Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

„Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

Ilość postów: 8 | Odsłon: 1442 | Najnowszy post
  • „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

    Kiedyś, choć nie tak dawno, jako wyborca PO uważałem że ludzie w tej partii mają na celu dobro ogółu jako narodu. Cechowała ich jak uważałem rozwaga, mądrość w rozwiązywaniu problemów, dobre stosunki ze światem.

    Jakiś czas temu zrozumiałem że rozwaga to myślenie tylko o własnych korzyściach, mądrość w rozwiązywaniu problemów to zwykłe ich stwarzanie i pokazywanie jak to wspaniale je rozwiązują, a dobre stosunki ze światem to zwykłe wpuszczanie obcych na nasze rynki i zgoda na to by brali sobie co chcą, a nawet stawiali nam swoje warunki.

    Tak, teraz oddałem swój głos na tych co w wyborach zwyciężyli i poczekam cierpliwie na to co w swoim programie przedstawili, dam im te cztery lata bo to co stało się przez ostatnie osiem to totalna degradacja, co widać na podstawie choćby naszego miasta, nie interesuje mnie Warszawa, Gdańsk czy jakiś Wrocław, jakieś autostrady czy inne "cuda"...

    Oglądając dzisiejszy program Pana Lisa upewniłem się tylko że dobrze zrobiłem tak głosując, bo gdy zobaczyłem Panią od lewicy ze zmienioną chyba po powyborczej traumie fryzurą już bez warkocza, Pana Nojmana od PO, Pana od PSL od pracy oraz nową wyszczekaną gwiazdę mediów z Nowoczesnej, która jest i szczeka w każdej możliwej stacji, to już teraz wiem że dobro naszego kraju mają gdzieś, ważne jest dla nich tylko aby ich było na wierzchu.

    Co mnie zadziwiło najbardziej to to że mając wszyscy podobne zdanie i tak się przekrzykiwali i mówili razem łącznie z Panem Lisem.

    Jeśli nas wyborców by szanowali powinni ze swoimi osądami poczekać, choćby dlatego że to MY wyborcy tak chcieliśmy, a podobno to jest najważniejsze w demokracji, czy może jednak nie?

    Gość_zwykły Kowalsky
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

      Tak teraz czas to towarzycho rozliczyć i mam nadzieje że tak sie stanie...

      Gość_weterynarz
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

      W pełni się zgadzam z przedmówcą.

      Gość_niezwykly Kowalsky
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

        Najwyższa pora wyrzucić tych co szkodzą Naszemu Krajowi z telewizji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Rosomak
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

          Odniosłem takie samo wrażenie oglądając wczorajszy program Lisa.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

            PO teraz bedzie zalatwiac polskie sprawy w Brukseli. juz sie poskarzyli jak im teraz jest zle w polsce.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

              PO nie może pogodzić się z utratą władzy. Po cichu liczyli jeszcze że będą rządzić dzięki swoim sędziom w TK ale i to się nie uda więc skarżą się w Brukseli a kiedyś mówili na PIS, że donosi. No cóż, jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: „Tomasz Lis na żywo” dzisiaj 07.12.2015, czyli skowyt opozycji

                Bardzo chcieli się poskarżyć, lecz zobaczyli że po tych krzykach i skowycie jakoś nikt poza nimi samymi iść w tym pochodzie nie chce. Już w XVIII wieku mieliśmy takich "dobrodzieji" co to nam obce armie do Rzeczypospolitej zaprosili co by ich interesów dopilnowali, no i "dopilnowali" na 123 lata. Teraz takie rzeczy dzieją się w inaczej niż wtedy, w bardziej wyrafinowany sposób

                Widać że naród zmądrzał i na byle pokrzykiwania zblatowanych politykierów nie reaguje zbytnio, oprócz rzecz jasna określonych mediów co to jedno małe wydarzenie jak np. zruganie dziennikarza TV na manifestacji określają jako coś strasznego i gotowi to przypisywać wszystkim i w całym kraju...

                Gość_zwykły Kowalsky
                Zgłoś
                Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę