniemy duże dofinansowania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Premier Ukrainy Julia Swyrydenko ogłosiła we wtorek, że stanie na czele delegacji, która weźmie w tym tygodniu udział w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy (URC 2026) w Gdańsku. Wcześniej oczekiwano, że Kijów będzie reprezentowany przez prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

                          https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kompromitacja-tuska-ze%C5%82e%C5%84ski-go-zignorowa%C5%82-jest-decyzja/ar-AA26l4ze

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2080

                          Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Zebyś się zesrał 13:14 to i tak rzeczywistości nie zmienisz potomku kurwy i ormowca.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Ładne wejście z przodkami ;) Pierwszy raz widzę, mocny cios.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          A jak inaczej rozmawiać z potomkami czerwonoarmistów?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Nie zachęcam, nie neguję, wyrażam tylko podziw dla kwiecistego sformułowania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Cytując Millera czekamy na zwrot reszty gratów samoloty czolgi karabiny skoro tak bardzo się zdenerwowali i to ich tak boli to nich się nie ograniczają do orderów. Rozumiem że skoro Włodek nie chce korzystać z lotniska to znaczy że na lotnisko też się obrazili wtedy w końcu uda się zrobić remont. Trzeba to sobie jasno w końcu powiedzieć: że oni nigdy nie pozwolą na pochówek ofiar, nigdy nie było lepszego czasu niż ostanie 3 lata nigdy tyle nam w XXI wieku ukraina nie zawdzięczala tyle co dzisiaj i co nic, dlatego stawiam tezę że do tego nigdy nie dojdzie!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2085

                          Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Przypadkiem usłyszałem pewną rozmowę, po której trudno wrócić do świata żywych. Cyrulik z dziesiątkami tysięcy bitew o ludzkie życie wyznał, co wedle jego słów działo się za murami pewnej południowej warowni zdrowia Królestwa Warszawy.

                          Mówił, że chorzy przyjęci do izby ratunkowej potrafili umierać niezaopiekowani — bo ich losy złożono w ręce żółtodzioba, który ledwie chwycił za rzemiosło. Że ktoś znikał w korytarzach, a po godzinach odnajdywano go martwego. I — co przyprawia o dreszcz — że nad ciałem zmarłego dopełniano jeszcze pozornych obrzędów, by pergaminy w księgach się zgadzały.

                          Twierdził, że o losie chorych rozstrzygać miało nie doświadczenie, lecz to, czyj dwór za tobą stoi i czyj herb cię osłania. A ten, kto wzniósł oddział z pustych murów, padł — gdy tylko zaniósł prawdę pod sam tron.

                          Nie nazwę jeszcze wszystkiego po imieniu — od tego są inni, choć wiary w sprawiedliwość mam już niewiele. Tak właśnie gnije królestwo, gdy lordowie kładą łapska na wszystkim. Nawet na ludzkim życiu.

                          To się dzieje wokół nas?

                          Co Wy na to, Wielka Rado?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Nie tylko tam tak jest

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Niech ukrainski....odda nam wszystko co zabrał ,a nie tylko order,który mu się nie należał,niech da dudkowi,bo byli dla niego ważniejsi niż my ,by go i ich już nie było gdyby nie my,szubrawcy bez wdzięczności .Gdzie nasze czołgi,samoloty,broń ?

                          Od niemieckich ...dostali hełmy,a teraz tacy przyjaciele.Dudek powinien ponieść karę za wpakowanie nas w to ...

                          To nie powinni dostać za darmo od nas.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Teraz komik podskakuje?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          MINĄŁ TYDZIEŃ: ukraińska piąta kolumna

                          https://www.youtube.com/watch?v=LpSKob2qF8M

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          To kraj niegotowy by wejśc do unii czy nato może za 20-30 lat.Teraz tam to ogromna korupcja i dzicz.My polacy przynajmniej wiekszosc ich nielubi i niechce.Niech sobie ich zabiorą.Polska im pomogla bo by ich niebylo w ciagu kilku dni.A tu taka wdzieczność już tego nastawienia polaków nieda sie zmienić.Poczytajcie komentarze na youtube pod filmami....

                          Poczekamy do wyborów Konfederacja napewno będzie w rządzie,ludzie juz mają dość

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Polacy nie mają się czego wstydzić

                          https://www.youtube.com/watch?v=QP07LNjlf9A

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          To są ,,goście ,,ktorych przyjelismy i ktorzy chcą u kogos kto ich przyjął, w domu rzadzić.To sie już w glowie niemieści.Niewszyscy sa tacy ale wiekszość

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2090

                          Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Nie wszyscy Polacy są potomkami czerwonoarmistów. Chociaż wiadomo że armia radziecką stała tu przez dziesiątki lat

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2095

                          Odp.: Ukraina… nikt nie przewidział

                          Nie jestem cwelu twoją rodziną 13:14 która od dziada pradziada jest kurwiszczem i jebana jest w jelito eunuchu he he he.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 9899101103104
Przejdź do strony nr
274 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Biuro Rachunkowe "Complex"
Branża: Biura rachunkowe
Dodaj firmę