Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                    • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                      o wypadku było napisane mnóstwo a teraz warto napisać 2 zdania o Boksyckiej. Jedno drugiemu nie przeszkadza, a dziwnie wygląda brak odmiany. To tak jakby pisać że coś się wydarzyło w mieście Ostrowiec zamiast w Ostrowcu. Jakbyś to odebrał?

                      Gość_w mieście Ostrowiec
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                        10:14. Albo pisać o mieście Starachowice pod Wąchockiem. Też dziwnie, prawda? Przecież wszyscy wiedzą, ze Starachowice nawet się nie umywają do Wąchocka. Pomijam fakt, że nie wiem, co chciałeś napisać w swoim poście, ale nie ważne. Kolego, pamiętaj jednak, że zdanie zaczyna się dużą literą i że istnieje coś takiego, jak interpunkcja oraz o tym, że za wpisy na Forum Ostrowiec nie dają "Złotych Lajków', to czy warto się tak produkować od świtu?

                        Gość_ostrowczanin
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 452

                        Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                        Masz rację. Później taki jeden z drugim zostanie ministrem i zamiast mówić, że będzie startował w wyborach w Bydgoszczy, to twierdzi, że w Bydgoszczu.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                          Ale ty to już się nie nadajesz na pewno

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                            Lekko ranny morderca na drodze był przesłuchany (czyli ktoś zezwolił) juz w poniedziałek, kiedy 5 ofiar miało sekcje zwłok. Teraz nie może być aresztowany ze względu na stan zdrowia.

                            Mamy chory wymiar sprawiedliwości! Ziobro pisał na twitterze co o tym myśli. To ci autokraci w Brukseli nie pozwalają na reformy w sądach, bo kasta ma mieć wolną rękę. Czy na tym polega nadzwyczajność tej kasty?

                            W szpitalu pracują ludzie i widzą jego stan zdrowia. adwokat, lekarz, sędzia :)))

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                            W domu została babcia na wózku inwalidzkim i wnuczek w szpitalu walczący o życie. Brak słów żeby to opisać.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                            Do 19:26 Nie znałam tej rodziny, ale jak o tym myślę, łzy napływają do oczu ;( Ktoś gdzieś pisał, że wszyscy mieszkali razem, byli bardzo rodzinni i kochający się, a teraz został pusty dom... Jeśli ten biedny chłopiec przeżyje i dowie się, że nie ma już mamy, taty, brata, dziadka, nie ma najważniejszych osób, które powinny być przy nim, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jego bólu i rozpaczy. Mam tylko nadzieję, że są jacyś bliscy, którzy otoczą opieką tych, którzy zostali.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                            22:45 tez sobie nie wyobrazam, tego sie nie da opisac, pomimo ze nie znałem rodziny to ta tragedia nie daje mi spokoju, oby tylko z chlopcem bylo dobrze, łzy same sie cisna.... ech zycie pojebane

                            Gość_mmm
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 456

                            Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                            16:30 audycja na zywo w Radiu Kielce na ten temat, polecam

                            Gość_Marcin
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 457

                            Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

                            Chlac i cpac moze a tak to zly stan zdrowia?. Zrobic wywiad z tym sedzią

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 451

          Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

          23.49 bo to tumany po szkole TVPropaganda

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 454

          Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

          Załóż osobny wątek dotyczący nazewnictwa i nie zaśmiecaj tego wątku. Nie znasz zasad korzystania z forum? Może od tego zacznij, zanim zaczniesz się udzielać.

          Gość_Abc
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 461

        Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

        Pozwolę sobie zadać Państwu dwa pytania:

        1. Co osobiście zrobiłem(am) aby powstrzymać ludzi szalejących samochodami po naszych wspólnych drogach?

        2. Czy sam/a jeżdżę przepisowo?

        W przypadku ruchu drogowego zmiany trzeba zacząć od siebie. Potem trzeba aktywnie włączyć się w poprawę bezpieczeństwa na drogach. Kilkanaście lat temu postanowiłem jeździć przepisowo. Posiadam w aucie kamerkę nagrywającą przód i tył pojazdu. Kiedy ktoś rażąco łamie przepisy, może spodziewać się, że poświęcę kilka godzin mojego czasu, żeby zgłosić takie wykroczenie. Zrobię to dla Was i dla siebie, bo być może powstrzymam szaleńca w jego szale, i uratuję życie kogoś z mojego miasta. Chodzi mi o takie sytuacje jak jednoczesne brawurowe wyprzedzanie z dużą prędkością na przejściu dla pieszych, linii ciągłej i skrzyżowaniu (od razu sprawa w sądzie i utrata uprawnień przez delikwenta). Także o sytuacje w których poważnie zagrożone jest bezpieczeństwo innych użytkowników ruchu. Oczywiście jeśli będzie to celowe działanie kierowcy, jazda niebezpieczna i niedbała, lekceważąca innych.

        Polecam artykuł na Auto Świat: Obywatelskie donosy - czy warto być sygnalistą?

        https://www.auto-swiat.pl/porady/prawo/obywatelskie-donosy-czy-warto-byc-sygnalista/cmepte9

        Gość_Ja
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

          od tego jest policja -prawdziwa policja nie wożąca dupy w radiowozach, zmodyfikowany kodeks karny ,a nie jakieś tam lekkie kary za zdarzenie tego typu tu wymienione w wątku kara minimum 25lat a nawet dożywocie bez prawa zwolnienia za dobre zachowanie a najlepiej przywrócić kare śmierci i eliminować ze społeczeństwa ścierwo.

          Gość_xz
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

            Popieram bo tego jest coraz wiecej

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

              Do 09:08: Ciekawe czy w tym przypadku zadziałałby obywatelski donos:)

              Samochód białe Subaru, sędziego szefa lokalnej upolitycznionej sędziowskiej Lustitii w rowie.

              "Organy ścigania z Podkarpacia mają niezły orzech do zgryzienia. W porośniętym krzewami rowie w miejscowości Stare Oleszyce (pow. lubaczowski) znaleziono białe Subaru. Zdaniem prokuratury, osoba nim kierująca prawdopodobnie była pijana i uciekła z miejsca zdarzenia. Sęk w tym, że auto ma należeć do lubaczowskiego sędziego, a po kierowcy nie było śladu."

              https://www.fakt.pl/wydarzenia/samochod-sedziego-porzucony-w-rowie-prokuratura-ma-swoje-podejrzenia/y1pdlkr

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 465

              Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

              I konfiskata majątku + ciężka praca na wypłatę odszkodowań dla rodzin wypadku, a przede wszystkim chłopca, bo został sam, bez najbliższych.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 466

            Odp.: Tragiczny wypadek w miejscowości Boksycka! Nie żyje pięć osób!

            10:45 świeta prawda

            Gość_MK
            Zgłoś
            Odpowiedz
    1234 ... 2324262829
    Przejdź do strony nr
    16 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Baltic IT Kamil Terepora
    Branża: Komputery
    Dodaj firmę