Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czego brakuje w Ostrowcu?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

"Tylko nie mów nikomu"

Ilość postów: 213 | Odsłon: 7291 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

         A co z karą dla rodziców molestowanych dzieci?Gdzie byli rodzice,dlaczego nie rozpoznali zmian w zachowaniu.Dzieci zwykle mówią o swych problemach tylko trzeba mieć czas ich wysłuchać.

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

          Heca z braćmi Sekielskimi.

          Z cyklu: P- 334, państwo istnieje formalnie".

          dr J.Jaśkowski

          Pamiętaj:

          "Ten to zrobił, kto czerpie korzyści z danego czynu" - maksyma prawnicza.

          Kto jest beneficjentem filmu braci Sekielskich - oto jest pytanie?

          "Ludzie nie są GŁUPI, ludzie są bardzo głupi" - Tomasz Lis

          Ale nam się narobiło w ostatnim tygodniu.

          Nagle, polskojęzyczne mass media głównego nurtu dezinformacji, właścicieli niemieckich pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, wszem i wobec ogłaszają najstraszniejszą zbrodnię ludzkości, pedofilię w Kościele Katolickim.

          Jak Szanowni Czytelnicy wiedzą , chociażby z moich wykładów czy artykułów, w nauce istnieje pojęcie współczynnika psi.

          Współczynnik psi, jest to stosunek pozytywów do negatywów , wynikający z danego odkrycia czy teorii wynikających.

          Współczynnik psi ma ramy czasowe 25 lat.

          Można to dokładnie prześledzić, obserwując rozmaitej maści preparaty medyczne np: rutinoscorbin.

          Rutinoscorbin został praktycznie wycofany w latach 70- tych ubiegłego wieku, z powodu powikłań, które powodował, szczególnie u kobiet w ciąży.

          Jak każdy może sprawdzić, obecnie, bez wyników badań, jest reklamowany nagminnie w telewizorni rozmaitej maści i sprzedawany bez recepty.

          Zysk płynie, a trujesz się sam Dobry Człeku, kupując to to.

          O pedofilii wspomina się także co pewien czas, zawsze z przyczyn politycznych.

          Proszę przypomnieć sobie słynny pierścień pedofilii za czasów Clintona, kiedy to facet usadowiony na najwyższym szczeblu drabiny politycznej rżnął głupa, że nie wiedział, co to jest stawianie lodów przez agentkę Mossadu?

          A z kolei ta istota przez kilka lat przechowywała w swej kolekcji poplamioną spermą p. Prezydenta część kreacji. Ciekawe, ile to innych staników czy bluzeczek, miała w podobnym stanie w swojej garderobie.

          Podobną była sprawa sprzed kilku dekad w Anglii, na najwyższym szczeblu.

          Obecnie jest w Ameryce sprawa niejakiego multimilionera Jeffreya E Epsteina, którego samolot Lolita Express, wg. wysokiej rangi urzędnika Departamentu STANU USA P. STEVA PIECZENIKA, był wypożyczany rozmaitym ludzikom do uprawiania seksu nie mieszczącego się w kanonach przyzwoitości. P. CLINTON z p.Hillary latał na Bahama, w celu zabaw z nieletnimi. Ostatnio, nawet w polskojęzycznych telewizorniach pokazano filmy o pedofilii i handlu dziećmi w USA pt. "Koliber" i "Handel".

          Dwie sprawy są bardzo dziwne w tej całej aferze Braci S.

          Po pierwsze, podobno fundusze pochodzą, ze zbiórki pieniędzy. Ale nigdy nie podano, że panowie S. dostali zezwolenie na prowadzenie jakiejkolwiek zbiorki pieniędzy.

          Dlaczego więc Urząd Skarbowy, tak ścigający kwiaciarkę za dwa złote niedopłacone, tutaj, przy wielomilionowych funduszach nic nie robi i zubaża skarb państwa? Nic nie wiadomo o podatku nałożonym na braci S.

          Po drugie; jeżeli to jest tak doskonały film, to przecież o wiele większe zyski przyniósłby autorom, gdyby był rozpowszechniany w sieci kinowej. Proste pytanie: kto wydaje miliony, aby nic na tym nie zarobić?

          Z czegoś przecież trzeba żyć.

          Tylko rozmaitej maści służby specjalne nie muszą się rozliczać publicznie z gotówki i wydają ją na prawo i lewo w celach tzw. propagandowych i dezinformacyjnych. Jakiego kraju to były służby, oczywiście nie wiem. Sam musisz się domyśleć Dobry Człeku, komu na tym mogło tak bardzo zależeć, aby siać zamieszanie w naszym biednym Kraju, jeszcze od Odry do Buga?

          Przypomnę, że od 1954 roku do lat 90 -tych, CIA kontrolowało w Hollywood ponad 1860 filmów rozmaitej maści. Stąd taka masa filmów o rozmaitego rodzaju epidemiach, na zlecenie koncernów farmaceutycznych. Trzeba ludzików straszyć, inaczej nie będą kupowali naszych szczepionek i nie będzie podstaw do wprowadzania odpowiednich ustaw o przymusie szczepień.

          Stąd taka masa filmów o gangach narkotykowych z MEKSYKU, chociaż 95% narkotyków do USA przechodzi przez granicę z Kanadą. Chyba nie ma, ani jednego filmu o tej trasie przerzutu narkotyków.

          Podobnie jak nie ma specjalnych informacji w polskojęzycznych gazetach niemieckich właścicieli, zwanych przez naszych Ojców GADZINÓWKAMI, o gwałtach i pedofilii wojsk ONZ na tzw. misjach pokojowych. Chociaż co najmniej kilka filmów już na ten temat wyprodukowano, szczególnie o gwałtach biednych dziewczyn z Europy Wschodniej porywanych do burdeli dla wojsk ONZ. Dlatego ONZ coraz częściej zatrudnia prywatne firmy "ochroniarskie" do mokrej roboty.

          Jak donosi Międzynarodowa Organizacja Pracy, szacuje się, że na świecie jest 20.9 miliona ofiar handlu ludźmi, a 4.5 miliona uwięzionych .

          Co najmniej 100 000 dzieci rocznie jest wykorzystywanych seksualnie w samym tylko USA, co przekłada się na 9,8 miliarda dolarów amerykańskiego przemysłu handlu ludźmi.

          Dodatkowo trzeba doliczyć tzw. wycieczki seksualne do Azji.

          Dotyczy to polityków, przemysłowców, zamożnych biznesmenów.

          Te gwałty na nieletnich są robione pod flagą ONZ, czy wojsk amerykańskich.

          Jak wykazało badanie Associated Press, zanotowano w okresie ostatnich 12 lat co najmniej 2000 zarzutów o gwałt, w stosunku do pracowników ONZ. Ponad 300 takich przypadków dotyczyło dzieci. Bardzo niewielu gwałcicieli pociągnięto do odpowiedzialności. Szacuje się, że co najwyżej dziesiąta ofiara zgłasza się na policję.

          Po słynnej katastrofie ekologicznej na Haiti, bardzo dużo dzieci pozostało samotnych. Ich życie zmieniło się w koszmar po przybyciu na Haiti wojsk ONZ. W zamian za żywność czy wodę, wojska ONZ żądały seksu od dzieci poniżej 12 roku życia. Trwało to przez okres 4 lat, od 2004 do 2007. Nikt z dowódców ONZ nie reagował.

          Jedno dziecko zostawało zmuszone do uprawiania seksu nawet z 50 żołnierzami. Za seks dostawało 75 centów.

          Inny wykorzystywany chłopak podaje, że był zmuszony do seksu ze 100 żołnierzami. Najczęściej byli to żołnierze ze Sri Lanki. Wszystkie nazwiska pedofili wojskowych zostały utajnione.

          Sam musisz sobie odpowiedzieć Człeku, dlaczego ?

          Musisz także pamiętać, że z prawnego punktu widzenia wojska ONZ są poza jurysdykcją lokalnego wymiaru sprawiedliwości.

          Podobnie jak wojska USA stacjonujące w Polsce, czy w byłej Jugosławii. Już obecnie dochodzi do całej masy wypadków drogowych z ich udziałem, a winnych nie ma.

          Zmiana hełmu na błękitny ONZ-towski to 5 minut. Musisz więc pomyśleć, co się stanie jak rozrosną się bazy amerykańskie na polskiej ziemi.

          Po gwałtach na Haiti odesłano do domu tylko 114 żołnierzy. Żaden nie został ukarany.

          Urzędnicy wiedzieli, że haitańskie dzieci były wykorzystywane przez pracowników ONZ i nic w tej sprawie nie zrobili.

          Dochodziło nawet do tego, że np. jedenastoletni chłopiec haitański został zgwałcony przez grupę URUGWAJSKICH ŻOŁNIERZY. WSZYSTKO NAGRALI I UMIEŚCILI W INTERNECIE.

          Pomimo takiego dowodu, żaden z gwałcicieli nie został postawiony w stan oskarżenia na Haiti.

          W Demokratycznej Republice Konga był podobny pierścień pedofilii - ONZ-towski.

          Podobnie było w Bośni - handel dziewczyn z Europy Wschodniej do burdeli. Nawet u nas przedstawiali ten film. Pisałem o tym!

          Także w Centralnej Republice Afrykańskiej pracownicy ONZ gwałcili.

          Ludzie zaczynają się zastanawiać, czy utrzymywanie ONZ z pieniędzy poszczególnych państw jest celowe, czy ONZ nie przynosi więcej szkody, anizeli pożytku.

          Musimy pamiętać, że ONZ jest półprywatną organizacją, założoną przez konsorcjum Rothschilda w 1947 roku.

          To ONZ przywlókł na Haiti cholerę, w wyniku której zmarło ponad 10 000 Haitańczyków.

          Podobnie, jak żołnierze amerykańscy, zachowywali się żołnierze francuscy.

          Znany jest skandal z Republiki Środkowo Afrykańskiej z 2014 roku, gdzie żołnierze francuscy przechwycili grupę ok. 100 uczennic, kazali im się rozebrać i na rozkaz swojego dowódcy zmusili do uprawiania seksu z psem.

          Także czołowy polityk USA, niejaki Donald Rumsfeld z DYNCORP , organizacji zajmującej się dostawami dla armii, zajmowali się także handlem kobietami i dziećmi na potrzeby burdeli.

          P. Donald R. to jest nomen omen ten sam osobnik, który stworzył ptasią grypę i preparat Tamiflu, zakupiony przez Pentagon, w dawce 2 milionów opakowań .Ten preparat podobno skraca zachorowanie na grypę o 12 godzin, wg. badań medycznych. Tylko kto mierzy zachorowanie na godziny?

          To nie przeszkadzało lokalnym trollom do reklamowania i zachęcania, by kupować to "cudo".

          https://www.facebook.com/JJaskow/posts/367236450275654

          W Polsce jego działalność przyniosła wymierne korzyści zagranicznym hodowcom kur, ponieważ w wyniku odgórnej akcji szczebla ministerialnego za czasów innego Donalda, wymordowano w polskich kurnikach parę milionów kur.

          Ten multimilioner -pedofil o którym wspomniałem, niejaki Jeffry E.Epstein ,w 2009 roku przyznał się do prostytucji z dziećmi do lat 14, oraz angażowaniu całej masy aktorów sceny politycznej w swoim teatrze, zwanym Lolita Ekspress.

          Alfonsi zarabiają średnio po 150 000 do 200 000 dolarów rocznie za dziecko i wykorzystują średnio w tym okresie od 4 do 6 dzieciaków.

          W USA zanotowano gwałtowny wzrost tego przemysłu tylko w latach 2015 - 2016 , wynosił on 35,7 %.

          To jest oficjalna liczba, ale jak się szacuje, to tylko kilka procent ujawnionych gwałtów.

          W 2016 roku zanotowano, że dzieciom tym wszczepia się czipy RFID, pozwalające na ich lokalizację w razie ucieczki.

          Aż 88 % ofiar handlu ludźmi trafia na oddziały medyczne SOR I MIMO TEGO, NIE UDZIELA IM SIĘ POMOCY PRAWNEJ.

          Jak wygląda sprawa handlu ludźmi,tak naprawdę ,nie wiadomo. Wystarczy poruszać się drogami państwowymi, aby widzieć różne kobiety stojące na poboczach. Trwa to od lat. Kobiety są najczęściej rasy południowej, czyli przyjechały do Polski ????

          A oficjalnie Policja się tematem nie zajmuje.

          I teraz proszę porównać działania braci S.

          W Polsce mamy ponad 30 000 księży i kilkunastu zboczeńców. ONZ gwałci ponad 2000 dzieci w jednym miejscu i cisza. Braci S. takie historie nie interesują. A ile kobiet ginie rocznie w Polsce i potem odnajduje się je w burdelach w krajach zachodnich, a nawet w Azji?

          Podobno to kilka tysięcy rocznie.

          Musimy cofnąć się o parę dekad.

          W 1953 roku ginie Stalin. Już na przełomie października i listopada służby specjalne organizują konferencję, na której podejmują decyzję o posyłaniu do seminariów duchownych swoich agentów, o odchylonej delikatnie mówiąc, psychice. Wprowadzono obowiązkowe szkolenia dla alumnów z seminariów, na których to szkoleniach wykładowcami, szczególnie w nocy, były specjalnie werbowane prostytutki.

          Pierwszą instytucją po 1989 roku wstrzymującą się od deubekizacji, był KUL. Episkopat polski także występował przeciwko ujawnianiu agentury w swoich szeregach.

          Obecnie mamy IPN, ale żadnej pracy o agenturze w Kościele Katolickim nie wydano.

          Pytanie proste; dlaczego IPN nie ujawnia agentów i donosicieli w Kościele?

          A przecież wiadomo , że przywoływany w filmie ks. Cybula, koleś Wałesy, czy ks. M, kustosz Lichenia, czy ks. Jan A, byli pracownikami czy współpracownikami departamentu IV służb specjalnych. Innymi słowy, nie wiadomo czy pracowali wówczas jako pracownicy departamentu propagandy i agitacji.

          Bracia S. O TYM DOSKONALE WIEDZIELI, PONIEWAŻ PODAJĄ TO NAWET NA SWOJEJ STRONIE.

          Zapewne z innych powodów zapomnieli o tym wspomnieć w filmie. Być może fundator nie pozwolił?

          Sam musisz pomyśleć, Szanowny Czytelniku.

          Dlaczego PT Episkopat, pomimo uzgodnionego z gen. Kiszczakiem dostępu do akt, nie opublikował listy agentów i nie odizolował się od nich ?

          Czy to znaczy, że ponad 51 % Episkopatu stanowiła agentura służb specjalnych?

          O takich tuzach jak biskup Dąbrowski, siedzący przy jednym stole w czasie Okrągłego Stołu z gen. Kiszczakiem, to wszyscy wiedzą. Kiszczak wiedział kogo dobierać do rozmów. A głupie ludziska cieszyli się, że coś się zmienia.

          O tym także mógłby powstać ciekawy film braci S.

          Bardzo ciekawym jest także fakt nieujawniania innych spraw związanych z Kościołem Katolickim np: utrzymywania hospicjów i udzielania pomocy potrzebującym, a przecież raporty o tych faktach są publicznie dostępne.

          Bracia S. trafili w wyjątkową lukę czasową ze swoją publikacją. To przecież obecnie toczą się zakulisowe rozmowy o tym, na ile nasz biedny kraj zostanie okradziony przez słynną ustawę 447 USA.

          Proszę zauważyć, bracia S, bez innego źródła utrzymania, produkują film, na którym jak się spodziewają, mogą dobrze zarobić, ze względu na jego treść.

          Zamiast tego, owi osobnicy, przejęci swoją rolą udostępniają swoje wypociny w internecie bezpłatnie.

          Jednocześnie otrzymują olbrzymie wsparcie medialne z prasy polskojęzycznej niemieckich właścicieli. Dlaczego?

          Nie chce mi się szukać, ale czy to nie p. S. brał już przed laty udział w podobnym happeningu - prowokacji na początku lat 90 - ubiegłego wieku z jakimś księdzem na wschodzie Polski?

          Tak na marginesie, brak zdecydowanego odporu tego rodzaju prowokacjom wskazuje jednoznacznie gdzie są tzw. prawicowe organizacje.

          Oczywiście , nie podlegają dyskusji kryminalogenne działania pedofilskie w każdym przypadku. Najlepszym sposobem wyplenienia tego zboczenia byłaby kastracja chirurgiczna. Jak się okazuje, za dużo sprawców siedzi na wysokich szczeblach wymiaru sprawiedliwości.

          Poniżej trochę statystyki

          Dlaczego o tym nie ma filmów?

          Działalność charytatywna objęła też:

          ✚ 286 tys. beneficjentów z grupy dzieci i młodzieży

          ✚ 203 tys. z grupy bezdomnych

          ✚ 121 tys. z grupy niepełnosprawnych

          ✚ 91 tys. z grupy osób starszych

          ✚ 23 tys. z grupy uzależnionych

          ✚ 6 tys. z grupy bezrobotnych

          ✚ 5,5 tys. z grupy migrantów i uchodźców.

          W 2014 r. w prowadzonych przez Kościół katolicki w Polsce dziełach charytatywnych zatrudnionych było na podstawie umowy 33 tys. osób, średnio 41 osób na instytucję. Liczba osób pełniących pracę społecznie (wolontariuszy) wyniosła 88 tys. osób (112 osób na instytucję).

          W 11 tys. parafii w Polsce działa ponad 60 tys. organizacji. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez ISKK dla GUS w 2013 r., do organizacji parafialnych, które prowadzą działalność charytatywną należy 665 tys. osób, w tym 454 tys. aktywnych członków. Wiadomo, że w 2011 r. liczba osób chorych korzystających z pomocy parafii wyniosła 668 tys. (dane ISKK).

          Wśród organizacji pomocy doraźnej największymi są Parafialne Zespoły Caritas (PZC) i Szkolne Koła Caritas (SKC). W 2013 r. działały one łącznie w 4,9 tys. parafii i zrzeszały 63 tys. członków. W 127 parafiach działały ponadto różne inne formy wolontariatu, skupiające nieco ponad 3 tys. członków. Jest to zazwyczaj pomoc w konkretnych akcjach: zbiórkach materialnych i pieniężnych, organizacji parafialnych festynów, odwiedzaniu osób starszych i chorych.

          Wśród organizacji parafialnych działających jako grupy i świadczących pomoc psychologiczną najczęściej występują Anonimowi Alkoholicy (312) oraz poradnictwo rodzinne (98). Ponadto w parafiach działają takie grupy jak Anonimowi Hazardziści, Amazonki, Grupa Wsparcia dla Rodziców Dziecka Utraconego, czy Bractwo Więzienne. Jego członkowie wspierają w posłudze kapelanów więziennych. Organizują dla osadzonych spotkania biblijne i modlitewne, przygotowują chętnych do przyjęcia sakramentów. Prowadzą też ewangelizację w radiowęźle więziennym, biblioteki i gazety wewnętrzne, wysyłają paczki, pomagają w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych.

          Wyspecjalizowane usługi medyczne:

          ✚ 122 stacji opieki

          ✚ 63 zakłady opiekuńczo-lecznicze

          ✚ 61 hospicjów domowych

          ✚ 40 hospicjów stacjonarnych

          ✚ oraz apteki i poradnie środowiskowe.

          więcej

          http://sredniowieczny.pl/dzialalnosc-charytatywna-kosciola-katolickiego/

          dan w dniu 15 maja 2019 tj św. Izydora

          Izydor urodził się w Madrycie ok. 1080 r. Pochodził z ubogiej, ale szczerze religijnej rodziny, która z niewiadomych przyczyn przeniosła się na wieś. Bieda w domu zmusiła Izydora jako młodzieńca do pracy w charakterze parobka u zamożnego sąsiada, Jana Vargasa. Z tego czasu pochodzi piękna legenda: oskarżono Izydora, że za mało pracuje, a za wiele się modli. Zdziwiło to gospodarza, u którego pracował, gdyż zawsze powierzone mu prace były na czas dobrze wykonane. Postanowił jednak podpatrzeć. Ujrzał Izydora zatopionego w modlitwie i anioła, który za niego wykonywał orkę.

          Po pewnym czasie Izydor ożenił się i wraz ze swoją małżonką, bł. Marią Toribia, przeniósł się do Madrytu. Tu żona porodziła mu syna. Kiedy Arabowie zajęli Madryt, Święty był zmuszony go opuścić. Rychło wszakże do niego powrócił, kiedy miasto zostało odbite z rąk Arabów. Izydor zasłynął z pobożności, z ducha pokuty i z uczynków miłosierdzia. Wszystkim, co w jego mniemaniu mu zbywało, choć sam ubogi, chętnie dzielił się z uboższymi od siebie. Zmarł około roku 1130. Pochowany został na cmentarzu św. Andrzeja. W roku 1170 przeniesiono jego śmiertelne szczątki do kościoła, w którym jako dziecko otrzymał chrzest. Cuda, jakie działy się przy jego grobie, ściągały mnóstwo pielgrzymów. Pomiędzy błogosławionych zaliczył go papież Paweł V w roku 1619, a w kilka lat potem papież Grzegorz XV w roku 1622 wyniósł go do chwały świętych.

          Św. Izydor Oracz doznaje szczególnej czci w Madrycie, gdzie w jego uroczystość urządza się wspaniałe celebry w kościołach oraz festyny na ulicach. Także w Polsce jako patron rolników doznawał kiedyś wielkiej czci. Od około dwudziestu lat jego kult jest przywracany, zwłaszcza w okolicach Białegostoku. Jest patronem diecezji kieleckiej, Madrytu, Saragossy oraz rolników.

          (1) http://www.timewarner.com/our-content/turner-broadcasting-system/

          (2) http://finance.yahoo.com/q/mh?s=TWX

          (3) http://investing.businessweek.com/research/stocks/people/person.asp?personId=867387&ticker=TWX

          (4) http://www.cfr.org/world/council-foreign-relations-special-symposium-honor-david-rockefellers-90th-birthday/p8133

          (5) http://www.cfr.org/experts/world/david-rockefeller/b987

          (6) http://www.rockefellerfoundation.org/about-us/board-trustees/richard-d-parsons

          (7) http://www.usrf.ru/structure/board_caufield.html

          (8) http://www.un.org/en/aboutun/history/index.shtml

          (9) http://www.un.org/News/Press/docs/2012/sgsm14498.doc.htm

          (10) http://ebha-bhsj-paris.sciencesconf.org/6318/document

          (11) http://www.federalreserve.gov/bios/boardmembership.htm

          (12) http://www.houseofpaine.org/IGF.htm

          (13) http://en.wikipedia.org/wiki/Warburg_family

          (14) http://www.versailles3d.com/en/over-the-centuries/xxe/1924.html

          (15) http://search.newyorkfed.org/board_public/search?text=warburg&Search.x=0&Search.y=0

          (16) http://www.warburgpincus.co

          (17) http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar

          (18) http://rockefellerhughes.com

          https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/05-15b.php3

          https://www.facebook.com/pg/JJaskow/posts/

          http://sredniowieczny.pl/nawracali-indian-sila-12-faktow/

          https://gloria.tv/video/kCgH3JUshSsP2roVto7wjn73Y

          https://www.youtube.com/watch?v=zjici_4sbak

          https://www.youtube.com/watch?v=pX3NK6vFIfk

          https://www.youtube.com/watch?v=qth026Cg7ys

          https://www.collective-evolution.com/2017/02/17/ashton-kutcher-delivers-powerful-speech-on-human-trafficking-sex-slavery-to-u-s-congress-video/

          https://www.collective-evolution.com/2017/04/07/they-thought-she-was-insane-doctor-finds-rfid-chip-in-sex-trafficking-victim/

          kontakt ; jerzy. jaśkowski@o2.pl

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

           Prof. Legutko w programie TVP:

           Polityk odniósł się też do informacji o projekcie zaostrzenia kar za pedofilię. Zaznaczał, że ustawa będzie skuteczna, ale wysunął też opinię, że tak naprawdę problem polskiego Kościoła nie dotyczy pedofilii.

           - Istnieje taka obawa, że celebrytom czy innym ważnym ludziom może się upiec, co widzieliśmy w przypadku reakcji na to co działo się z Romanem Polańskim - podsumował Legutko.

           Głównym problemem w Kościele jest homoseksualizm - stwierdził europoseł PiS. - Te ofiary to są w dużej mierze chłopcy i księża o skłonnościach homoseksualnych. To jest ta mafia lawendowa, jak to się mówi, z która niesłychanie trudno walczyć nawet w Polsce. Mówił o tym ks. Isakowicz Zaleski, mówił o tym abp Hoser. Jeżeli są przypadki pedofilii, a są, to oczywiście podpadają pod tę ogólną kategorię - wyjaśnił.

           https://wiadomosci.onet.pl/kraj/legutko-problemem-w-kosciele-jest-lawendowa-mafia/6pbxe2j

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 96

           Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

           pedofilia to najcięższa zbrodnia popełniana na niewinnych i nic nie da wklejanie czegokolwiek - zbrodniarze w sutannach przed sąd!

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

            ZGADZAM SIE! Ale pedofilia występuje też w innych grupach nie tylko wsrod ksiezy, i tak jak jestem przeciwnikiem kościoła bo okupuje nas od 2000 lat trwa nasza niewola, to w przypadku filmu Sekielskiego myślę że wcale nie chodzi o zniszczenie pedofilii a chodzi o zniszczenie kościoła. Mnie nie przeszkadza kosciol tylko trzeba opodatkować, oddzielic od panstwa.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Dokładnie tak gościu 10:49. Jestem jednak pewny że to im się nie uda.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 98

           Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

           antyNwo, sam se to czytaj, łosiu...

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

            odnalazł się antyNwo?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Oczywiście. Gdyby nie mógł wklejać całych artykułów, to by zasłabł.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
           • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 117

            Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

            W Polskim prawie istnieje pojęcie odpowiedzialności pracodawcy za szkody wyrządzone przez pracownika. Znane są przypadki niebotycznych odszkodowań wypłacanych przez szpitale w związku z błędami w sztuce lekarskiej, bądź zakażeniami szpitalnymi. Jeśli wina za utratę zdrowia, bądź zgon pacjenta jest udowodniona konkretnej osobie, to również podlega ona odpowiedzialności karnej. Dlaczego zatem Kościół Katolicki nie odpowiada za "błędy" swoich "pracowników" czyli księży, a i oni sami również nie ponoszą odpowiedzialności karnej za swoje czyny?Czy Kościół w Polsce, to jednostka organizacyjna wyjęta spod powszechnie obowiązującego prawa?Państwo w państwie? Moim zdaniem WSZYSCY, którzy są w stanie udowodnić, że kiedykolwiek padli ofiarą księży, powinni wnosić o wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia za doznane krzywdy moralne, społeczne, utratę zdrowia i zmarnowane życie. Akurat w przypadku KK można śmiało stwierdzić, że na "biednego nie trafiło"i wszelkie skrupuły wydają się być zbędne. Są państwa,które już skutecznie rozliczyły się z przestępcami w koloratkach, habitach czy innych strojach obowiązujących w konkretnym kościele czy klasztorze. Może należy sięgnąć do już sprawdzonych wzorów, a dla pokrzywdzonych uruchomić specjalnie wyszkolone grupy prawników, do których ofiary przestępstw mogłyby się zgłaszać o uzyskanie specjalistycznych porad?Chyba już najwyższa pora w Polsce na pełną realizację motta "Jest wina, jest kara" bez względu na to, czy ktoś nosi kitel, mundur czy sutannę.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             O PRZYCZYNACH PEDOFILII W KOŚCIELE, A PRZY OKAZJI O TECHNOLOGII GENDER

             Słusznie, film Sekielskiego, jakkolwiek potrzebny, mógł zostać wyemitowany w ciągu ostatnich czterech lat. Dlaczego został wyemitowany akurat wtedy kiedy światło dzienne ujrzał spisek którego celem jest okradzenie Polski z co najmniej 330 mld USD, i kiedy cały przekrój społeczeństwa zamanifestował swój

             zdecydowany sprzeciw przeciwko temu rabunkowi, a wśród tych którzy nadawali ton temu sprzeciwowi byli wierni religii, Chrześcijaństwa ?

             To na pewno odpowiedni moment żeby, stosownie do ram facebookowych, nieco pogłębić temat pedofilii w Kościele. Również dla mnie przestępstwo pedofilii jest jednym z najcięższych przestępstw, interesujące jest jednak to dlaczego nikt nie próbuje wyjaśnić tego zjawiska na gruncie nauk społecznych, socjologii, psychologii, psychiatrii, historii czy biologii.

             Postaram się nakreślić pobieżnie mój punkt widzenia na tę sprawę, choć jest oczywiste, że temat wymaga pracy naukowej. W ujęciu historycznym o wstąpieniu w stan kapłański decydowały dwie rzeczy, silna wiara zakorzeniona w otoczeniu i rodzinie oraz sama rodzina, która jednego ze swoich synów powierzała Kościołowi. Mamy zatem silne uwarunkowanie środowiskowe, społeczne, determinujące wybór trudnego i wymagające wyrzeczeń kapłaństwa.

             Nie przeprowadzałem badań , precyzyjnych badań, nie profilowałem kandydatów do posługi , ale jestem przekonany, że na tym polu nie próbowali się realizować mężczyźni o silny libido, pełni agresji, testosteronu, energiczni, skłonni do ryzyka, ci którzy są motorem zmian społecznych. Być może tak było jeszcze tysiąc lat temu , nawet pół wieku temu, kiedy Kościół był Kościołem wojującym. Zmiana stosunków społecznych, postępująca laicyzacja, upowszechnienie wiedzy, wykreowanie pól , świeckich pól, gdzie mężczyźni mogli się realizować, postęp, upowszechnienie demokracji doprowadziły nie tylko do zmiany funkcji Kościoła, który z Kościoła wojującego przesunięty został na pozycję Kościoła społecznego, ale do Kościoła zaczęło trafiać coraz więcej mężczyzn wycofanych w sensie psychologicznym, socjologicznym, którzy mieli problemy z realizacją swojego libido w nowoczesnym społeczeństwie.

             Natura nie próżnuje, mężczyźni poszukują drogi dla potwierdzenia swojej wartości. Nauki socjologii, psychologii, socjo-psychologii, psychiatrii znają i rozumieją ten proces już od XIX wieku. Rozbudowane na zachodzie katedry nauk behawioralnych przez dziesiątki lat zebrały bardzo obszerny materiał potwierdzający, że zjawisko pedofilii w Kościele jest zjawiskiem powtarzalnym, a więc uwarunkowanym środowiskowo i społecznie.

             Warto w tym miejscu jedynie napomknąć, że podobnie jest z wyborem płci i orientacji seksualnej. Są dziesiątki badań dowodzących , że o tożsamości płciowej decydują uwarunkowania środowiskowe. Dlatego powstała technologia gender, bo ci którzy ją zaprojektowali wiedzą, że wybór płci i tożsamości płciowej następuje w ciągu pierwszych trzech lat życia dziecka. Bardzo istotne jest to, by w tym okresie dzieci bawiły się wspólnie, dziewczynki z chłopcami. Bardzo znany jest w psychologii i psychiatrii casus braci. Jeżeli w domu jest trzech, czterech braci i nie mają siostry, radykalnie rośnie prawdopodobieństwo, że jeden z nich będzie homoseksualistą.

             Technologia gender przez zaburzenie procesu budowania tożsamości płciowej wypłukuje testosteron, jej celem jest wyeliminowanie mężczyzny z dynamicznych zmian społecznych, wyprodukowanie rzesz bezwolnych, zastraszonych, w istocie chorych psychicznie mężczyzn, niezdolnych do oporu i kreowania idei.

             Macie przed oczami niepodważalne tego dowody. Spójrzcie jak zmieniły się role płci pod wpływem wysublimowanych technik społecznej manipulacji, postępującej kastracji mężczyzn towarzyszy wzrost agresji u kobiet. Pisałem już kiedyś na tym forum o zaprojektowanej wojnie płci, o tym, że zaprogramowano kobiety w taki sposób, że coraz brutalniej dokonują wyborów, bez litości odrzucają mężczyzn, adorując wyidealizowany w mediach wzorzec. Feminizacja doprowadziła do tego, że lawinowo zaczęła rosnąć rzesza mężczyzn wycofanych, którzy zaczęli się bać kobiet, podjęcia ryzyka nawiązania związku z bardzo wymagająca pod względem fizycznym i materialnym kobietą. Tacy właśnie mężczyźni zaczęli trafiać coraz częściej do Kościoła już od końca XIX wieku.

             To oczywiste , że od zarania dziejów do Kościoła trafiali także psychopaci, dewianci, ale przez wieki to był margines, bardzo wąski margines stanu duchownego. Większość duchownych żyła w związkach z kobietami, bo natury oszukać się nie da. Ten stan ulegał jednak zmianie pod wpływem transformacji społecznej. Duchowni nie byli już tak atrakcyjni dla kobiet, związek z duchownym wymaga wielu wyrzeczeń, jest ukrywany przed otoczeniem , a dzieci zrodzone z takiego związku muszą znosić liczne upokorzenia i często wychowywane są bez ojca, w niewiedzy kto jest ich rodzicem. To spotęgowało upowszechnienie pedofilii. Wycofani duchowni poszukiwali zaspokojenia swoich potrzeb, budowali swoje libido wykorzystując dzieci , jakie są przeciwieństwem nowoczesnej, brutalnej, świadomej swojej wartości i wyjątkowości kobiety.

             Sądzę że przez blisko wiek wykształciły się w Kościele wręcz techniki uwodzenia dzieci, wykorzystywania ich słabości, niedojrzałości emocjonalnej, kreowania tajemnicy. Powstała bezpieczna kraina, gdzie mężczyzna mógł posiąść dziecko, tak jak w normalnych warunkach zdobywa kobietę. Przez dziesięciolecia ten problem narastał w Kościele i był tłumiony, ukrywany. Hierarchia nie chciała rozwiązać tego problemu uważając , że trwanie Kościoła jest ważniejsze. Wprowadzenie celibatu , moim zdaniem , miało uformować Kościół na wzór armii, żołnierze musieli być oddani bez reszty dowództwu. Przymykano przy tym oczy na wybryki, utrzymując zwarcie szeregów i struktury.

             W hierarchii kościelnej panuje przekonanie , że rezygnacja z celibatu osłabi Kościół , że duchowny dokonując wyboru pomiędzy rodziną a wiarą zawsze wybierze rodzinę. W ten sposób Kościół stanie się bardziej podatny na ataki , a jego siła ulegnie defragmentacji. Kościół rodziny nie będzie już tak potężnym graczem politycznym i ekonomicznym, będzie zdany na łaskę miłości do żony, dzieci i rodziny.

             Mając wiedzę o wyżej opisanych procesach , jak wytrawny wędkarz o rybie i jej środowisku , wystarczyło zarzucić wędkę i cierpliwie czekać. Robiły to wszystkie nowoczesne służby specjalne, choć jest oczywiste, że Kościół infiltrowany był już od wieków średnich , w zasadzie do kiedy zagościł w Imperium Romanum.

             W 1972 roku , od odejścia od Protokołu z Bretton Woods, odgwizdano start programu New World Order. Jego ofiarami mają paść także religie. Sięgnięto więc do obszernych zasobów i archiwów. I tak rozpoczął się atak na Kościół Katolicki, od operacji "Spotlight", kiedy Marty Baron ujawnił światu to co czym wiedziano w elicie władzy od dawna.

             Z moich obserwacji wynika, że jedyną religią jaka ma panować na świecie ma być judaizm. To oczywiste, bo jak pisałem kiedy Żydzi zapewnią rodom królewskim i arystokracji życie wieczne i nietykalność, Ci przejdą na nieboskłon i zasiądą jako Bogowie na Olimpie nowego świata. Władzę nad ludźmi powierzą Żydom, którzy niczym Szemsu - Hor, półbogowie w antycznym Egipcie, będą dalej projektować procesy społeczne i ekonomiczne. Do tego potrzebna jest religia, jaka wynosi Żydów do miana narodu wybranego. Wszystko się zgadza, prawda ?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 125

             Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Zastanówcie się rodzice i nie wierzcie mężczyznom w czarnych sukienkach - myślcie o waszych dzieciach

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 126

             Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Dzisiaj, o godz.23:00 film "Tylko nie mów nikomu" emitowany będzie w całości w TVN.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             A co nie oglądałeś?

             Gość_Kuku
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Coś cię drażni, czy mi się wydaje? Oglądałem i jeszcze raz obejrzę. Tobie również polecam oglądać tyle razy ile potrzeba, abyś zrozumiał dramat ofiar księżowskich i potrzebę rozliczenia tych, którzy jeszcze na razie nie są ujawnieni.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Mnie to się rzygać chciało z tego filmu i nie będę oglądać drugi raz.

             Gość_chłop
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Rozumiem, że do tej pory rzygałeś tylko z nadmiaru alkoholu?No to teraz przekonałeś się, że czyny niektórych ludzi potrafią spowodować niekontrolowany odruch wymiotny. Prawidłowa reakcja i nie powinna pozostać bez echa.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 131

             Odp.: "Tylko nie mów nikomu"

             Temat, ktory Tomasz Sekielski pominal w swoim filmie:

             https://youtu.be/9isavNKi81w

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
W tym wątku znajdują się 17 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:Dodaj firmę